Sold
De Misse 135258 JT BerlicumWesterbroek en Beekveld
€ 595,000 k.k.
- 163 m²living area
- 211 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- February 5, 2026
- Date of sale
- February 23, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Zelden komt er een woning op de markt met zo'n mooi uitzicht zoals deze woning biedt. Vanaf de tuin op het zuiden heb je prachtig weids uitzicht over de weilanden en Zomerdijk. Dan is deze tweekapper ook nog eens op een prachtige wijze verbouwd en fors en uniek uitgebouwd. Er is nu een uitgebouwde hal, separate leefkeuken en grote living (de oorspronkelijke hal en toiletruimte zijn bij de living gevoegd). De kwart ronde erker aan de achterzijde zorgt voor een fraai vormgegeven en onderscheidende achtergevel. Ook vanuit de grote hoofdslaapkamer kijk je prachtig weg.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1980
- Verbouwd in 2000
- Perceeloppervlakte 211 m2
- Gebruiksoppervlakte wonen 163 m2
- Overkapping/berging 14 m2
- Prachtig uitzicht met tuin op het zuiden
- Ruime living en grote (aangebouwde) leefkeuken en hall
- 4 slaapkamers
- Nieuwe dakkapel uit 2026
- 14 zonnepanelen, energielabel A
Indeling:
Begane grond:
Entree, ruime hal (gerealiseerd in de aanbouw van de woning) met bergkasten en toiletruimte uit 2025 (met wandcloset en fontein). Vanuit de hal kom je in de vergrootte living terecht. De oorspronkelijke gang en toiletruimte zijn bij de woonkamer gevoegd, waardoor er een brede heerlijke living is ontstaan met aan de achterzijde zicht op het landelijke gebied. De kamer beschikt over een Merbau hardhouten parketvloer van de firma van Gemert. In 2024 zijn de wanden voorzien van glad stucwerk. Dan is er aan de achterzijde de ruime leefkeuken. Deze fraaie hoekkeuken is voorzien van luxe en deels vernieuwde inbouwapparatuur: gaskookplaat, afzuigkap, Quooker, koelkast, vriezer, combi stoomoven/grill/magnetron en automatische koffiemachine. Er is een aansluiting voor de vaatwasmachine. De keuken beschikt over voldoende ruimte voor een flinke eettafels. Ook vanuit hier heb je mooi uitzicht.
Eerste verdieping:
Overloop, 3 slaapkamers waarvan de hoofdslaapkamer aan de achterzijde van de woning is uitgebouwd. Onder meer voorzien van vloerverwarming, bergkasten, werkhoek en nieuwe dakkapel (2026). Via de kwart ronde erker achtige aanbouw met ramen tot de vloer haal je de natuur "naar binnen". De originele badkamer is ingedeeld met ligbad, douche, wastafel en toilet. Vaste trap naar de tweede verdieping.
Tweede verdieping:
Overloop en zolderkamer.
Omgeving:
De woning is op een prettige plaats aan de rand van Berlicum gelegen met direct toegang tot de Zomerdijk en het dynamisch Beekdal, waar je mooie wandelingen kunt maken. Er is een groot kinderspeelplaats vlakbij met speeltoestellen. Verkoper geeft aan hoe fijn de woonomgeving is: "Wat ook bijzonder is hoe fijn we hier met elkaar wonen. We lopen elkaar niet over maar twee keer per jaar organiseren we wat: de nieuwjaarsborrel en samen pannenkoeken maken. Er is nooit gedoe en staan altijd klaar voor elkaar".
Algemeen:
De woning is onder architectuur verbouwd. Zeker niet zoals een dertien in een dozijn verbouwing. De woning is goed geïsoleerd, recent nog is het dak extra geïsoleerd en zijn er nieuwe dakpannen aangebracht. De dakkapel is spiksplinternieuw. De woning is grotendeels voorzien van isolatieglas en de hardhouten kozijnen zijn dit jaar nog geschilderd. De vloeren zijn geïsoleerd en de muren zijn (na)geïsoleerd. De hoofdslaapkamer is uitgevoerd met vloerverwarming. Er zijn 14 zonnepanelen geplaatst en de woning beschikt over energielabel A.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,650
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1980
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 163 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- Plot size
- 211 m²
- Volume in cubic meters
- 578 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- BERLICUM L 1093
- Cadastral map
- Area
- 211 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 68 m² (9.00 metre deep and 7.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,743x
Viewed
46x
Saved
5-2-2026
On Funda
Neighborhood

Westerbroek en Beekveld
Berlicum- Residents
- 2,395
- Family with children
- 41%
- Avg. asking price / m²
- € 3,995
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




