Bilderdijklaan 325531 TZ BladelBladel Wilhelminalaan
€ 395,000 k.k.
- 145 m²living area
- 167 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
In een rustige, verkeersarme woonwijk staat deze fors uitgebouwde en verrassend ruime hoekwoning! De woning biedt een royale aangebouwde serre/tuinkamer, vier grote slaapkamers en een zonnige achtertuin op het westen met berging en vrije achterom.
Kortom: een ideale gezinswoning met volop leefruimte!
Algemeen
* Bouwjaar woning: 1974, tuinkamer 1999.
* De woning is voorzien van dakisolatie, spouwmuurisolatie en gedeeltelijk vloerisolatie.
* De woning is voorzien van onderhoudsvrije kunststof en aluminium kozijnen met isolerende beglazing en diverse elektrische rolluiken.
* Verwarming en warm water d.m.v. een gasgestookte c.v.-combiketel (ca. 2017).
* De woonkamer is voorzien van vloerverwarming.
* De woning is voorzien van 13 zonnepanelen.
* Fijne ligging in een rustige woonomgeving met volop openbare parkeergelegenheid in de directe omgeving en een basisschool en groot speelveld op loopafstand.
Indeling
Begane grond
Via de nette voortuin bereik je de zeer ruime entreehal met een lichte tegelvloer, spachtelputz wanden en schuurwerk plafond. De hal geeft toegang tot een nette, volledig betegelde toiletruimte met fonteintje, de vernieuwde meterkast, de trapopgang naar de verdieping, en de woonkamer met open keuken. Onder de open trap is de kruipruimte toegankelijk.
Wanneer je vanuit de hal de woonkamer instapt ervaar je direct de ruimte! De woonkamer is aan de achterzijde uitgebouwd, voorzien van een flinke lichtstraat en een schuifpui met loopdeur die beide zorgen voor veel daglicht. De woonkamer heeft dezelfde afwerking als de hal en is daarnaast voorzien van vloerverwarming. In de kamerhoge kastenwand vind je de wasmachineaansluiting.
De semi open keuken ligt aan de voorzijde van de woning en biedt voldoende ruimte om hier lekker te zitten en te genieten van het uitzicht op de straat. De eenvoudige, houten hoekinrichting is voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en dubbele rvs spoelbak.
Eerste verdieping
De overloop met vloerbedekking en spachtelputz wanden geeft toegang tot drie goede slaapkamers, een badkamer en de vaste trap naar de tweede verdieping. De drie slaapkamers zijn eveneens afgewerkt met vloerbedekking en hebben daarnaast behangen wanden en spuitwerk plafonds. De twee slaapkamers aan de achterzijde zijn beide voorzien van rollluiken.
De ruime badkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning, is volledig betegeld en voorzien van een ligbad met douchemogelijkheid, dubbele wastafelcombinatie, bidet en tweede toilet.
Tweede verdieping
Middels een vaste trap bereik je de tweede verdieping die is opgedeeld in een voorzolder en een zolderkamer. De voorzolder beschikt aan beide zijden over bergruimte onder de dakschuinte en hier is ook de c.v.-combiketel opgesteld. Plaats je de wasmachine liever op zolder dan is dat hier ook mogelijk.
De grote, vierde slaapkamer heeft een wastafel, Velux dakvenster en ook hier is aan beide zijden bergruimte onder de dakschuinte.
Buiten de woning
De woning heeft een fijne hoekligging met een nette voortuin met diverse, volwassen beplanting en sierbestrating. Direct naast de woning bevindt zich volop openbare parkeergelegenheid. Aan de achterzijde kun je via de houten poort vrij achterom en heb je toegang tot de vrijstaande, stenen berging met elektra en bergzolder. De achtertuin is op het zonnige westen gelegen en ingericht met sierbestrating en een vijver met diverse beplanting. Hier kun je heerlijk van het buitenleven genieten!
* Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen van koper zal koper een bankgarantie of waarborgsom storten in handen van de notaris (deze bedraagt 10% van de koopsom).
* Bij deze woning wordt de clausule opgenomen, verkoper is geen bewoner.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,724
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1974
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 145 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 167 m²
- Volume in cubic meters
- 515 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Mechanical ventilation, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2017, in ownership
Cadastral data
- BLADEL G 5150
- Cadastral map
- Area
- 20 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BLADEL G 3033
- Cadastral map
- Area
- 147 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 60 m² (10.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,749x
Viewed
11x
Saved
29-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





