Sold
Bijsselseweg 11-1758256 RE BiddinghuizenBuitengebied Biddinghuizen
€ 250,000 k.k.
- 66 m²living area
- 200 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- June 4, 2025
- Date of sale
- October 5, 2025
- Term
- 4 months
Description
Te midden van de natuur, op het geliefde recreatiepark De Boschberg, vind je deze sfeervolle recreatiebungalow met drie slaapkamers, een zonnige tuin en een fijne serre. Hier verblijf je niet alleen comfortabel, maar ook met het gevoel echt even weg te zijn. De ligging is uniek: verscholen tussen de bomen én op korte afstand van het Veluwemeer. Genieten van de rust, wandelen in het bos of juist actief bezig zijn op of rond het water, het kan hier allemaal. De bungalow is keurig onderhouden en biedt verrassend veel ruimte, zowel binnen als buiten. Met een voor-, zij- en achtertuin vind je altijd een zonnig plekje. Dankzij de serre, de gezellige haard en het slimme gebruik van lichtinval voelt deze geheel instapklare recreatiebungalow 365 dagen het hele jaar door extra aangenaam.
INDELING:
BEGANE GROND:
Je stapt binnen via de lichte serre, een heerlijke plek met veel glas, perfect om ’s ochtends te ontbijten of juist te ontspannen met zicht op het groen. De serre beschikt over dubbele schuifdeuren aan zowel de voorzijde als de binnenzijde: aan de voorkant open je ze naar de zonnige voortuin, aan de andere kant leiden ze je naar de woonkamer en keuken. De woonkamer is voorzien van een sfeervolle haard en dakramen met glas-in-loodaccenten die zorgen voor een warme lichtinval. De open keuken is praktisch ingericht en uitgerust met inbouwapparatuur zoals een oven, magnetron, vaatwasser, 4-pits gaskookplaat en afzuigkap. Alle drie de slaapkamers bevinden zich op de begane grond, de grote slaapkamer heeft directe toegang tot de achtertuin. Alle kamers zijn voorzien van rolluiken, wat zorgt voor privacy en verkoeling in de zomer. De badkamer is modern afgewerkt met een inloopdouche, een breed wastafelmeubel met spiegelkast, een designradiator en een hangend closet. De inpandige berging biedt ruimte aan de cv-opstelling, wasmachineaansluiting, meterkast en extra opslag. Daarnaast is er in de tuin nog een houten tuinhuis aanwezig. De tuin ligt rondom de woning en is fraai aangelegd. Dankzij de ligging op het zuiden geniet je in de voortuin van volop zon, waar een comfortabele zithoek en een sfeervol prieel uitnodigen tot lange avonden buiten. Via de zijtuin bereik je de achterzijde van het perceel, waar nog een beschut terras en een praktisch houten tuinhuis te vinden zijn, ideaal voor extra opslag of als klus- of hobbyruimte. De volledige tuin biedt veel privacy en rust.
Recreatiepark De Boschberg biedt volop mogelijkheden voor jong en oud. Denk aan een verwarmd buitenzwembad, tennisbanen, midgetgolf en speelvelden. De omgeving is bij uitstek geschikt voor wandelingen, fietstochten of een dagje op het water. Historische plaatsen als Elburg en Harderwijk liggen op fietsafstand. Ook is er een veerpont richting Nunspeet (mei t/m oktober) voor wie het Veluwemeer wil oversteken.
STERKE PUNTEN & BIJZONDERHEDEN:
- Recreatiewoning met drie slaapkamers en badkamer op de begane grond.
- Voor-, zij- en achtertuin, altijd een plek in de zon!
- Volledige financiering is niet mogelijk.
- Permanente bewoning niet toegestaan, 365 dagen recreatie.
- De bungalow kan het hele jaar door worden verhuurd.
- Ligging perfect voor diegene die rust, boslucht en vogelgeluiden wenst!
- Parkbijdrage circa € 2.100,- per jaar (parkbeheer en onderhoud van het park).
- Al deze informatie is geheel vrijblijvend; wijzigingen en afwijkingen voorbehouden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 250,000 kosten koper
- Status
- Sold
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Bungalow, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1985
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 66 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 200 m²
- Volume in cubic meters
- 262 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Skylight, optical fibre, rolldown shutters, and sliding door
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- DRONTEN D 1216
- Cadastral map
- Area
- 200 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, sheltered location, outside the built-up area, in wooded surroundings and in recreation park
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Front garden
- 56 m² (6.20 metre deep and 9.05 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,901x
Viewed
33x
Saved
3-6-2025
On Funda
Neighborhood

Buitengebied Biddinghuizen
Biddinghuizen- Residents
- 1,610
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 3,900
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




