Sold
Berkenpark 486642 CK Beuningen (GE)Beuningen-Beuningse Plas
€ 400,000 k.k.
- 71 m²living area
- 187 m²plot size
- 2bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- January 8, 2025
- Date of sale
- January 24, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Deze leuke, goed onderhouden woning in charmante jaren '30 stijl, ligt zeer aangenaam op een hoek aan Berkenpark 48. De rustige straat grenst aan een kleurrijk park en dat maakt de ligging van dit huis nog eens extra aangenaam. Even een frisse neus halen tijdens een wandeling door het park, zitten op een bankje en de eendjes brood voeren. Hier behoort het makkelijk tot de invulling van de dag. Op een steenworp afstand is een openbare basisschool te vinden. Daarnaast is het centrum van Beuningen makkelijk bereikbaar in nog geen 10 minuten fietsen. Hier zijn alle denkbare faciliteiten voorhanden. Diverse uitvalswegen liggen eveneens op korte afstand.
Indeling:
Begane grond:
Binnenkomst in hal met garderobe, meterkast en toegang tot nette toiletruimte.
Door naar de lichte, tuingerichte woonkamer met smaakvolle houten vloer van massief eiken. Deze houten vloer geeft een warm karakter aan de ruimte. Mooie openslaande deuren hier in de achtergevel zorgen ervoor dat binnen en buiten met elkaar in contact staan. Zodra het zonnetje schijnt, kunnen de deuren open en zijn de kwakende eenden van het achtergelegen park te horen. Tussen gelegen trapopgang met handige trapkast. De open keuken ligt aan de voorzijde. Vanuit het raam hier is er zicht op de rustige straat.
Deze keuken is in 2013 geheel vernieuwd en heeft een moderne uitstraling. Het geheel is ingericht met een 5-pits gasfornuis met afzuigschouw, een combi oven, vaatwasmachine en zelfs een handige quooker. Het werkblad is van granietsteen en geeft de keuken een stoere 'touch'.
Eerste etage:
De vaste trap komt uit op de overloop. Hier bevinden zich twee slaapkamers, de badkamer en een cv-kast.
Beide slaapkamers hebben heerlijk veel licht en ruimte dankzij de mooie, grote dakkapellen. Van deze slaapkamers heeft de slaapkamer aan de achterzijde bovendien nog prettige, verkoelende airconditioning en een praktische vaste schuifkast. De badkamer is netjes ingericht met een douche, een wastafel met bijpassend meubel en een toilet. In de cv-kast is de cv-ketel opgesteld van Intergas met bouwjaar december 2023.
Bergzolder:
Via een luik op de overloop gaat een vlizotrap naar de zogenaamde vliering. Deze biedt veel bergruimte.
Tuin:
De voortuin is netjes afgezet met een lage haag en heeft grind en straatwerk. Via de zijtuin gaat een poort naar de achtertuin. Deze is dankzij de ligging van het perceel op de hoek, rijk aan zon. Het geheel is verzorgd en onderhoudsvriendelijk aangelegd met kunstgras, grind en enkele terrassen. In de stenen berging is de witgoedapparatuur opgesteld. Tevens is hier elektra en een verwarmingselement.
Bovendien is er nog een carport zodat de eigen auto altijd overkapt geparkeerd kan worden. Deze carport is gelegen op een mandelig perceel. Hiervoor wordt een jaarlijkse VvE bijdragen berekend van circa € 25,-.
Kortom een fijne hoekwoning met de leuke jaren'30 uitstraling mede dankzij de aangename, rustige ligging nabij het groene park en een zonrijke tuin. Een goede sfeerimpressie en uitgebreide informatie over dit huis is te vinden op Berkenpark48beuningen.nl. De juiste indruk opdoen kan natuurlijk het allerbeste tijdens een vrijblijvende rondleiding. Wij nodigen u van harte uit.
NB: Wij verzoeken u vriendelijk een bezichtiging aan te vragen via Funda of via Berkenpark48beuningen.nl met daarbij de vermelding van uw telefoonnummer.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,634
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 71 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 187 m²
- Volume in cubic meters
- 272 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- BEUNINGEN F 1500
- Cadastral map
- Area
- 172 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BEUNINGEN F 1501
- Cadastral map
- Area
- 15 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BEUNINGEN F 1509
- Cadastral map
- Area
- 415 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Held in common ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 72 m² (8.00 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
Garage
- Type of garage
- Carport
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property, parking on private property and public parking
Popularity
8,830x
Viewed
75x
Saved
8-1-2025
On Funda
Neighborhood

Beuningen-Beuningse Plas
Beuningen (GE)- Residents
- 2,745
- Family with children
- 46%
- Avg. asking price / m²
- € 4,235
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




