Hoendernesten 45531 GP BladelBladel Hofstad
€ 710,000 k.k.
- 200 m²living area
- 703 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
Bent u op zoek naar een vrijstaande woning met volop leefruimte, een degelijke basis én de mogelijkheid om deze geheel naar eigen smaak af te werken? Dan is deze woning absoluut een bezichtiging waard!
Deze degelijk gebouwde woning uit 1987 staat op een royaal perceel van ruim 700 m² en biedt verrassend veel binnen- en buitenruimte. Dankzij de slaap- en badkamer op de begane grond is de woning levensloopbestendig, terwijl de ruime, multifunctionele eerste verdieping tal van mogelijkheden biedt voor extra slaapkamers, een kantoor aan huis of hobbyruimte. De woning beschikt over een goede basis met onder andere een energielabel B en onderhoudsarme kunststof kozijnen. De ligging is bovendien ideaal: op een gewilde locatie, nabij uitvalswegen, het buitengebied en een middelbare school. Zo geniet u van rust en ruimte, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Kortom, een vrijstaande woning met een solide basis, volop potentie en alle ruimte om uw woonwensen werkelijkheid te laten worden.
Kenmerken
• Woonoppervlakte 200 m2
• Gebruiksoppervlakte totaal 215 m2
• Inhoud 832 m3
• Perceeloppervlakte 703 m2
• Bouwjaar 1987
• Ligging: in een woonwijk met overwegend vrijstaande woningen, tegenover middelbare school en op korte afstand van uitvalswegen
Bijgebouwen/voorzieningen:
• Garage
• Lange oprijlaan
• Multifunctionele eerste verdieping
• Bergzolder
• Diverse rolluiken
Duurzaam:
• Geheel voorzien van kunststof kozijnen en dubbele beglazing
• Verwarming en warm water middens Intergas combiketel (2016)
• Grotendeels vloerverwarming op de begane grond
• Volledig geïsoleerd (1987)
• Energielabel B
Indeling
Begane grond
Via de ruime hal betreedt u de woning. Hier bevinden zich de meterkast, garderoberuimte, het separate toilet met fonteintje, de badkamer, de slaapkamer op de begane grond, de trap naar de eerste verdieping en de toegang tot de woonkamer.
De royale woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en biedt een vrij uitzicht aan de voorzijde. Via schuifdeuren staat de woonkamer in een halfopen verbinding met de keuken, waardoor beide ruimtes prettig met elkaar in contact staan.
De moderne keuken is compleet uitgevoerd met een koel-/vriescombinatie, oven, magnetron, inductiekookplaat, vaatwasser en een 1,5 RVS spoelbak. Vanuit de keuken kijkt u fraai uit over de achtertuin en heeft u direct toegang tot het terras. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met trapkast, aansluitingen voor de wasmachine en droger en de verdeler van de vloerverwarming.
De volledig betegelde badkamer is voorzien van een ligbad, een inloopdouche, een badkamermeubel en natuurlijke ventilatie. Vanuit de hal is ook een multifunctionele ruimte bereikbaar die uitstekend dienst kan doen als royale inloopkast, kleedkamer of werkruimte. Aansluitend ligt de ruime slaapkamer met vaste kasten en openslaande tuindeuren, waardoor u direct de achtertuin in loopt.
Eerste verdieping
De eerste verdieping biedt verrassend veel ruimte en volop mogelijkheden. Momenteel is deze ingedeeld met een overloop, één slaapkamer en een zeer royale multifunctionele (hobby)ruimte. De overloop beschikt over een dakraam, bergruimte en toegang tot de vliering.
De slaapkamer is voorzien van vaste kasten onder de schuine kap en een raampartij die zorgt voor prettig daglicht. De grote multifunctionele ruimte beschikt over meerdere ramen, waardoor deze heerlijk licht is. Tevens bevindt zich hier de opstelling van de cv-installatie. Dankzij de royale afmetingen kan deze verdieping, indien gewenst, worden heringedeeld tot maar liefst vier slaapkamers.
Tweede verdieping
Via een vlizotrap bereikt u de ruime bergzolder, ideaal voor het opbergen van de niet dagelijkse benodigdheden.
Buitenruimte
Ook buiten biedt deze woning volop ruimte. De woning staat op een royaal perceel met een lange oprit, een vrije achterom en een voor- en achtertuin.
De voortuin is aangelegd met gazon en sierhekwerk. De achtertuin heeft een natuurlijke uitstraling met volwassen bomen en veel groen, waardoor u hier in alle rust en met nagenoeg volledige privacy kunt genieten. Dankzij de noordwestelijke ligging is er gedurende de dag altijd een fijne plek in de zon én in de schaduw te vinden. De levendige ligging aan de voorzijde biedt een leuke combinatie met de rust die u hier in de achtertuin voelt. De groenstrook achter het perceel versterkt het vrije en groene karakter van deze heerlijke tuin.
Het vrijstaande tuinhuis biedt extra bergruimte. Daarnaast beschikt de woning over een degelijk gebouwde, in spouw uitgevoerde garage, voorzien van elektra, water, verwarming, een grondwaterpomp en robuuste openslaande deuren. De garage biedt eventueel ook mogelijkheid voor een praktijd-of hobbyruimte aan huis.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 710,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,550
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1987
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 200 m²
- Other space inside the building
- 9 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 703 m²
- Volume in cubic meters
- 832 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Rolldown shutters
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas ( combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- BLADEL G 3142
- Cadastral map
- Area
- 627 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BLADEL G 5142
- Cadastral map
- Area
- 76 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and open location
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 300 m² (20.00 metre deep and 20.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
2,548x
Viewed
9x
Saved
15-7-2026
On Funda
Neighborhood

Bladel Hofstad
Bladel- Residents
- 2,015
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 4,083
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



