Sold
Arendsweg 42-A1944 JE BeverwijkSint Aagtendorp
€ 300,000 k.k.
- 113 m²living area
- 3bedrooms
- Genergy label
Sales history
- Listed since
- November 25, 2024
- Date of sale
- January 9, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Centraal gelegen maisonnette met dakterras.
Deze ruime maisonnette, gelegen op de eerste en tweede verdieping is voorzien van een ruim dakterras en 3 slaapkamers.
Op loopafstand van het appartement tref je het bruisende centrum van Beverwijk. De gemeente Beverwijk is een aantrekkelijke stad om te winkelen. Beverwijk heeft namelijk een veelzijdig stadscentrum met een weekmarkt en vijf unieke winkelgebieden waaronder de bekende "Bazaar", de grootste overdekte markt van Europa.
De verdere voorzieningen zoals scholen, de supermarkt , het openbaar vervoer en de uitvalswegen zijn binnen een mum van tijd bereikbaar
Indeling
Entree met hal en trapopgang naar de eerste verdieping.
Eerste verdieping
Ruime woonkamer met keuken, een grote slaapkamer, badkamer en separaat toilet.
De eerste verdieping geeft tevens toegang tot het grote dakterras op het zuidwesten.
Tweede verdieping
De tweede woonlaag is voorzien van tweetal (slaap)kamers met opbergruimte.
Bijzonderheden:
- Centrale woonomgeving nabij vele faciliteiten
- Nabij diverse voorzieningen
- 3 ruime slaapkamers
- woning dient gemoderniseerd te worden
- Oplevering in overleg
- Verkoper heeft het object niet zelf bewoond, derhalve is de "niet zelf bewoningsclausule" van toepassing
- De overdracht vindt plaats bij projectnotaris Marks Wachters te Eindhoven
Bod uitbrengen?!
Is er een match en wilt u een bod uitbrengen? Registreer uzelf op ons biedingsplatform om vervolgens een bod te kunnen uitbrengen.
Alle woningen worden verkocht via een transparant biedingsplatform, hierdoor krijgt iedere koper een eerlijke kans zijn bod uit te brengen en te reageren op andere biedingen.
!!! Let op, bieden vanaf € 300.000,= !!!
Hoe werkt het biedingsproces?
Via de oranje biedingsbalk boven de foto óf via het kopje “Biedingsplatform” op onze website, wordt u doorgelinkt naar het biedingsplatform van Vastgoed Auctions. Zodra u hier een account aanmaakt heeft u de mogelijkheid om een bod te plaatsen. Eventuele voorbehouden zoals het voorbehoud van financiering of bouwkundige keuring kunt u bij het bod aangeven.
Het bod wordt verhoogd met een veilingcommissie van € 1.995,= die in de uiteindelijke koopsom komt te zitten, zodat deze meegefinancierd kan worden.
Verkoper zal de biedingen gaan beoordelen en de verkoop gunnen aan het voor hem meest gunstige bod en/of voorwaarden. Daarna zullen wij de koper zo spoedig mogelijk informeren en de koopovereenkomst op gaan maken.
*LET OP: Verkoper heeft het recht voor het sluiten van de veiling een bod te accepteren!
Wanneer er 15 minuten voor het sluitingsmoment nog een bod wordt ingediend dan zal het biedingsproces met 15 minuten worden verlengd.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Alle informatie is door ons met zorg samengesteld op basis van gegevens van de verkoper (en/of derden). Wij staan niet in voor de juistheid of volledigheid daarvan, tevens zijn wij niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites of derden waarnaar verwezen wordt. Wij adviseren u en/of uw makelaar om contact met ons op te nemen bij interesse in deze woning.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,655
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 175.00 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1933
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 113 m²
- Exterior space attached to the building
- 66 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 452 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- G
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Combination boiler, in ownership
Cadastral data
- BEVERWIJK A 11097
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road and in centre
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 175.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,168x
Viewed
93x
Saved
25-11-2024
On Funda
Neighborhood

Sint Aagtendorp
Beverwijk- Residents
- 755
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 3,855
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




