Sold

Oude Heerweg 17-B5863 AC BlitterswijckBlitterswijck

€ 547,500 v.o.n.
Map
  • 148 m²
  • 439 m²
  • 3
  • A+++

Sales history

Listed since
October 10, 2023
Date of sale
March 14, 2025
Term
17 months

Description

De woning is klaar om afgewerkt te worden. Oplevering kan spoedig en in overleg plaatsvinden. Luxe en energiezuinig vrijstaand wonen in Blitterswijck! In het midden van Blitterswijck, op de hoek van Berkenstraat en de Oude Heerweg worden 2 vrijstaande woningen gebouwd. Bij het ontwerp staan wooncomfort, ruimte en duurzaamheid centraal. De hoge isolatiewaarde, het aanbrengen van zonnepanelen en een warmtepomp zal ervoor zorgen dat de woningen energiezuinig zijn en een lage energielast hebben. Niets zal u dan ook ontbreken in deze woning, wat zorgt voor een heerlijke woonplek waar volop genoten kan worden! Kavel 2 (vrijstaand) Deze vrijstaande woning met fraaie architectuur, op een mooi perceel, biedt voldoende ruimte en comfort voor het hele gezin. Op de begane grond bevindt zich een ruime woonkamer en keuken met aansluitend een bijkeuken en inpandige berging. De 3 slaapkamers met badkamer op de 1e verdieping en de riante 2e verdieping welke de mogelijkheid biedt voor een 4e en 5e slaapkamer, laten zien dat de woning ook geschikt is voor een groot gezin.

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 547,500 vrij op naam
Asking price per m²
€ 3,699
Status
Sold

Construction

Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
New property
Year of construction
2024
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
148 m²
Other space inside the building
14 m²
Plot size
439 m²
Volume in cubic meters
615 m³

Layout

Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, double sink, and toilet
Number of stories
3 stories
Facilities
Balanced ventilation system, skylight, and solar panels

Energy

Energy label
Insulation
Completely insulated
Heating
Electric heating, partial floor heating, heat recovery unit and heat pump
Hot water
Electrical boiler

Cadastral data

VENRAY E 2344
Cadastral map
Area
436 m²
Ownership situation
Full ownership
VENRAY E 2304
Cadastral map
Area
3 m²

Popularity

6,747x

Viewed

29x

Saved

9-10-2023

On Funda

Neighborhood

Blitterswijck

Blitterswijck
Residents
1,260
Family with children
31%
Avg. asking price / m²
€ 2,998

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?

View neighborhood insights

Don’t want to forget this home?

Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.