New
von Bönninghausenstraat 67622 TN BorneBorne Centrum
€ 215,000 k.k.
- 70 m²living area
- 370 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Description
**Let op: alleen huurders van Welbions van een woning in Borne kunnen een afspraak plannen. Huurders kunnen hun interesse kenbaar maken tot en met 16 september 2026. Hierna zullen we de bezichtigingen inplannen. Zie de spelregels onderaan de tekst.**
Ben jij op zoek naar een woning waar je echt je eigen stempel op kunt drukken? Dan is deze woning een kans voor jou! Deze kluswoning biedt een prettige, logische indeling en volop mogelijkheden om het huis helemaal naar jouw smaak en woonwensen in te richten.
Een indeling die uitnodigt tot vernieuwen
Je komt binnen in de hal, vanwaar je toegang hebt tot de woonkamer. De woonkamer is prettig van formaat en biedt een goede basis voor een comfortabele leefruimte. De keuken is een aparte ruimte. Of je nu kiest voor een praktische opstelling of juist een compleet nieuwe indeling, hier bepaal jij hoe het eruit komt te zien.
Verdiepingen met ruimte voor jouw plannen
Op de eerste verdieping bevinden zich drie (slaap)kamers. Deze ruimtes zijn functioneel van formaat en lenen zich uitstekend voor verschillende invullingen, zoals slaapkamers, een thuiswerkplek of hobbyruimte. De badkamer beschikt over een wastafel, toilet, douche en de wasmachineaansluiting.
Via een vlizotrap bereik je de tweede verdieping, ideaal voor het opbergen van je spullen!
Buitenruimte met praktische extra’s
De achtertuin is onderhoudsvriendelijk en biedt een goede basis om naar eigen smaak in te richten. Er is ruimte voor een terras en groen, en dankzij de achterom is de tuin ook praktisch in gebruik. De aanwezige berging is handig voor fietsen, gereedschap of opslag tijdens het verbouwen.
Wonen in Borne
De Von Bönninghausenstraat ligt in een woonomgeving met alle dagelijkse voorzieningen in de buurt. Winkels, scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer zijn goed bereikbaar. Ook het centrum van Borne ligt op steenworp afstand. Een fijne plek voor wie centraal wil wonen en tegelijk de ruimte zoekt om een woning volledig naar eigen hand te zetten.
Onze makelaar Jinte aan het woord:
“Dit is zo’n woning die vooral interessant is voor mensen die door de huidige staat heen kunnen kijken. Wie hier de handen uit de mouwen steekt, kan er echt iets moois van maken. Wij laten je deze woning graag zien tijdens een bezichtiging.”
Indeling
Begane grond: entree/hal met trapopgang en toegang tot de woonkamer. Woonkamer aan de voorzijde en separate eetkamer aan de achterzijde. Dichte keuken met toegang tot het toilet en de achtertuin.
Eerste verdieping: overloop, drie slaapkamers, badkamer met douche, wastafel, toilet en wasmachineaansluiting.
Tweede verdieping: (berg)zolder te bereiken via vlizotrap
Buiten: onderhoudsvriendelijke achtertuin gelegen op het zuidoosten met achterom.
Feiten en cijfers
Bouwjaar: 1955
Woonoppervlakte: 70 m²
Overige inpandige ruimte: 8 m²
Externe bergruimte: 8 m²
Inhoud: 300 m³
Isolatie: dakisolatie
Energielabel: G
Bouwkundig gekeurd
De tekeningen, maten, oppervlakte en inhoud zijn indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
De volgende spelregels gelden bij de aanbiedingsplicht:
- U huurt momenteel een zelfstandige sociale huurwoning van Welbions in de gemeente waar de woning te koop staat.
- U maakt uw interesse kenbaar bij de makelaar binnen 4 weken nadat de woning te koop is gezet. Na deze periode vervalt uw voorrang.
- U zegt uw huidige huurwoning op en laat deze leeg achter. Uw huurcontract eindigt maximaal 3 maanden na de levering van de koopwoning.
- U bent zelf aanwezig tijdens de bezichtiging.
- U biedt minimaal de vraagprijs. De vraagprijs is de getaxeerde marktwaarde. Welbions verkoopt de woning aan de hoogste bieder en/ of de koper met de gunstigste voorwaarden vanuit doorstromingsoogpunt.
- Welbions stelt de eis dat de koper verplicht is om de gekochte woning gedurende de eerste 2 jaren na aktepassering zelf te bewonen of te laten bewonen door familieleden in de eerste graad.
- Het is de koper niet toegestaan het gekochte aan derden te verhuren of op andere wijze in gebruik te geven.
- Een huurder van een woning in de vrije sector, antikraak, een bijzondere woonvorm of kamerbewoning heeft geen aanbiedingsvoorrang.
Kosten kadaster
Omdat u een gedeelte van een kadastraal perceel koopt, wordt het perceel door het kadaster uitgemeten. De kosten hiervan bedragen € 510,- en worden doorberekend aan koper.
'as is, where is' clausule van toepassing
In de koopakte wordt een as is, where is clausule opgenomen.
Feitelijk gebruik door verkoper
In de koopakte wordt vermeld dat de verkoper de koper uitdrukkelijk heeft geattendeerd op het feit dat de verkoper het verkochte nooit zelf heeft gebruikt.
De verkoper kan de koper daarom niet informeren over eigenschappen of gebreken van de woning waarvan hij op de hoogte zou zijn geweest als hij de woning zelf feitelijk had gebruikt.
Projectnotaris: Kuhlmann Westerhof & de Kok notarissen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 215,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,071
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1954
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Bouwkundige Keuring and Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 370 m²
- Volume in cubic meters
- 300 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- BORNE H 2076
- Cadastral map
- Area
- 370 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 94 m² (14.50 metre deep and 6.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,078x
Viewed
39x
Saved
19-8-2026
On Funda
Neighborhood

Borne Centrum
Borne- Residents
- 3,235
- Family with children
- 17%
- Avg. asking price / m²
- € 3,691
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



