Sold
Rodenrijseweg 1712651 BP Berkel en RodenrijsRodenrijse Zoom
€ 650,000 k.k.
- 153 m²living area
- 281 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- June 26, 2025
- Date of sale
- September 18, 2025
- Term
- 2½ month
Description
Wat wenst u nog meer; een heerlijk ruime en bovenal lichte dijkwoning met diepe tuin, garage en oprit, alsmede de mogelijkheid voor een mooie werkplek thuis! Deze fraaie woning biedt het beste van twee werelden: enerzijds de rust en ruimte van wonen aan de Rodenrijse vaart en anderzijds de snelle bereikbaarheid van het centrum van Berkel en de diverse uitvalswegen. En niet te vergeten de RandstadRail, welke binnen enkele minuten is te bereiken en u zo in bijvoorbeeld het centrum van Rotterdam brengt. Interesse in deze woning? Dan nodigen wij u van harte uit voor een gehele vrijblijvende bezichtiging!
Begane grond: Royale entree met de meterkast, het trappenhuis en toiletruimte met wandcloset en fonteintje. Heerlijk lichte doorzonwoonkamer met grote raampartijen, vloerverwarming en toegang tot het balkon aan de achterzijde, vanwaar u mooi zicht heeft op de keurig onderhouden achtertuin. Open keuken v.v. inductiekookplaat, combimagnetron, vaatwasmachine, koelkast met vriesvak en een apothekerskast.
1e verdieping: Overloop. Drie slaapkamers, waarbij de ouderslaapkamer aan de achterzijde is gesitueerd. Badkamer met ligbad met douchegelegenheid, een dubbel wastafelmeubel, designradiator, wandcloset en een raam wat bijdraagt aan een prettige lichtinval.
2e verdieping: Voorzolder met dakraam en inpandige berging. Ruime slaapkamer met dakkapel en bergruimte achter de knieschotten.
Souterrain: Hal met ruimte met de C.V. opstelling (2021) en extra wandcloset. Een 2e badkamer voorzien van douche, wastafelmeubel en deur naar de tuin. Grote multifunctionele kamer met een inbouwkast en met fraai zicht op de tuin, thans in gebruik als slaapkamer, maar ook ideaal voor het gebruik als de gedroomde werkplek thuis, of als logeerkamer.
Brede, praktische, inpandige garage met een elektrische garagedeur en de wasruimte.
Diversen:
-Heerlijk ruime, keurig onderhouden achtertuin, met verlichting, elektra, watervoorziening, tuinhuisje en een achterom;
-Oprit voor de garage, ruime voortuin en verbreed “balkon” aan de voorzijde;
-Alle voorzieningen zijn in de directe omgeving; scholen, kinderopvang, sportvoorzieningen, openbaar vervoer, maar ook het centrum van Berkel;
-Oplevering; in overleg.
Deze woning heeft een eigen unieke woningwebsite. Download de brochure voor de link naar de website waar u alle gegevens van de woning kunt vinden.
Move.nl Dossier
Wanneer u bij ons een bezichtiging heeft ingepland, krijgt u toegang tot het Move.nl bezichtigingsdossier van de woning.
Biedlogboek
Vanaf 1 januari 2023 zijn makelaars wettelijk verplicht een biedlogboek bij te houden bij de verkoop van bestaande woningen (en wanneer de koper en/of de verkoper een particulier is). Biedingen kunt u per die datum, en indien gewenst, nog steeds mondeling met ons bespreken maar dient u daarna digitaal aan ons te bevestigen via uw MOVE-account. Het biedlogboek is niet van toepassing bij de verkoop van nieuwbouw, recreatiewoningen, bedrijfswoningen, garageboxen, bouwkavels, woon-/bedrijfspanden en (agrarische) bedrijfsobjecten zonder woonbestemming.
Toelichtingsclausule BBMI/NEN2580
De meetinstructie is gebaseerd op de BBMI/NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail
of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’.
Bovenstaande tekst is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend. De tekst is uitsluitend bedoeld om een goede indruk van het object te geven.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,248
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house (dyke house)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1974
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 153 m²
- Other space inside the building
- 27 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 281 m²
- Volume in cubic meters
- 599 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, bath, toilet, shower, and washstand
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Outdoor awning and optical fibre
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE 36/30A (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- BERKEL EN RODENRIJS B 4319
- Cadastral map
- Area
- 246 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BERKEL EN RODENRIJS B 8270
- Cadastral map
- Area
- 35 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 130 m² (20.60 metre deep and 6.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
7,792x
Viewed
125x
Saved
26-6-2025
On Funda
Neighborhood

Rodenrijse Zoom
Berkel en Rodenrijs- Residents
- 2,105
- Family with children
- 60%
- Avg. asking price / m²
- € 4,695
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




