Oudzoom 682662 HG BergschenhoekAckerse Zoom
€ 700,000 k.k.
- 163 m²living area
- 141 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherModern familiehuis met ruimte en luxe op niveau
Description
MODERN FAMILIEHUIS MET RUIMTE EN LUXE OP NIVEAU
Welkom aan de Oudzoom 68 – een verrassend ruime en comfortabele gezinswoning in een rustige, kindvriendelijke woonwijk in Bergschenhoek. Dit moderne huis is in 2009 gebouwd en met maar liefst vier woonlagen biedt het volop ruimte voor gezinnen die behoefte hebben aan comfort, stijl en functionaliteit. Er is hier is genoeg plek om te wonen, werken én ontspannen.
De living is strak afgewerkt, licht en voelt heerlijk open aan. Dankzij grote raampartijen aan de voorzijde en een slimme indeling is dit echt zo'n ruimte waar je graag samenkomt. Zowel in de living als in de woonkeuken ligt een natuurstenen vloer met vloerverwarming. De keuken is een waar kookparadijs – uitgerust met een royaal kookeiland, hoogwaardige apparatuur en veel werkruimte. De directe verbinding met de tuin maakt het plaatje compleet. De professionele overkapping maakt de tuin een verlengde van de woonkeuken. De overkapping is volledig af te sluiten. Daarnaast is de woning voorzien van een centraal afzuigsysteem dat op elke verdieping te gebruiken is. De woning beschikt over drie luxe toiletten, verspreid over de verschillende verdiepingen.
LUXE OPEN KEUKEN MET DOORGANG NAAR TUIN
De keuken is zonder twijfel één van de eyecatchers van het huis. Met het ruime werkblad, het stoere fornuis en een stijlvolle afwerking is dit een plek waar koken echt een plezier is. Of je nu uitgebreid voor gasten kookt of even snel iets opwarmt – alles ligt binnen handbereik. Vanuit de keuken loop je direct de tuin in: een sfeervol aangelegde buitenruimte met overkapping die je open of dicht kunt zetten. Ideaal voor lange zomeravonden, maar ook perfect om het hele jaar door droog buiten te zitten.
TUIN MET OVERKAPPING & ZONNIGE HOEKJES
De tuin ligt op het noordoosten, maar door de open ligging en slimme inrichting heb je hier veel zon – vooral in de ochtend en vroege middag. De gecoat aluminium (antraciet) overkapping met sfeervolle verlichting en buitenkeuken maakt van deze plek een verlengstuk van je woonkamer. Deze is elektrisch bedienbaar, is zes meter lang en voert het regenwater af via het aluminium frame. Heerlijk voor een barbecue met vrienden of gewoon ontspannen met een boek. De combinatie van privacy, gezelligheid en comfort maakt de tuin tot een plek waar je echt veel zult zijn.
EXTRA'S OP IEDERE VERDIEPING – WAARONDER WALK-IN CLOSET
Met 4 volwaardige etages biedt deze woning verrassend veel ruimte. De 3 slaapkamers zijn verdeeld over de verdiepingen, met de grootste slaapkamer aan de achterzijde van het huis. Hier is bovendien een ruime en-suite inloopkast gecreëerd – een echte luxe. Airconditioning zorgt ervoor dat je hier ook tijdens warme zomernachten comfortabel slaapt. Op de overige etages zijn er nog twee slaapkamers en extra ruimte voor bijvoorbeeld een thuiskantoor, logeerkamer of hobbyruimte. Ook de badkamer is modern afgewerkt en beschikt over alle gemakken. De woning heeft in totaal zes kamers, verdeeld over vier woonlagen – dit is absoluut geen standaard tussenwoning.
DE BUURT: GROEN, RUSTIG EN GEZINSVRIENDELIJK
Oudzoom 68 ligt in een fijne woonwijk in Bergschenhoek – een dorp dat zich de afgelopen jaren heeft ontwikkeld tot een geliefde plek voor jonge gezinnen en rustzoekers. De wijk is ruim opgezet met veel groen, speeltuintjes en rustige straten waar kinderen nog gewoon buiten kunnen spelen.
Op korte afstand vind je diverse basisscholen, kinderopvang en sportverenigingen. Ook de dagelijkse voorzieningen zijn goed bereikbaar – of je nu boodschappen doet bij de supermarkt, een terrasje pakt in het dorpscentrum of een hapje wilt eten in een van de restaurants. Voor wie buiten de deur werkt: uitvalswegen richting Rotterdam, Den Haag en Zoetermeer liggen vlakbij, en het openbaar vervoer is uitstekend geregeld. Bovendien liggen natuurgebieden als het Lage Bergse Bos en de Rottemeren op fietsafstand – ideaal voor een wandeling of om de hond uit te laten. Deze locatie combineert dorps wonen met het comfort van de stad op bereikbare afstand.
BIJZONDERHEDEN:
- Grote woonkeuken;
- Aan de voorzijde is een autovrij plantsoen. Verschillende buren hebben hier kinderspellen toestellen neergezet;
- Parkeren op eigen terrein. Ideaal voor de elektrische rijder, of voor comfort zoekers;
- 2 slaapkamers plus inloop kastenkamer op de 1e verdieping. Eenvoudig terug te brengen naar 3 slaapkamers. De oorspronkelijk deur is nog aanwezig.
Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt je op de website van NVM Haaglanden.
TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 700,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,294
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2009
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 163 m²
- Exterior space attached to the building
- 31 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 141 m²
- Volume in cubic meters
- 560 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HR (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- BERGSCHENHOEK A 6360
- Cadastral map
- Area
- 141 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 63 m² (10.87 metre deep and 5.75 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,911x
Viewed
31x
Saved
28-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





