Under offer
Noordeinde 2772771 WP BoskoopSnijdelwijk
€ 525,000 k.k.
- 101 m²living area
- 255 m²plot size
- 2bedrooms
- A+energy label
Description
Zelden tref je het helemaal. Een bijzonder object vol positieve verrassingen. Noordeinde 277 in Boskoop is zo'n woning. U rijdt er zo langs, maar weet niet half waar u aan voorbij gaat. Een knusse vrijstaande woning, netjes afgewerkt en sfeervol ingericht. De diepe achtertuin, het souterrain en de terrassen zijn extra's wat u in een woonwijk niet snel zult treffen. Parkeren op eigen terrein. Een heerlijk wooncomfort; energielabel-A+. De groene woonomgeving met de ligging nabij 't Gouwebos én het Bentwoud. Is dit uw droomhuis? Wordt deze plek in het groen uw thuis?? Lees snel verder en bekijk alle foto's en de plattegrond.
Bij aankomst kunt u dus parkeren op eigen terrein, er is plek voor twee auto's. Elektrisch rijden is geen probleem, want het dak ligt sinds 2022 vol zonnepanelen. Rond 2009 is de woning flink uitgebouwd en is het hele dak gedaan. Het energielabel van de woning is de afgelopen jaren flink verbeterd, dat is nu A+. Zo is er in 2023 een hybride warmtepomp geplaatst wat natuurlijk heel veel gas bespaart. De staat van onderhoud van deze dijkwoning is buitengewoon uitstekend. Bij binnenkomst zult u dat ook ervaren; echt alles is netjes afgewerkt.
Vanuit de hal stapt u zo de leefkeuken in. De keuken is van alle gemakken voorzien en heeft voldoende kasten. Bij de gezellige eethoek heeft u een prachtig zicht op de achtertuin. Vanuit de keuken stapt u zo het terras op. Wat een heerlijk plekje waar u dankzij de overkapping en terrasverwarming tot laat kunt genieten. Hier hoort u de vogeltjes fluiten en komt u heerlijk tot rust. De buitenkeuken laten verkopers achter evenals de hottub en de sauna. Verkopers hopen dat de nieuwe bewoners hier net zo zullen genieten als dat ze zelf hebben gedaan.
Terug in huis treft u aan de voorzijde de woonkamer, deze is sfeervol ingericht en vanaf hier kijkt u richting het Bentwoud. Van het verkeer merkt u vrij weinig in huis. Goed om te weten is dat het rustiger zal worden als de nieuwe Bentwoudlaan in de polder is gerealiseerd. Tussen de woonkamer en de keuken is er naast de hal nog een nette waskamer. Boven zijn er twee slaapkamers beide voorzien van airconditioning, ook hier is er een comfortabel leefklimaat. De grote slaapkamer is aan de achterzijde en heeft tevens toegang naar een riant terras. Wat een fraai uitzicht. De moderne badkamer is compleet ingericht en voorzien van (elektrische) vloerverwarming. De afwerking is ook hier weer super. Vanaf de overloop is dan nog de riante inloopkast/kamer bereikbaar. Wat een luxe. Mocht u toch een derde slaapkamer willen realiseren dan zijn er mogelijkheden.
Beneden is vanuit de tuin het souterrain te bereiken. Hier kunt u niet alleen de nodige spullen kwijt, de sauna staat er ook. Achter in de verzorgde tuin staat een riante houten berging, er zijn mogelijkheden om deze te vergroten. Voor de schuur kunt u tot laat van de zon genieten. De tuin heeft een achterom naar het wandelpad. Met of zonder hond wandelt u over het groene wandelpad en de prachtige ringdijk zo om Snijdelwijk heen. Indien gewenst loopt u achter via het pad zo de woonwijk in richting de supermarkt, scholen of andere voorzieningen. Het Noordeinde is de perfecte uitvalbasis. Ook met de fiets, de auto of het openbaar vervoer is het uitstekend bereikbaar. De uitvalswegen richting de grote steden zijn nabij. Boskoop heeft twee NS-stations waar de treinen om het kwartier richting Alphen aan den Rijn en Gouda gaan. Met de fiets bent u zo in het centrum van Boskoop, Waddinxveen of lekker het Bentwoud in. Wat een rust en ruimte zo dichtbij.
Centraal in een Groene Hart staat uw droomhuis te koop. Een huis vol comfort met een schitterende tuin en diverse terrassen. Laat deze kans niet aan u voorbij gaan. Van harte welkom in Boskoop, een gemoedelijk middelgroot dorp met uitstekende voorzieningen en een actief verenigingsleven. Neem contact op als u zichzelf op Noordeinde 277 ziet wonen, plan direct een bezichtiging in. Deze woning zal niet lang te koop staan en kan van het voorjaar al geleverd worden. Bezichtigen kan alleen op afspraak, graag tot snel op het Noordeinde!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,198
- Status
- Under offer
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property (dyke house)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1912
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 101 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- Exterior space attached to the building
- 25 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 255 m²
- Volume in cubic meters
- 400 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Solar panels
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler and heat pump
- CH boiler
- Atag ( combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- BOSKOOP D 2715
- Cadastral map
- Area
- 255 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
6,179x
Viewed
45x
Saved
2-1-2026
On Funda
Neighborhood

Snijdelwijk
Boskoop- Residents
- 1,855
- Family with children
- 42%
- Avg. asking price / m²
- € 3,818
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





