Landelijk gelegen aan de oude Zuiderzeedijk op een groot perceel, staat deze ruime vrijstaande woning met grote schuur. De woning beschikt over een woonkamer, keuken, bijkeuken, 4 slaapkamers, 3 badkamers en een inpandig zwembad. De tuin rondom de woning, is voorzien van diverse terrassen, veel groen en parkeergelegenheid met oplaadpaal voor uw auto. De woning staat op een perceel van 6.415m² en heeft een woonoppervlakte van ca.210m².
Indeling
Entree/hal met toilet en meterkast. De ruime woonkamer is voorzien van veel lichtinval via de grote glazen pui, een mooi uitzicht op de tuin en de landerijen, openslaande tuindeuren, houtkachel, trapopgang en de keukenopstelling met een eiland en diverse inbouwapparatuur, o.a. gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser, koelkast en een vrieskast. De bijkeuken, bereikbaar via de keuken, beschikt over een tuindeur, een berging annex wasruimte en de toegang naar 2 slaapkamers, deze zijn beiden voorzien van een tuindeur en een eigen badkamer met een douchehoek en een toilet. Via de woonkamer bereikt u ook het inpandige zwembad.
Eerste verdieping
Ruime overloop met vide en 2 slaapkamers. De grootste slaapkamer is voorzien van een inloopkast en een badkamer met een dubbele wastafel, toilet en een douchehoek.
Tuin
De tuin is voorzien van veel groen, diverse terrassen, parkeergelegenheid met een oplaadpaal voor uw auto en een grote schuur, gedeeltelijk met een zolder.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 1,195,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,690
Status
Sold
Construction
Kind of house
Villa, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
2021
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
210 m²
External storage space
131 m²
Plot size
6,415 m²
Volume in cubic meters
780 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
2 bathrooms and 2 separate toilets
Bathroom facilities
2 showers, 2 toilets, double sink, and underfloor heating
Number of stories
2 stories
Facilities
Skylight, optical fibre, solar panels, and swimming pool
Energy
Energy label
A+
Insulation
Double glazing and completely insulated
Heating
CH boiler, wood heater and partial floor heating
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)