Sold
Margrietstraat 454744 AJ BosschenhoofdVerspreide huizen Bosschenhoofd
€ 650,000 k.k.
- 170 m²living area
- 5,740 m²plot size
- 5bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- September 26, 2025
- Date of sale
- October 19, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Een unieke plek om uw droomwoning te realiseren! In een landelijke omgeving gelegen, tussen de grote Brabantse steden Breda, Roosendaal en Etten-Leur, vindt u deze te renoveren en te moderniseren levensloopbestendige vrijstaande bungalow van ruim 170m2 met dubbele oprit, vrijstaande garage en een prachtige ruim 100 meter diepe lommerrijke aangelegde achtertuin. Het bijzondere object is gelegen op een perceel van maar liefst 5740m2. Deze bungalow heeft een woonkamer van ca.40m2 met een aangebouwde serre, leefkeuken met een bijkeuken, 3 slaapkamers en een badkamer op de begane grond, op de verdieping zijn nog 2 logeerkamers. Het dorp Bosschenhoofd ligt op slechts 10 autominuten van het centrum van Etten-Leur en Roosendaal en binnen 20 minuten staat u in het centrum van Breda. Op loopafstand van een supermarkt en een bushalte. Op fietsafstand van Breda airport. Deze centrale ligging in West-Brabant maakt Bosschenhoofd tot een ideale woonplaats.
Indeling:
- Voortuin met een vijver, dubbele oprit met meerdere parkeerplaatsen, voorzien van bestrating, een pergola, een houten berging en een vrijstaande stenen garage.
- Garage: (ca.5.90x4.60m) deze stenen garage is met hout bekleed, voorzien van een betonnen afwerkvloer, elektra, aluminium kanteldeur en een zadeldak met een ruim 3.60 meter hoge nok met pannen gedekt.
Bungalow:
- Entree: (ca.3.80x1.50m) voorzien van een garderobenis, meterkast met 5 groepen en 2 aardlekschakelaars, een laminaatvloer, houten lambrisering en een houten schrootjes plafond. Voorts toegang tot:
- Gang: (4.50x0.80/2.75m) met de trapopgang naar de eerste verdieping
- Woonkamer: (ca.8.70/2.95x6.50/3.70m) deze L-vormige ca.40m2 grote living is voorzien van een laminaatvloer, een schouw, een balkenplafond en staat in open verbinding met de aangebouwde serre.
- Serre: (ca.5.80x4.10m) voorzien van een sfeervolle houtkachel, tegelvloer, houten kozijnen met dubbelglas, kunststof dakpanelen en een loopdeur naar de achtertuin.
- Leefkeuken: (ca.4.20x4.30m) voorzien van een eenvoudig keukenblok met onder- en bovenkasten, rvs-spoelbak, 5-pits gaskookplaat met afzuigkap, oven, koelkast, en een vaatwasser. De keuken is afgewerkt met een laminaatvloer, houten lambrisering en een houten schrootjes plafond. Via een loopdeur heeft u toegang tot het grote terras en de prachtige tuin aan de achterzijde van de woning
- Bijkeuken: (ca.2.50x1.70m) voorzien van een vaste kast, nis met een koelkast, een trapkast met een schuifdeur en een eenvoudig keukenblok met onder- en bovenkasten, rvs-spoelbak en de aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur.
- Slaapkamer 1: (ca.3.10x3.15m) ca.10m2, gelegen aan de achterzijde, voorzien van vaste kast.
- Slaapkamer 2: (ca.3.10x3.40m) ca.11m2, gelegen aan de voorzijde, voorzien van twee vaste kasten.
- Slaapkamer 3: (ca.2.65x2.40m) ca.6,5m2, gelegen aan de voorzijde, thans in gebruik als werkkamer, voorzien van een vaste kast
- Badkamer: (ca.2.90x1.75/1.40m) voorzien van een hoekligbad met douchegarnituur en een wastafelmeubel, afgewerkt met kunststof wandpanelen en plafond.
- Toilet: (ca.1.20x1.10m) voorzien van een staand closet en fonteintje.
Eerste verdieping:
- Overloop: (ca.4.35x5.00m) voorzien van een dakraam, afgetimmerde knieschotten, houten wanden en schrootjes plafond. Tevens de opstelplaats van de Nefit HR- cv combiketel. (Bouwjaar vermoedelijk 2023)
- Slaapkamer 4: (ca.3.95/2.75x3.45m) voorzien van een dakraam, deels houten wanden en een houten schrootjes plafond.
- Slaapkamer 5: (ca.3.25x2.75m) voorzien van een klein raam, deels houten wanden en een houten schrootjes plafond
Achtertuin:
Deze ca. 100 meter diepe lommerrijke tuin strekt zich uit naar het zuiden. Een waar groen paradijs met een groot terras waarop u volledig tot rust kunt komen. Voorzien van gazon, moestuin en een diversiteit aan bomen en vaste beplanting, o.a. Magnolia’s, Kastanjebomen, Notenbomen, Beuken en Tulpenboom. Daarnaast is de tuin eveneens toegankelijk via een poort aan de zijkant van de woning.
Bosschenhoofd:
Het Brabantse dorp Bosschenhoofd is gelegen aan de A58 in de gemeente Halderberge. Een gemeente die rijk is aan schitterende natuurgebieden. Bosschenhoofd heeft een bakker, een supermarkt, een basisschool en een kinderdagverblijf en ligt tussen grote Brabantse steden als Breda, Roosendaal en Etten-Leur. Deze centrale ligging in West-Brabant maakt Bosschenhoofd tot een ideale woonplaats in de regio.
Verder van belang zijnde gegevens:
- Vrijstaande nog volledig te renoveren en te moderniseren bungalow uit 1961.
- Het bestaat uit een perceel grond van 870m2 met de omschrijving Wonen, een perceel van 4830m2 met de omschrijving Akkerbouw en een perceel van 40m2 met de omschrijving Erf-tuin. Totaal: 5740m2 grond.
- Voor een afwijkend gebruik, adviseren wij u contact op te nemen met de gemeente Halderberge of het bestemmingsplan dit toestaat.
- As is where is clausule:
Aangezien de woning wordt verkocht door een executeur-testamentair zal in de NVM-koopovereenkomst de “As is where is clausule” worden opgenomen. Het is koper bekend dat de onroerende zaak meer dan 64 jaar oud is, dat de onroerende zaak (grondig) gerenoveerd moet worden en dat verkoper de onroerende zaak nooit feitelijk heeft gebruikt. In verband hiermee wil verkoper geen enkele aansprakelijkheid aanvaarden met betrekking tot zichtbare en onzichtbare/ verborgen gebreken. Hieronder vallen onder meer zichtbare en onzichtbare/ verborgen gebreken die het gevolg zijn van het niet bouwen conform de bouwvoorschriften/ bouwvergunningen/ bestemmingsplanbepalingen e.d. In dit kader zijn partijen uitdrukkelijk overeengekomen om de modeltekst van artikel 6.3 door te halen. Dit betekent dat als de onroerende zaak bij de eigendoms-overdracht niet de (feitelijke) eigenschappen bezit die nodig zijn voor een normaal gebruik als woonhuis, dit voor rekening en risico van koper komt. Met andere woorden: koper koopt de onroerende zaak ‘as is, where is’. Bij het vaststellen van de koopsom is hier rekening mee gehouden. Koper is uitvoerig geïnformeerd over de inhoud van deze clausule voor de ondertekening van de koopovereenkomst en koper is zich bewust van de inhoud van deze clausule. Koper is in de gelegenheid gesteld om de onroerende zaak bouwkundig (te laten) onderzoeken. Koper heeft hier wel/ geen gebruik van gemaakt. Verkoper staat ervoor in dat hij aan koper alle inlichtingen/ feiten heeft verschaft die verkoper in het kader van de mededelingsplicht aan koper behoort over te brengen, met dien verstande dat inlichtingen/ feiten die aan koper bekend of kenbaar zijn op het moment van het tot stand komen van de koopovereenkomst niet door verkoper behoeven te worden verstrekt.
- Wij maken gebruik van een NVM model koopovereenkomst model 2023. In het kader van zekerheidstelling wordt er standaard een bankgarantie/waarborgsom van 10% opgenomen in de koopovereenkomst.
Toelichtingsclausule NEN2580:
Maatvoeringen t.a.v. plattegronden, inhouds- en oppervlaktematen zijn vastgelegd in een zibber meetrapport. De metingen zijn verricht aan de hand van de NVM-richtlijnen gebaseerd op de NEN2580. U als Koper heeft een kopie van dit meetrapport ontvangen en bent in de gelegenheid gesteld deze maten op of na te meten en vrijwaart verkoper en diens makelaar van elke aansprakelijkheid wanneer hier toch afwijkingen in zouden voorkomen. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van een gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Brochure:
Deze brochure is door ons kantoor met de meeste zorg samengesteld aan de hand van de door de verkoper aan ons ter hand gestelde gegevens. Derhalve kunnen wij geen garanties verstrekken, noch kunnen wij op enigerlei wijze eventuele aansprakelijkheid voor deze gegevens aanvaarden. Deze informatie is geheel vrijblijvend, uitsluitend voor geadresseerde bestemd en niet bedoeld als aanbod. Ten aanzien van de juistheid van de vermelde informatie kan door Hypodomus Makelaars Breda geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,824
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1961
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 170 m²
- External storage space
- 32 m²
- Plot size
- 5,740 m²
- Volume in cubic meters
- 635 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- HOEVEN H 1155
- Cadastral map
- Area
- 870 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HOEVEN H 1154
- Cadastral map
- Area
- 4,830 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HOEVEN H 2000
- Cadastral map
- Area
- 40 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in residential district, rural and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 5,000 m² (100.00 metre deep and 50.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
9,721x
Viewed
228x
Saved
26-9-2025
On Funda
Neighborhood

Verspreide huizen Bosschenhoofd
Bosschenhoofd- Residents
- 470
- Family with children
- 39%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




