Sold
Vivaldilaan 55056 AW Berkel-EnschotEnschot Oost
€ 995,000 k.k.
- 213 m²living area
- 1,396 m²plot size
- 6bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- May 20, 2025
- Date of sale
- July 9, 2025
- Term
- 7 weeks
Description
Exclusieve vrijstaande villa op toplocatie in Berkel-Enschot
Royaal wonen in een groene en geliefde woonomgeving
Aan een van de mooiste lanen van Berkel-Enschot staat deze stijlvolle en ruime vrijstaande villa met garage, gelegen op een royaal perceel van 1.396 m². De woning biedt een perfecte combinatie van comfort, rust en privacy, en is gelegen in een ruim opgezette wijk met vergelijkbare villa’s en landhuizen. De fraai aangelegde tuin en de praktische indeling maken dit tot een ideaal familiehuis of levensloopbestendige woning.
Kenmerken
• Woonoppervlakte: ca. 213 m²
• Inhoud: ca. 800 m³
• Perceeloppervlakte: 1.396 m²
• Garage: ca. 56 m² met verdieping
• Aantal slaapkamers: 5
• Badkamers: 2
• Bouwjaar: 1970
• Energielabel: E
INDELING
Begane grond
Via de brede oprit, geschikt voor meerdere auto’s, bereikt u de overdekte entree van de woning. De royale hal met vide biedt toegang tot het gastentoilet, de garderobe en de trapopgang. Aangrenzend vindt u een separate hal met toegang tot een slaapkamer en een badkamer met inloopdouche en wastafel – ideaal voor gelijkvloers wonen.
De centrale eetkamer vormt het hart van het huis en verbindt de sfeervolle woonkamer, voorzien van haardpartij en gashaard en openslaande deuren naar het overdekte terras, met de keuken. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur en biedt toegang tot een praktische bijkeuken met vaste kasten en aansluitingen voor wasapparatuur.
Eerste verdieping
Ruime overloop met toegang tot vier slaapkamers, waaronder de royale hoofdslaapkamer met airconditioning, wastafel en rolluiken. De grote badkamer beschikt over een ligbad, douchecabine, wastafel, bidet en inbouwverlichting. Verder is er een kleinere kamer, perfect als baby- of werkkamer, en een slaapkamer met toegang tot een balkon. Drie vaste kasten op de overloop zorgen voor extra bergruimte.
Tuin en garage
De tuin rondom is een ware eyecatcher: parkachtig aangelegd, voorzien van een groot gazon, volwassen beplanting, kleurrijke borders en twee overdekte terrassen. Dankzij de ligging op het oosten geniet u hier van optimale privacy en zowel ochtend- als middagzon. Een automatische sproei-installatie zorgt voor gemak in onderhoud.
De ruime vrijstaande garage beschikt over een elektrisch bedienbare sectionaaldeur, een bergzolder én een multifunctionele ruimte op de verdieping – ideaal als atelier, kantoor of extra slaapkamer.
Bijzonderheden:
• geheel vernieuwd dak (circa 2007), inclusief isolatie en dakplaten
• Cv-combiketel circa 10 jaar oud
• zinken hemelwaterafvoeren
• airconditioning in hoofdslaapkamer
• grote oprit met parkeergelegenheid voor meerdere auto’s
• twee overdekte terrassen
• veel privacy en groen
• toplocatie in een geliefde wijk van Berkel-Enschot
• uitstekende bereikbaarheid richting Tilburg, Eindhoven, Breda en ’s-Hertogenbosch
• nabij scholen, winkels, sportvoorzieningen en openbaar vervoer
• er is een bouwkundig rapport aanwezig
Uw nieuwe thuis?
Bent u op zoek naar een unieke vrijstaande villa met karakter, comfort en een prachtige tuin op een absolute toplocatie? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging. Wij laten u deze bijzondere woning graag persoonlijk ervaren.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 995,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,671
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 213 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- Exterior space attached to the building
- 36 m²
- External storage space
- 56 m²
- Plot size
- 1,396 m²
- Volume in cubic meters
- 799 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 sinks, bidet, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- BERKEL A 3093
- Cadastral map
- Area
- 1,396 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
7,565x
Viewed
77x
Saved
20-5-2025
On Funda
Neighborhood

Enschot Oost
Berkel-Enschot- Residents
- 1,355
- Family with children
- 48%
- Avg. asking price / m²
- € 4,858
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




