Sold under reservation
Kauw 151261 SK BlaricumBijvanck
€ 598,000 k.k.
- 149 m²living area
- 288 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Verrassend ruime, uitgebouwde kwadrantwoning met inpandige garage, oprit en een extra royale tuin. Deze ideale gezinswoning is gelegen op een perceel van maar liefst 288 m² met veel privacy en volop parkeergelegenheid rondom de woning.
De woning ligt op een rustige locatie en beschikt over een ruime tuin aan de voor- en zijkant van de woning. Hoewel de tuin formeel op het oosten ligt, zorgt de royale opzet en de vrije ligging ervoor dat er gedurende vrijwel de hele dag een plekje in de zon aanwezig is. Daarnaast is er extra grond bijgekocht, waardoor het perceel en de tuin opvallend ruim zijn.
De woning beschikt over een oprit, een inpandige garage en veel bergruimte. Rondom de woning is bovendien parkeergelegenheid aanwezig. Op korte afstand bevinden zich winkels, scholen, een park, sportvoorzieningen en het Gooimeer. Ook openbaar vervoer en uitvalswegen richting onder andere de A27 en A1 zijn goed bereikbaar.
Indeling
Entree: hal, toilet met fonteintje, vaste trap naar eerste verdieping, inbouw (trap) voorraadkast en toegang tot de inpandige garage.
De uitgebouwde en vooral lichte woon-/eetkamer is voorzien van een open haard en heeft directe toegang tot de tuin middels twee schuifpuien aan voor- en zijkant. De open keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur.
De garage en trapkast kunnen relatief eenvoudig bij de woonruimte worden betrokken. Hierdoor kan het woonoppervlak worden vergroot, bijvoorbeeld voor het realiseren van een royale woonkeuken.
Eerste verdieping
Overloop, royale hoofdslaapkamer met toegang tot een zonnig dakterras van circa 10 m². Tweede ruime slaapkamer. De badkamer is vergroot en voorzien van een douche, wastafelmeubel, handdoekenradiator, toilet en wasmachine aansluiting.
Tweede verdieping
Via vaste trap is er toegang tot de ruime overloop met opstelling van de c.v.-installatie (Atag, 2019) en aansluiting wasapparatuur. Op deze verdieping bevinden zich nog twee ruime slaapkamers, waarvan één met wastafel en bergruimte en de ander eveneens met praktische bergruimte.
Bijzonderheden
– Perceeloppervlakte 288 m²
– Extra stuk grond bij het perceel betrokken
– Inpandige garage en oprit
– Ruime tuin met goede zonligging
– Woonoppervlakte 149 m²
– Overige inpandige ruimte 17 m² bij de woonruimte te betrekken
– Voorzien van isolerende beglazing, spouwmuurisolatie (2025) en 8 moderne zonnepanelen (2022 geplaatst)
- Energielabel C
Kortom: een heerlijk ruime gezinswoning met een royale tuin, veel privacy en parkeergelegenheid op eigen terrein. Nieuwsgierig geworden? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 598,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,013
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property (kwadrant wonings)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 149 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- Plot size
- 288 m²
- Volume in cubic meters
- 542 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, flue, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- BLARICUM C 992
- Cadastral map
- Area
- 223 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BLARICUM C 1965
- Cadastral map
- Area
- 65 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and open location
- Garden
- Front garden and side garden
- Front garden
- 129 m² (10.30 metre deep and 12.50 metre wide)
- Capacity
- 1 car