Sold
Zuidkade 1282771 DR BoskoopAppelbuurt
€ 350,000 k.k.
- 103 m²living area
- 75 m²plot size
- 2bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- February 26, 2025
- Date of sale
- March 21, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Ben je in Boskoop op zoek naar een woning met potentie en een ideale ligging? Dan is deze hoekwoning aan de Zuidkade 128 iets voor jou!
De woning is gebouwd in 1991, beschikt over 103 m² woonoppervlakte (inclusief garage/multifunctionele ruimte) en biedt alles wat je zoekt: een ideale locatie, ruimte en veel mogelijkheden om het helemaal naar wens te moderniseren.
Het gezellige centrum van Boskoop ligt op loopafstand, net als diverse scholen, NS-stations, Bentwoud, sportvelden, Gouwebos en de bekende IJssalon Janssen. Boskoop ligt erg centraal ten opzichte van diverse grotere steden zoals Gouda, Alphen aan den Rijn en Zoetermeer. Binnen 10 minuten ben je al op de snelweg richting Utrecht, Rotterdam of Den Haag.
De indeling van de woning is als volgt:
Bij binnenkomst in de hal treft u de meterkast, trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot de slaapkamer, badkamer in inpandige garage.
De slaapkamer is ruim en licht en afgewerkt met behang en vloerbedekking. De badkamer is ingericht met een douche, ligbad, toilet en radiator.
De garage is een multifunctionele ruimte die voor verschillende doeleinden gebruikt kan worden, denk aan kantoor aan huis, hobbyruimte, of een extra slaapkamer. (Deze ruimte is meegenomen in de woonoppervlakte vanwege de functie).
De opstelling van de wasapparatuur en CV-ketel bevinden zich ook in de garage. Dankzij de elektrische roldeur en loopdeur kun je gemakkelijk toegang tot de achterzijde van de woning krijgen.
Op de eerste verdieping kom je direct in de woonkamer die door de grote raampartijen heerlijk licht is. Vanuit de woonkamer is er toegang tot het balkon aan de voorzijde. Door de ligging op het westen kunt u hier heerlijk van de zon genieten.
De open keuken is eenvoudig en voorzien van een elektrische kookplaat, magnetron en een losse koelkast. Er is voldoende ruimte om hier een droomkeuken van te maken!
De tweede kamer is te gebruiken als kantoor of slaapkamer en voorzien van een praktische vaste kastenwand, ideaal als extra opbergruimte. Daarnaast is er nog een apart toilet op deze verdieping.
De gehele eerste verdieping is voorzien van vloerbedekking en de wanden zijn afgewerkt met behang.
Wij laten u graag de mogelijkheden tijdens een bezichtiging zien. Neem snel contact met ons op!
Deze vrijblijvende objectinformatie is met de meeste zorg samengesteld, maar voor de juistheid daarvan kunnen wij geen aansprakelijkheid aanvaarden. Ook kan aan de vermelde gegevens geen enkel recht worden ontleend. Alle informatie is enkel en alleen bedoeld voor de presentatie van het object en niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod. Eventueel bijgevoegde plattegronden zijn slechts indicatief.
De woning is ingemeten volgens de branchebrede Meetinstructie, welke is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,398
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- Plot size
- 75 m²
- Volume in cubic meters
- 352 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- BOSKOOP D 3832
- Cadastral map
- Area
- 75 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,906x
Viewed
56x
Saved
26-2-2025
On Funda
Neighborhood

Appelbuurt
Boskoop- Residents
- 1,680
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 4,008
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




