Sold
Noordeindseweg 1362651 CX Berkel en RodenrijsSterrenbuurt
€ 700,000 k.k.
- 103 m²living area
- 680 m²plot size
- 2bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- June 17, 2025
- Date of sale
- July 17, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
BIEDEN VANAF € 700.000,-- k.k. Als u op zoek bent naar Woongeluk gecombineerd met een charmante, luxe afgewerkte 2 onder 1 kapwoning gelegen op een ruim perceel van bijna 700 m2, dan zou dit zomaar voor u de volgende woning kunnen zijn. Laten we beginnen met een aantal bijzonderheden:
1. Energielabel D
2. Afwerking is top
3. Woonoppervlakte van meer dan 100 m2
4. Gelegen op een perceel van bijna 700 m2
5. Heerlijke woonkamer met luxe open keuken
6. Geweldige badkamer met lig/bubbelbad en inloopdouche
7. Sauna in de master bedroom
8. 2 slaapkamers
9. Prachtig terras en een geweldige achtertuin met houten chalet en koikarper vijver
10. Houten schuur welke ook kan worden gebruikt als binnenkennel
11. Oplevering 3 kwartaal 2025
Kortom, een hele leuke woning gelegen in de directe nabijheid van winkels, scholen en uitvalswegen. Dit is de woning waar LEVEN GENIETEN wordt!
Entree, nieuwe meterkast en toegang tot de heerlijke woonkamer. Bij binnenkomst vallen direct de grote ramen op, heerlijk al dat licht. Op de vloer prachtig marmer met vloerverwarming. Vanuit de woonkamer krijgt u middels openslaande deuren toegang tot het grote terras. De luxe open keuken is voorzien van alle gemakken. Het ontbreekt u hier aan helemaal niets. 6 pits Boretti met grote oven, magnetron, vaatwasser en een losse koelkast met vriezer en ijsblokjes machine. Het geheel is afgewerkt met een granieten blad. Vanuit de keuken krijgt u toegang tot de kelder, hier treft u de opstelling van de wasmachine, wasdroger en de cv-combiketel (2022). Tot slot op deze verdieping nog een slaapkamer, deze is gelegen aan de voorzijde van de woning.
1e verdieping:
Vanuit de entree te bereiken. Wat is dit een geweldige verdieping om te verblijven. Een geweldige overloop met dakkapel en een vaste kast. Zonder heel veel moeite zou hier ook een extra slaapkamer kunnen worden gerealiseerd. En dan de prachtige master bedroom met opgiet/infraroodsauna. Kenmerkend voor deze ruimte is de hoeveelheid bergruimte, prachtige op maat gemaakte vaste kasten. En dan de badkamer, dit is echt de bonus van de woning. Een prachtige ruimte met dakkapel, ligbad met bubbels, 2e toilet, dubbele wastafel en royale inloopdouche. Tot slot is er nog een vliering aanwezig.
Achtertuin:
De Hof van Eden als achtertuin, een heerlijke oase van rust, heerlijk gelegen in het groen! Prachtig aangelegd en er zijn diverse mogelijkheden. De tuin is volledig omheind, dus als je een hond hebt is dat ideaal! Verder is er nog een prachtig houten chalet met toilet, warm en koud water, houtkachel en vloerverwarming!
Deze woning heeft een eigen unieke woningwebsite. Download de brochure voor de link naar de website waar u alle gegevens van de woning kunt vinden.
Biedlogboek
Vanaf 1 januari 2023 zijn makelaars wettelijk verplicht een biedlogboek bij te houden bij de verkoop van bestaande woningen (en wanneer de koper en/of de verkoper een particulier is). Biedingen kun je per die datum, en indien gewenst, nog steeds mondeling met ons bespreken maar dien je daarna digitaal aan ons te bevestigen. Het biedlogboek is niet van toepassing bij de verkoop van nieuwbouw, recreatiewoningen, bedrijfswoningen, garageboxen, bouwkavels, woon-/bedrijfspanden en (agrarische) bedrijfsobjecten zonder woonbestemming.
Toelichtingsclausule BBMI/NEN2580
De meetinstructie is gebaseerd op de BBMI/NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden:
er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail
of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’.
Bovenstaande tekst is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend. De tekst is uitsluitend bedoeld om een goede indruk van het object te geven.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 700,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,796
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Mansion, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1920
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- Exterior space attached to the building
- 34 m²
- External storage space
- 35 m²
- Plot size
- 680 m²
- Volume in cubic meters
- 400 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Skylight and optical fibre
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2022, in ownership
Cadastral data
- BERKEL EN RODENRIJS A 4556
- Cadastral map
- Area
- 680 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 744 m² (52.00 metre deep and 14.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
5,395x
Viewed
72x
Saved
16-6-2025
On Funda
Neighborhood

Sterrenbuurt
Berkel en Rodenrijs- Residents
- 1,720
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 4,131
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




