New
Haart 315835 CS BeugenBeugen buitengebied
€ 648,000 k.k.
- 188 m²living area
- 5,221 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Description
Ben je op zoek naar een vrijstaande woning met heel veel ruimte, privacy en mogelijkheden? Dan is Haart 31 in Beugen zeker het bekijken waard. Deze landelijk gelegen vrijstaande woning is oorspronkelijk gebouwd rond 1900, ligt op een royaal perceel van maar liefst 5.221 m² en biedt volop leefruimte, zowel binnen als buiten.
De woning beschikt over een praktische indeling met een slaapkamer en badkamer op de begane grond, waardoor levensloopbestendig wonen hier goed mogelijk is. De afgelopen jaren is de woning gerenoveerd en gemoderniseerd, waardoor je hier profiteert van karakter én hedendaags wooncomfort. Daarnaast zorgen de royale overkappingen, de carport, de berging en de diepe tuin voor veel extra gebruiksmogelijkheden. Een fijne plek voor wie houdt van rust, ruimte en buitenleven.
Pluspunten
Royaal perceel van 5.221 m²
Slaapkamer en badkamer op de begane grond
Ruime woonkamer met houtkachel
Separate eetkamer en moderne keuken
Gevels en dak zijn geïsoleerd
Dakpannen zijn 4 jaar geleden vervangen
Royale overkappingen en carport
Veel privacy en groen rondom de woning
Landelijke ligging in Beugen
Indeling
Begane grond: Via de entree kom je binnen in de hal met toegang tot de woonkamer met houtkachel. De woning beschikt over een dichte, moderne keuken met inbouwapparatuur en voldoende werk- en opbergruimte. De lichte eetkamer biedt toegang tot de overkapping. Daarnaast zijn er een praktische bijkeuken, inpandige berging, gang, royale slaapkamer en badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet.
Eerste verdieping: Ruime overloop met bergruimte en twee royale slaapkamers.
Buiten: Rondom de woning is veel extra ruimte aanwezig, waaronder een carport, grote overkapping, berging, volière en een halfopen schuur/overkapping. De tuin is zeer royaal en verdeeld in verschillende gedeelten met bebossing, vijvers en grasvelden. Er is een grondwaterpuls in de berging.
Kenmerken
- Type woning: vrijstaande woning met diverse bijgebouwen
- Bouwjaar: ca 1900
- Perceeloppervlakte: 5.221m2
- Gebruiksoppervlakte wonen: 188 m²
- Overige inpandige ruimte: 27 m²
- Overkapping/carport: 175 m²
- Inhoud: 798 m³
- Slaapkamers: 3
- Energielabel: D
- Isolatie: Gevel- en dakisolatie, dubbel glas
- Verwarming: CV-ketel Nefit Trentline 2 CW5, bouwjaar 2016
- Glasvezel: aanwezig
- Gas via propaan tank (huur à €81,26 per jaar, vullen op verzoek circa €800,- volle tank)
- IBA waterzuiveringssysteem, onderhouden en bekostigd door gemeente (voor stukje riool € 100,- per jaar aan rioolbelasting)
- Bestemming: Grotendeels wonen, deels agrarisch
- Spoorlijn / Maaslijn wordt geëlektrificeerd.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 648,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,447
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1900
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 188 m²
- Other space inside the building
- 27 m²
- Exterior space attached to the building
- 175 m²
- Plot size
- 5,221 m²
- Volume in cubic meters
- 798 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, rolldown shutters, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit CW5 (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- BOXMEER R 707
- Cadastral map
- Area
- 2,511 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BOXMEER R 624
- Cadastral map
- Area
- 1,535 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BOXMEER R 623
- Cadastral map
- Area
- 1,175 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Outside the built-up area, rural and unobstructed view
- Garden
- Back garden and side garden
- Back garden
- 4,600 m² (92.00 metre deep and 50.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage