Sold
Boxhornstraat 50-A4611 ED Bergen op ZoomVestinggronden-Noord
€ 257,000 k.k.
- 91 m²living area
- 2bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- August 9, 2025
- Date of sale
- February 10, 2026
- Term
- 6 months
Description
LET OP: GUNSTIGE PRIJSSTELLING
Ruim MAISONETTE APPARTEMENT met AUTHENTIEKE CHARME aan de rand van de stad.
Ontdek dit karaktervolle maisonette appartement aan het sfeervolle Bolwerk, gelegen aan de Boxhornstraat. Een unieke combinatie van rustig wonen en het gemak van alle stadsvoorzieningen binnen handbereik.
Dit bijzondere appartement uit 1920 ademt authenticiteit en biedt tegelijkertijd het comfort van vandaag. Met maar liefst 91 m² woonoppervlakte, verdeeld over 2 verdiepingen, is er volop ruimte om fijn te wonen - IDEAAL VOOR STARTERS OF ALLEENSTAANDEN die net dat beetje extra zoeken.
Op de 1e etage vind je een ruime en lichte WOONKAMER van 23 m² en een HALF OPEN KEUKEN van 8 m2. De 2 VERRASSEND RUIME SLAAPKAMERS en de BADKAMER met toilet en wastafel zijn te vinden op de 2e verdieping. Het BALKON aan de achterzijde van de woonkamer is op het oosten gericht.
Een extra pluspunt: binnen enkele maanden komt ook de benedenwoning beschikbaar. Deze biedt interessante mogelijkheden om te verhuren of samen te voegen tot één royale woning. Kortom: een sfeervol appartement met veel ruimte, een gunstige vierkante-meter-prijs en volop mogelijkheden voor de toekomst.
Noemenswaardigheden:
• bekijk de artist impression foto’s voor de mogelijkheden qua inrichting
• in 2013 heeft renovatie plaatsgevonden
• kunststof kozijnen
• voorzien van HR ++ dubbelglas
• volledig voorzien van onderhoudsvriendelijk laminaat in een grijze kleurstelling
• keukeninrichting met inbouwapparatuur
• op loopafstand van de Grote Markt met zijn heerlijke terrassen en restaurants
• op fietsafstand van stadspark Kiek in de Pot en de boulevard
Begane grond (beton vloer):
Je komt de woning binnen in je eigen HAL op de begane grond met nieuwe type groepenkast, trapkast en trap naar de 1e etage.
1eetage (houten vloer):
Hier kom je op de OVERLOOP met TOILET en trap naar de 2e etage. Ook is er toegang tot de WOONKAMER (23 m²) met laminaat vloerafwerking en schouw met sierhaard. Er is een deur naar het BALKON (6 m²) op het oosten. Deze is afgewerkt met houten vlonderdelen en een stalen balustrade. Eenmaal terug op de overloop is er toegang tot de KEUKEN (8 m²) waar de vloer is afgewerkt met laminaat en het plafond is voorzien van inbouwspots. De inrichting bestaat uit een keukenblokje met rvs spoelbak, rvs gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasmachine en een koelvries combinatie.
2e etage (houten vloer):
Via de trap kom je op de overloop op de 2e etage met een luik naar de bergzolder, een dakraam en de HR-c.v.-combiketel (bouwjaar 2013). Vanuit de overloop is er toegang tot de 2 ruime SLAAPKAMERS (12,5 en 11,5 m²) welke beide aan de voorzijde liggen en zijn afgewerkt met een laminaat vloer. Op deze etage bevindt zich ook de BADKAMER (4 m²) met dakraam, betegelde douche met thermostaatkraan en wastafel. Met houten planken is bergruimte gecreëerd voor het opbergen van al uw verzorgingsproducten en handdoeken.
Deze woning is niet alleen een thuis, maar ook een investering. Met een vraagprijs van € 269.000, - k.k. is het een geweldige kans om in te stappen in de vastgoedmarkt. Dus, ben je op zoek naar een bijzondere woning op een rustige locatie in het centrum van de stad? Neem snel contact op om een bezichtiging in te plannen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 269,000 kosten koper
- Last asking price
- € 257,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,824
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1920
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 91 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 356 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Toilet and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- BERGEN OP ZOOM H 6384
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
6,537x
Viewed
58x
Saved
8-8-2025
On Funda
Neighborhood

Vestinggronden-Noord
Bergen op Zoom- Residents
- 1,510
- Family with children
- 22%
- Avg. asking price / m²
- € 3,182
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




