Schoolmeesterstraat 75056 KK Berkel-EnschotBedrijventerrein Enschot
€ 1,045,000 v.o.n.
- 201 m²living area
- 518 m²plot size
- 5bedrooms
- A+++energy label
Description
Vrijstaand wonen op een royaal perceel in een bestaande woonwijk in het project De Schoolmeester, met hoogwaardige nieuwbouwkwaliteit en volledige vrijheid in afwerking.
Aan de Schoolmeesterstraat 7 in Berkel Enschot wordt deze royale vrijstaande woning gerealiseerd op een perceel van circa 518 m². De woning beschikt over een woonoppervlakte van circa 201 m² en daarnaast circa 21 m² overige inpandige ruimte op de tweede verdieping (bruto vloeroppervlakte 306m²). Een woning die zich onderscheidt door zijn maatvoering, indeling en mogelijkheden.
De woning wordt gebouwd door Groothuis Bouw, een gerenommeerde bouwer die bekend staat om zijn degelijke bouwkwaliteit en doordachte uitvoering. Dit vormt een solide basis voor een duurzame en toekomstbestendige woning waarin comfort en techniek samenkomen.
De woning wordt volledig gasloos uitgevoerd en voorzien van een lucht water warmtepomp met boiler, vloerverwarming met koelfunctie en een ventilatiesysteem met warmteterugwinning . Hiermee wordt een aangenaam binnenklimaat gerealiseerd met lage energielasten en een hoog wooncomfort.
Wat deze woning bijzonder maakt is de combinatie van ruimte en vrijheid. De basis wordt hoogwaardig en compleet gerealiseerd, terwijl de afwerking volledig naar eigen wens kan worden ingevuld. De wanden worden behangklaar opgeleverd en sanitair en tegelwerk worden niet aangebracht. Hierdoor kunnen keuken, badkamer en toilet geheel naar eigen smaak en niveau worden afgewerkt.
Indeling
Begane grond
Via de entree met vide bereikt u de centrale hal van de woning, waar zich de toiletruimte, trapopgang en toegang tot de verschillende leefruimtes bevinden. Aan de voorzijde is een praktische werkkamer gelegen, ideaal voor thuiswerken of gebruik als speel- of hobbykamer. De royale woonkamer staat in open verbinding met de woonkeuken en geniet door de grote raampartijen van veel lichtinval en een prettig zicht op de tuin. De woonkeuken biedt volop ruimte voor een royale keukenopstelling met kookeiland en een grote eettafel, waardoor dit een fijne centrale leefruimte vormt. Aan de achterzijde bevinden zich een ruime berging/bijkeuken met aansluitingen voor de wasapparatuur en extra bergruimte, evenals een slaapkamer op de begane grond. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om een badkamer op de begane grond te realiseren, waardoor de woning levensloopbestendig en geschikt voor gelijkvloers wonen gemaakt kan worden.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot meerdere ruime slaapkamers, waaronder een royale hoofdslaapkamer. Daarnaast is er een separate berging en een badkamer die casco wordt opgeleverd en volledig naar eigen wens kan worden ingericht.
Tweede verdieping
De tweede verdieping biedt circa 21 m² aan overige inpandige ruimte en is geschikt voor opslag of hobbyruimte. Deze extra ruimte zorgt voor flexibiliteit binnen de woning en maakt het geheel compleet.
De woning wordt gebouwd volgens de actuele BENG-normen en beschikt over een zeer hoog afwerkings- en duurzaamheidsniveau. Dankzij de uitstekende isolatie, HR++ beglazing, zonnepanelen, warmtepomp, vloerverwarming en een ventilatiesysteem met warmteterugwinning is sprake van een energiezuinige en toekomstbestendige woning met een verwacht energielabel A+++
De woning is gelegen in een bestaande en rustige woonomgeving in Berkel Enschot. Voorzieningen zoals winkels, scholen en sportfaciliteiten bevinden zich op korte afstand en ook de bereikbaarheid richting Tilburg en de A58 is goed.
Interesse in deze nieuwbouwwoning aan de Schoolmeesterstraat 7 in Berkel Enschot? Neem contact met ons op zodat wij u van alle informatie kunnen voorzien. De start van de bouw staat gepland rond 1 juni met een verwachte oplevering omstreeks november 2026.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available on 10/1/2026
- Asking price
- € 1,045,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 5,199
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2026
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 201 m²
- Other space inside the building
- 21 m²
- Plot size
- 518 m²
- Volume in cubic meters
- 888 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- BERKEL A 7015
- Cadastral map
- Area
- 518 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,401x
Viewed
31x
Saved
15-5-2026
On Funda
Neighborhood

Bedrijventerrein Enschot
Berkel-Enschot- Residents
- 155
- Family with children
- 50%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.