Sold
Escarp 704615 NG Bergen op ZoomSchelde Vesting
€ 935,000 k.k.
- 200 m²living area
- 459 m²plot size
- 5bedrooms
- A+energy label
Sales history
- Listed since
- June 26, 2025
- Date of sale
- July 9, 2025
- Term
- 13 days
Description
Deze moderne vrijstaande woning aan de Escarp in Bergen op Zoom biedt volop ruimte, comfort en energiezuinig wonen. De fraai aangelegde voortuin beschikt over een oprit voor drie auto's. De zonnige achtertuin met niveauverschil is voorzien van een vrijstaande houten berging. Op de begane grond bevindt zich een lichte woonkamer met houtkachel en openslaande deuren naar de tuin, een moderne open keuken met kookeiland en hoogwaardige inbouwapparatuur, een werkkamer en een praktische bijkeuken. De eerste verdieping telt drie ruime slaapkamers, een apart toilet en een luxe badkamer met inloopdouche, ligbad en dubbele wastafel. Op de tweede verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers, een wasruimte en extra bergruimte. De woning is volledig voorzien van vloerverwarming, HR++ beglazing en 16 zonnepanelen, wat bijdraagt aan het energielabel A+. Een ideale gezinswoning met hoogwaardige afwerking en veel wooncomfort.
De tuin
Voortuin, v.v. sierbestrating, plantenborders, oprit voor 4 auto's, zonneterras en aangebouwde stenen berging, v.v. elektra en verwarming.
Achtertuin, v.v. sierbestrating, gazon, plantenborders, achterom, buitenkraan, bewateringssysteem, niveauverschil en kleine berging aan de achterzijde van het perceel en vrijstaande houten berging, v.v. elektra.
Begane grond
Entree, v.v. betonnen vloer gedekt met tegels, stucwerk wanden, stucwerk plafond, trapopgang naar de eerste verdieping, betegeld toilet met fontein en meterkast.
Woonkamer, v.v. betonnen vloer gedekt met eikenhouten vloerpanelen, stucwerk wanden, stucwerk plafond, loopdeur met toegang tot werkkamer, houtkachel en openslaande deuren naar de achtertuin.
Moderne open keuken, v.v. betonnen vloer gedekt met tegels, stucwerk wanden, stucwerk plafond, kookeiland met composiet werkblad, inductie kookplaat, afzuigkap, vriezer, combimagnetron, vaatwasser, oven en Quooker.
Werkkamer, v.v. betonnen vloer gedekt met eikenhouten vloerpanelen, deels behangen, stucwerk wanden en schuifdeur naar bijkeuken.
Bijkeuken, v.v. betonnen vloer gedekt met tegels, stucwerk wanden en stucwerk plafond.
Eerste verdieping
Overloop, v.v. betonnen vloer gedekt met marmoleum, glasvlies behangen wanden, stucwerk plafond en betegeld toilet met fontein.
Slaapkamer I, v.v. betonnen vloer gedekt met marmoleum, glasvlies behangen wanden, stucwerk plafond en inloopkast.
Slaapkamer II, v.v. betonnen vloer gedekt met marmoleum, glasvlies behangen wanden en stucwerk plafond.
Slaapkamer III, v.v. betonnen vloer gedekt met marmoleum, glasvlies behangen wanden en stucwerk plafond.
Moderne badkamer, v.v. betonnen vloer gedekt met tegels, deels betegeld en stucwerk wanden, stucwerk plafond, inloopdouche, ligbad, designradiator en badkamermeubel met dubbele wastafel.
Tweede verdieping
Overloop, v.v. betonnen vloer gedekt met vinyl, stucwerk wanden, afgewerkt dakschild, wasruimte met wasmachine + droger aansluiting en CV-unit (Intergas, 2016).
Slaapkamer IV, v.v. betonnen vloer gedekt met vinyl, stucwerk wanden, afgewerkt dakschild en dakraam.
Slaapkamer V, v.v. betonnen vloer gedekt met vinyl, stucwerk wanden en stucwerk plafond, dakraam en loopdeur met toegang tot berging.
Bijzonderheden
- De woning is volledig voorzien van vloerverwarming;
- De woning is voorzien van HR++ glas;
- De woning is voorzien van 16 zonnepanelen;
- De woning is voorzien van 3 parkeerplekken op eigen terrein;
- Energielabel A+;
- Gelegen nabij winkelcentrum "De zeeland" en het bruisende centrum van Bergen op Zoom;
- Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen zal er een bankgarantie/waarborgsom (10% van de koopsom) worden opgenomen in de koopovereenkomst.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 935,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,675
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2016
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 200 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 459 m²
- Volume in cubic meters
- 766 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and bath
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler, electric heating, wood heater and heat recovery unit
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR Eco (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- BERGEN OP ZOOM H 5786
- Cadastral map
- Area
- 459 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,939x
Viewed
56x
Saved
26-6-2025
On Funda
Neighborhood

Schelde Vesting
Bergen op Zoom- Residents
- 1,760
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 4,353
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




