Sold
- 103 m²living area
- 187 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- January 6, 2025
- Date of sale
- January 24, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Welkom bij De Landauer 2 in Biddinghuizen! Deze ruime hoekwoning in Biddinghuizen is een absolute aanrader voor voor diegene die op zoek is naar een heerlijke eengezinswoning met een tuin op het zuidwesten.
Binnenshuis kun je rekenen op een ruime woonkamer met hoog plafond, separate keuken, een moderne badkamer en 4 slaapkamers.
De gestelde prijs betreft een "bieden vanaf" prijs. Ieder serieus voorstel boven de genoemde "bieden vanaf" prijs zal door verkopers in overweging worden genomen.
Ga voor meer informatie naar delandauer2.nl
Indeling:
Begane grond:
Eenmaal de auto geparkeerd, stap je de woning binnen in de hal met meterkast en een toilet. De hal verleent toegang naar woonkamer. De tuingerichte woonkamer is speels ingedeeld met een hoog plafond en is voorzien van een laminaat vloer en biedt middels een loopdeur toegang naar de tuin.
De keuken is gesitueerd aan de voorzijde van de woning, waar je een gezellige eethoek kunt creëren.
Eerste verdieping:
Middels de vaste trap kom je op de eerste verdieping met een ruime overloop en aan de voorzijde een ruime slaapkamer. De moderne badkamer beschikt over een 2e hangcloset, douche , dubbel wastafelmeubel
Tweede verdieping:
Wat een overvloed aan ruimte! Hier vind je 3 mooie slaapkamers. Aan de voorzijde is een riante slaapkamer. Aan de achterzijde is een 3e slaapkamers gesitueerd met een dakraam alsmede een lichte waskamer met dakraam.
Grenzend aan de overloop bevind zich in een separate berging alwaar de c.v.-ketel is geplaatst.
Tuin:
Hier kun je na een lange dag heerlijk ontspannen in de zon of samen met vrienden en familie genieten van een barbecue. De tuin biedt voldoende privacy en heeft genoeg ruimte voor een speelhoek voor de kinderen of een kleurrijke bloemenborder.
Aan de zijkant van de woning zit de aangebouwde stenen berging welke is voorzien van elektra, betontegelvloer en heeft een deur aan de voorzijde en aan de achterzijde.
Bijzonderheden:
- Energielabel C;
- 4 slaapkamers;
- Zonnige tuin op het zuidwesten;
- Tuingericht woonkamer met hoog plafond;
- Moderne badkamer;
- Ruime parkeergelegenheid zowel voor als achter;
- Aanvaarding in overleg;
- Aangebouwde stenen berging;
Rustige en kindvriendelijke ligging
De Landauer 2 ligt aan de rand van het gezellige Biddinghuizen, in een rustige en kindvriendelijke buurt. Hier geniet je van de voordelen van een dorpse omgeving, zoals veel groen en veilige speelplekken, terwijl je binnen korte tijd alle voorzieningen bij de hand hebt. Scholen, winkels en sportfaciliteiten liggen op steenworp afstand, en de nabijgelegen natuurgebieden nodigen uit tot lange wandelingen of fietstochten.
Enthousiast geworden? Laat deze kans niet aan je voorbijgaan. Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging om zelf het comfort van deze woning te ervaren en laat u verrassen!
Disclaimer:
De op deze website getoonde vrijblijvende informatie is door ons (met zorg) samengesteld op basis van gegevens van de verkoper (en/of derden). Deze tekst is zorgvuldig samengesteld, echter kunnen er geen rechten worden ontleend. Wij staan niet in voor de juistheid of volledigheid daarvan. Wij adviseren je en/of jouw makelaar om contact met ons op te nemen bij interesse in een van onze woningen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 285,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,767
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1980
- Type of roof
- Combination roof covered with other
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 187 m²
- Volume in cubic meters
- 386 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (2010, in ownership)
Cadastral data
- DRONTEN E 1558
- Cadastral map
- Area
- 184 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- DRONTEN E 3184
- Cadastral map
- Area
- 3 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,940x
Viewed
76x
Saved
6-1-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




