Sold under reservation
Sint Pietersdijk 14522 GT Biervliet (Gem. Sluis)Overige verspreide huizen Hoofdplaat
€ 399,000 k.k.
- 179 m²living area
- 440 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherVrijstaande polder woning!
Description
Ben je Ready voor een uitgebreid polderzicht op fietsafstand van de zee? Dit is HET plekje! Vrijheid en polderzicht is iets dat wij jullie heel graag aanbieden! En dat doen we met deze fijne vrijstaande woning van maar liefst 179 m², welke recent opgeknapt is. Je hebt hier alle mogelijkheden: gelijkvloers wonen met een slaapkamer en badkamer op de begane grond, een kantoor aan huis of een fitnesskamer op de verdieping, je kunt het zo gek niet bedenken. Daarnaast is het voorzien van een nieuwe en uitermate luxe badkamer.
Wanneer je vanaf Terneuzen komt is dit één van de eerste plekjes in de gemeente Sluis. Met zijn ligging tussen Biervliet en Hoofdplaat sta je op 2 kilometer aan de kust in Hoofdplaat en met de fiets langs de dijk naar Breskens (een absolute aanrader) rijdt je na 6 kilometer Breskens binnen en kan je genieten van de lange zandstranden met al zijn paviljoens tot aan Cadzand. Ook de bereikbaarheid naar Terneuzen en de grote Belgische steden is zeer goed.
Indeling
We betreden de woning middels de voordeur aan de sint pietersdijk. Hier kom je binnen in een ruime hal met alle ruimte voor een garderobe en toegang tot het toilet. Aan de rechter kant stappen we de slaapkamer met badkamer binnen, ideaal omdat deze zich dus op de begane grond bevinden. De slaapkamer heeft alle ruimte voor een tweepersoonsbed en de badkamer is net vernieuwd en uitermate luxe met de fraaie vloer- en wandtegels, vloerverwarming, afzuiging, twee wastafels met spiegels, een inloopdouche en een heerlijk ligbad. Uiteraard is het ook heel goed mogelijk om deze slaapkamer in te zetten als bedrijfsruimte. Denk daarbij bijvoorbeeld aan een nagelstudio, kapsalon of een hobbyruimte. Aan de andere zijde van de hal wordt de ruime woonkamer van circa 41 m² betreden. Deze wordt sfeervol verwarmd middels een houtkachel en de schuifdeuren zorgen voor veel lichtinval en verbinden je met de tuin. Alle ruimte hier dus om een gezellige zithoek en eethoek te creëren. Deze woonkamer is voorzien van een nieuwe vloer en een fraaie afwerking. Aansluitend aan de woonkamer is de ruime keuken te betreden. Hier is tevens ruimte voor een eettafel. Deze keuken is voorzien van een combi-oven, een inductie kookplaat met afzuiging en een spoelbak. De vloer van de keuken is ook recent vernieuwd en tevens voorzien van vloerverwarming. Achter de keuken is de laatste ruimte te vinden. Hier hangt de CV-ketel en staan de witgoedvoorzieningen en is er tevens een trap aanwezig naar de inpandige garage onder de woning. Deze garage is te betreden middels de lange oprit en is voorzien van een elektrische sectionaaldeur.
Eerste verdieping
Middels de open trap wordt de overloop van de eerste verdieping betreden. Aan de overloop is de toiletruimte te vinden met wastafel. Deze ruimte is groot genoeg om eventueel een douche toe te voegen. Tevens is hier een wasmachineaansluiting voorzien. Verder heeft de verdieping een speelse indeling. Er zijn diverse opslagruimtes onder de schuine kap voorzien en vanaf de overloop worden drie slaapkamers betreden. Aan de rechter kant hebben we de eerste slaapkamer, deze slaapkamer is groot genoeg voor een groot tweepersoonsbed en biedt verder toegang tot een extra ruimte. Deze kan goed gebruikt worden als babykamer, maar ook als hobbyruimte. Aan de linker zijde van de overloop wordt eerst de kleine slaapkamer betreden. Dit kan een leuke kinderkamer zijn met een éénpersoonsbed, een kledingkast en eventueel een bureau. Dankzij de dakkapel krijg je hier toch een heel ruimtelijk gevoel. Tenslotte wordt via een gang met opslagruimtes de laatste slaapkamer betreden. Dit is ook een ruime kamer met plaats voor een tweepersoonsbed en een kledingkast.
Let vooral ook op de prachtige uitzichten die je vanuit elke kamer hebt.
Tuin
Het grootste deel van de achtertuin is op het zuiden gelegen. Er is voldoende plaats voor meerdere terrassen, dus er is altijd wel ergens waar je in de zon kunt zitten en kunt genieten van je uitzicht. Aan de zijkant kan je heel wat auto’s kwijt op de lange oprit, welke afloopt naar de inpandige garage onder de woning.
Bijzonderheden
- Kunststof en houten kozijnen met dubbel glas.
- Volledig geïsoleerd, hierdoor heeft het energielabel C.
- Inpandige garage.
- Septictank.
- 4 of 5 slaapkamers.
- Mogelijkheid tot 2 badkamers.
- Luxe nieuwe badkamer op de begane grond.
- Vloerverwarming in de keuken en badkamer.
- Het dak en bepaalde gevels zijn afgelopen zomer geborsteld en heeft een anti mos schuimbehandeling ondergaan.
- 2 percelen van in totaal 440 m², in de praktijk maak je gebruik van meer grond, hier geven we graag tijdens een bezichtiging meer uitleg over.
Ben je helemaal ready om van dit droomplekje, jouw droomplekje te maken? Neem dan snel contact op met Ready Vastgoed!
Via de rode knop ‘breng een bod uit’ op de website van Ready Vastgoed kom je terecht in ons eerlijk bieden platform. Hier kun je eenvoudig alle documentatie bekijken en – als je enthousiast bent – op een eerlijke manier een bod uitbrengen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 429,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 399,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,229
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Type of roof
- Combination roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 179 m²
- Other space inside the building
- 31 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 16 m²
- Plot size
- 440 m²
- Volume in cubic meters
- 683 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Sliding door
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired, in ownership
Cadastral data
- OOSTBURG I 444
- Cadastral map
- Area
- 160 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- OOSTBURG I 185
- Cadastral map
- Area
- 280 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Rural and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Commercial property
- Office space
- Not yet present but possible (built-in)
Popularity
8,228x
Viewed
125x
Saved
11-11-2025
On Funda
Neighborhood

Overige verspreide huizen Hoofdplaat
Biervliet (Gem. Sluis)- Residents
- 110
- Family with children
- 36%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





