Spinel 632651 RV Berkel en RodenrijsEdelsteenbuurt
€ 575,000 k.k.
- 142 m²living area
- 165 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
In de Edelsteenbuurt op een schitterende locatie, aan een doodlopende weg met vrij uitzicht bevindt zich deze ruime eengezinswoning met een moderne keuken en een zonnige tuin op het zuiden.
Alles wat je nodig hebt, is dichtbij: zowel het centrum van Berkel en Rodenrijs als dat van Bergschenhoek bereik je in slechts 8 minuten fietsen. Basisscholen, supermarkten en kinderdagverblijven liggen op nog geen 3 minuten afstand. Ook speeltuin De Kievit, zwembad De Windas, het OV en natuur- en recreatiegebied De Groenzoom bevinden zich om de hoek.
Kortom: Een heel fijn huis met alles in de buurt waar je als (toekomstig) gezin blij van wordt!
Indeling
Begane grond:
Voortuin met een parkeerplaats op eigen terrein en toegang tot de berging.
Entree/hal met meterkast, toilet, toegang tot de berging waar zich de aansluitingen voor de wasmachine en droger bevinden, trapopgang naar de 1e verdieping en toegang tot de woonkamer.
De ruime woonkamer is gelegen aan de achterzijde en voorzien van een gezellige open haard, praktische trapkast en een pvc vloer met vloerverwarming.
De moderne L vormige keuken is gelegen aan de voorzijde met vrij uitzicht. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een; koelkast, combi magnetron, oven, vaatwasser, inductiekookplaat met afzuiging en een Quooker.
De fraai aangelegde achtertuin is gelegen op het zuiden. De stenen berging is voorzien van elektra en er is een elektrisch zonnescherm aanwezig.
Eerste verdieping:
Slaapkamer 1 bevindt zich aan de achterzijde, ruime ouderslaapkamer ca. 4.84 x 2.82 m
Slaapkamer 2 bevindt zich eveneens aan de achterzijde ca. 3.82 x 2.29 m
Slaapkamer 3 ca. 3.16 x 2.71 m bevindt zich aan de voorzijde.
De badkamer is uitgerust met een douche, dubbele wastafel, toilet, handdoekradiator, spiegel met verlichting en vloerverwarming.
Tweede verdieping:
Overloop/ wasruimte met opstelplaats voor de cv ketel en praktische knieschotten.
De ruime vierde slaapkamer beschikt over een kunststof dakkapel met elektrische rolluiken over de gehele breedte.
Bijzonderheden:
- Gelegen in een rustige wijk met vrij uitzicht;
- Parkeren op eigen terrein;
- Uitgebouwde woonkamer met moderne keuken;
- Zonnige tuin, gelegen op het zuiden;
- Oplevering in overleg, conform Lijst van Zaken.
In de koopovereenkomst worden de volgende extra clausules opgenomen:
- ouderdomsclausule (standaard bij woningen die ouder zijn dan 30 jaar);
- asbestclausule (standaard bij woningen die gebouwd zijn voor 1994);
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. De teksten en impressies zijn bedoeld om een goede indruk te geven van het object. Aan de inhoud ervan is de grootst mogelijke zorg besteed. Desondanks is alle informatie nadrukkelijk onder voorbehoud. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.
Toelichtingsclausule Meetinstructie:
De woning is conform de Branchebrede Meetinstructie (BBMI) opgemeten. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Wij zijn de makelaar van verkoper. Wij adviseren je jouw eigen makelaar mee te nemen voor jouw belangenbehartiging bij de aankoop van jouw toekomstige huis!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,049
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1982
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 142 m²
- Other space inside the building
- 2 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 165 m²
- Volume in cubic meters
- 534 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, toilet, and underfloor heating
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- BERKEL EN RODENRIJS A 7122
- Cadastral map
- Area
- 165 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 41 m² (8.19 metre deep and 4.99 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,063x
Viewed
69x
Saved
12-2-2026
On Funda
Neighborhood

Edelsteenbuurt
Berkel en Rodenrijs- Residents
- 1,330
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 4,282
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



