Augustalaan 304615 HP Bergen op ZoomHet Fort
€ 375,000 k.k.
- 124 m²living area
- 77 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Aan de Augustalaan 30 in Bergen op Zoom staat deze verrassend ruime woning met twee privéparkeerplaatsen aan de achterzijde. De woning heeft een verassende indeling met op de begane grond een multifunctionele werk- of slaapkamer en een inpandige berging. Op de eerste verdieping bevindt zich de lichte woonkamer met toegang tot het zonnige balkon op het zuiden en een moderne keuken die in 2024 is vernieuwd. De tweede verdieping beschikt over drie slaapkamers en een nette badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel. Daarnaast is er een praktische berging met wasmachineaansluiting en een c.v.-ketel uit 2024. Met de vernieuwde keuken en twee eigen parkeerplaatsen biedt deze woning comfortabel wonen op een fijne locatie in Bergen op Zoom.
Begane grond
Entree, v.v. betonnen vloer gedekt met houten vloerdelen, stucwerk wanden, stucwerk plafond, trapopgang naar eerste verdieping, ruime trapkast, betegeld toilet met fontein, meterkast en via loopdeur toegang tot achterzijde woning v.v. twee parkeerplaatsen.
Werkkamer/Slaapkamer I, v.v. betonnen vloer gedekt met houten vloerdelen, stucwerk wanden en spuitwerk plafond.
Inpandige berging, v.v. betonnen vloer gedekt met houten vloerdelen, spachtelputz wanden, spuitwerk plafond en loopdeur naar achterzijde woning v.v. twee parkeerplaatsen.
Eerste verdieping
Woonkamer, v.v. betonnen vloer gedekt met pvc, stucwerk wanden, stucwerk plafond, trapopgang naar tweede verdieping en via loopdeur toegang tot balkon gelegen op het zuiden.
Keuken, v.v. betonnen vloer gedekt met pvc, stucwerk wanden, stucwerk plafond, keukenblok in hoekopstelling met werkblad, inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, oven, vaatwasser, koelkast en combimagnetron.
Tweede verdieping
Overloop, v.v. betonnen vloer gedekt met laminaat, spachtelputz wanden en spuitwerk plafond.
Slaapkamer I, v.v. betonnen vloer gedekt met laminaat, deels spachtelputz en behangen wanden, spuitwerk plafond en vaste kast.
Slaapkamer II, v.v. betonnen vloer gedekt met laminaat, spachtelputz wanden en spuitwerk plafond.
Slaapkamer III, v.v. betonnen vloer gedekt met laminaat, spachtelputz wanden en spuitwerk plafond.
Badkamer, v.v. betonnen vloer gedekt met tegels, betegelde wanden, spuitwerk plafond, inloopdouche, toilet, dubbele wastafel met badkamermeubel.
Berging, v.v. betonnen vloer gedekt met tegels, spachtelputz wanden, spuitwerk plafond, aansluiting wasmachine + droger en c.v. unit (Remeha, 2024).
Bijzonderheden:
- Ramen op de eerste verdieping voorzien van plisse gordijnen;
- Open trapgat met ombouw en Japandi-deuren dit maakt het kindvriendelijk en helpt stookkosten te verlagen;
- Twee privé parkeerplaatsen aan de achterzijde van de woning;
- De keuken is vernieuwd in 2024;
- c.v. unit is vernieuwd in 2024;
- De tweede verdieping is aan de voorzijde voorzien van rolluiken;
- Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen zal er een bankgarantie/waarborgsom (10% van de koopsom) worden opgenomen in de koopovereenkomst.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,024
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- Plot size
- 77 m²
- Volume in cubic meters
- 418 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- BERGEN OP ZOOM F 8469
- Cadastral map
- Area
- 77 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Front garden
- Front garden
- 9 m² (1.74 metre deep and 5.37 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
680x
Viewed
17x
Saved
3-4-2026
On Funda
Neighborhood

Het Fort
Bergen op Zoom- Residents
- 1,980
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 2,942
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




