Schoolmeesterstraat 95056 KK Berkel-EnschotBedrijventerrein Enschot
€ 1,045,000 v.o.n.
- 196 m²living area
- 587 m²plot size
- 5bedrooms
- A+++energy label
Description
Vrijstaand wonen op een royaal perceel in een bestaande woonwijk in het project De Schoolmeester, met hoogwaardige nieuwbouwkwaliteit en volledige vrijheid in afwerking.
Aan de Schoolmeesterstraat 9 in Berkel Enschot wordt deze ruime vrijstaande woning gerealiseerd op een perceel van circa 587 m². De woning beschikt over een woonoppervlakte van circa 196 m² (bruto vloeroppervlakte 337m²). Een woning die ruimte, comfort en kwaliteit op een vanzelfsprekende manier samenbrengt.
De woning wordt gebouwd door Groothuis Bouw, een gerenommeerde bouwer die bekend staat om zijn degelijke bouwkwaliteit en doordachte uitvoering. Dit vormt een solide basis voor een toekomstbestendige woning waarin duurzaamheid en wooncomfort centraal staan.
De woning wordt volledig gasloos uitgevoerd en voorzien van een lucht water warmtepomp, vloerverwarming met koelfunctie op de begane grond en een ventilatiesysteem met warmteterugwinning. Hiermee wordt een aangenaam en energiezuinig binnenklimaat gerealiseerd dat voldoet aan de eisen van deze tijd.
Wat deze woning bijzonder maakt is de combinatie van hoogwaardige nieuwbouw en maximale vrijheid in afwerking. De basis is zorgvuldig en kwalitatief opgebouwd, terwijl de verdere invulling volledig naar eigen wens kan worden gerealiseerd. De wanden worden behangklaar opgeleverd en sanitair en tegelwerk worden niet aangebracht. Hierdoor kunnen keuken, badkamer en toilet volledig naar eigen smaak en niveau worden afgewerkt.
Indeling
Begane grond
Via de entree komt u in de hal met meterkast en toiletruimte. De woonkamer is ruim en tuingericht, met veel lichtinval en een prettige verbinding met de buitenruimte. De woonkeuken biedt volop ruimte voor een royale opstelling en een grote eettafel en vormt het centrale leefgedeelte van de woning. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken met aansluitingen voor wasapparatuur en extra bergruimte. De berging zorgt voor praktische aanvullende opslagruimte.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers, waaronder een royale hoofdslaapkamer. Daarnaast is er een separate berging en een badkamer die casco wordt opgeleverd en volledig naar eigen wens kan worden ingericht.
Tweede verdieping
Bereikbaar via een vaste trap. Deze verdieping geeft toegang tot twee slaapkamers en een bergkast.
Derde verdieping
Bereikbaar via een vlizotrap. Deze verdieping biedt extra ruimte voor opslag.
De woning wordt gebouwd volgens de actuele BENG-normen en beschikt over een zeer hoog afwerkings- en duurzaamheidsniveau. Dankzij de uitstekende isolatie, HR++ beglazing, zonnepanelen, warmtepomp, vloerverwarming en een ventilatiesysteem met warmteterugwinning is sprake van een energiezuinige en toekomstbestendige woning met een verwacht energielabel A+++
De woning is gelegen in een bestaande en rustige woonomgeving in Berkel Enschot. Voorzieningen zoals winkels, scholen en sportfaciliteiten bevinden zich op korte afstand en ook de bereikbaarheid richting Tilburg en de A58 is goed.
Interesse in deze nieuwbouwwoning aan de Schoolmeesterstraat 9 in Berkel Enschot? Neem contact met ons op zodat wij u van alle informatie kunnen voorzien. De start van de bouw staat gepland rond 1 juni met een verwachte oplevering omstreeks november 2026.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,045,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 5,332
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2026
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 196 m²
- Plot size
- 587 m²
- Volume in cubic meters
- 798 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Roof insulation, triple glazed, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- BERKEL A 7014
- Cadastral map
- Area
- 587 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Popularity
1,189x
Viewed
31x
Saved
15-5-2026
On Funda
Neighborhood

Bedrijventerrein Enschot
Berkel-Enschot- Residents
- 155
- Family with children
- 50%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.