Sales history
- Listed since
- April 7, 2025
- Date of sale
- April 22, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Ben je op zoek naar een leuk appartement met een zonnig dakterras? Dan is Baronielaan 274 B iets voor jou! Het 2-kamerappartement ligt op de bovenste (2e) verdieping van een pand waar ook nog 2 woningen op de begane grond en 1e verdieping onderdeel van zijn. De woning ligt in het zuidelijke gedeelte van de karakteristieke Baronielaan, op korte afstand van het Mastbos en de altijd gezellige Ginnekenmarkt. Openbaar vervoer (stads- en regiobus) in de nabijheid en het centrum en het treinstation zijn binnen een kwartiertje fietsen te bereiken. De Zuidelijke Rondweg ligt als het ware om de hoek, zodat je snel op de snelwegen rond de stad bent. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht aan de Ginnekenweg en het Valkeniersplein.
Indeling:
Begane grond:
De centrale entree/hal met meterkast en trappenhuis naar de verdiepingen.
Tweede verdieping:
Bordes met toegang tot de woning.
Entree/hal die toegang biedt tot alle ruimten.
De lichte woonkamer met open keuken en dubbele deuren naar het zonnige dakterras.
De keuken heeft een nette hoekinrichting met een koelkast met vriesvak, een magnetron, een 4-pits gaskookplaat, een afzuigkap en een vaatwasser.
Vaste kast met cv-ketel (combi-HR; 2017).
Ruim toilet met fontein.
Geheel betegelde badkamer met wastafel, douchecabine, ligbad en aansluitpunten voor de wasmachine en droger.
Royale slaapkamer met dubbele deuren naar het balkon aan de straatzijde.
De bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars (VvE) moet nog worden bepaald, aangezien de splitsing in appartementen recent heeft plaatsgevonden.
Bijzonderheden:
- origineel bouwjaar 1905; de woning is volledig herbouwd in 1994/1995 met behoud van de voorgevel
- gelegen aan de karakteristieke Baronielaan;
- vlakbij het Mastbos en de Ginnekenmarkt;
- met een zonnig dakterras;
- de meterkast omvat 6 groepen + 2 aardlekschakelaars;
- de woning is voorzien van dubbel glas en dakisolatie.
Is jouw interesse gewekt? Wacht dan niet te lang met het maken van een afspraak, dit soort appartementen staat vaak niet lang te koop!
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’.
Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,909
- Status
- Sold
- Buyers program
- Is onderdeel uitpondproject
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1905
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 55 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 180 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- BREDA E 9215
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,480x
Viewed
31x
Saved
7-4-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




