New
Heemskerkerweg 2551945 TG BeverwijkOverbos
€ 429,500 k.k.
- 99 m²living area
- 190 m²plot size
- 3bedrooms
- Genergy label
Description
Hoekwoning met ruime berging en grenzend aan park Overbos
Aan een rustige straat aan de geliefde Heemskerkerweg in Beverwijk staat deze sfeervolle hoekwoning uit 1933, gelegen op een perceel van maar liefst 190 m². Met een woonoppervlakte van 99 m², een zonnige achtertuin op het zuidoosten én een unieke ligging direct aan park Overbos, combineert deze woning karakter, ruimte en een heerlijk groen gevoel.
Via de voortuin bereikt u de entree van de woning. In de hal bevinden zich de trapopgang naar de eerste verdieping en de toegang tot de gezellige woonkamer. Dankzij de charmante erker aan de voorzijde geniet de woonkamer van veel lichtinval en een warme uitstraling. De keuken is geplaatst in de uitbouw aan de achterzijde, waardoor de living verrassend ruim aanvoelt. Het eetgedeelte bevindt zich aan de tuinzijde, zodat u tijdens het dineren kunt genieten van het vrije uitzicht op het groen.
Via een tussenhal bereikt u de keuken, het toilet en een praktische kantoorruimte — ideaal voor thuiswerken of als speel-/hobbykamer. De keuken is uitgevoerd in een praktische L-opstelling en voorzien van alle benodigde inbouwapparatuur. Het gezellige barretje met barkrukken maakt dit een fijne plek voor een ontbijt of kop koffie in de ochtendzon.
De achtertuin vormt zonder twijfel één van de hoogtepunten van deze woning. Door de directe ligging aan park Overbos ervaart u hier volop rust, privacy en het gevoel van wonen aan het bos. De tuin is gelegen op het zuidoosten en grotendeels bestraat, gecombineerd met sfeervolle borders en potten die zorgen voor kleur en groen.
Achter in de tuin bevindt zich een royale berging van circa 5,31 x 3,21 meter met vliering. Een ideale ruimte voor de klusser, maar ook perfect te gebruiken als hobbyruimte, atelier of thuiskantoor.
Op de eerste verdieping vindt u drie slaapkamers en een moderne badkamer voorzien van een ligbad, separate douche, dubbele wastafel met meubel en een handdoekradiator. Via een vlizotrap bereikt u de zolderverdieping. Dankzij de dakkapel beschikt u hier over nog eens circa 11 m² aan overige inpandige ruimte — ideaal als bergruimte of eventueel verder in te richten.
Een karakteristieke en verrassend ruime gezinswoning op een prachtige groene locatie, waar rust, ruimte en comfort samenkomen.
Bijzonderheden:
- gelegen aan het park Overbos
- 3 slaapkamers
- nabij het winkelcentrum Wijkerbaan
- op fietsafstand van centrum Beverwijk, NS-station, sportfaciliteiten en het strand van Wijk
aan Zee
- 2023: nieuwe keuken, badkamer en toilet geplaatst, uitbouw verhoogd en nieuwe rolluiken
geplaatst voor de kozijnen in de uitbouw
- 2012: dakpannen vernieuwd
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 429,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,338
- Year of construction
- 1933
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 99 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 19 m²
- Plot size
- 190 m²
- Volume in cubic meters
- 391 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, passive ventilation system, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- G
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- WIJK AAN ZEE EN DUIN B 7186
- Cadastral map
- Area
- 190 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 48 m² (13.25 metre deep and 3.65 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
21-5-2026
On Funda
Neighborhood

Overbos
Beverwijk- Residents
- 715
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 4,483
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?