Sales history
- Listed since
- October 25, 2025
- Date of sale
- November 14, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Ideaal appartement voor starters!
Op een zeer centrale locatie in de wijk Brabantpark gelegen licht en instapklaar 2-kamerappartement. Het appartement is gelegen op de 3e/bovenste woonlaag van een kleinschalig appartementencomplex uit de jaren ‘50. Naast de fijne doorzon woonkamer beschik je over 2 balkons (op het oosten en westen). Rondom en achter het complex is een grote, omheinde, gemeenschappelijke tuin met terrassen die te gebruiken is door de bewoners.
Het appartement is zeer gunstig gelegen ten opzichte van het stadscentrum, winkels aan het Brabantplein, (hoge)scholen, sportfaciliteiten en de diverse in- en uitvalswegen.
PORTIEK
Het complex bestaande uit 24 appartement is onderverdeeld over 4 portieken. Iedere portiek is voorzien van een bellentableau met intercominstallatie, brievenbussen en trappenhuis welke toegang biedt tot het souterrain en 6 appartementen.
INDELING APPARTEMENT
Het te verkopen appartement is gelegen op de derde/bovenste verdieping en de indeling is als volgt:
De hal is voorzien van een laminaatvloer, speelse doorkijk naar de woonkamer en toegang tot alle vertrekken van het appartement. In de hal vind je tevens de meterkast.
De lichte doorzon woonkamer is voorzien van een laminaatvloer, schouw, vaste kast en openslaande deuren naar het balkon aan de voorzijde. De achterzijde van de woonkamer (thans in gebruik als eet-/werkkamer) was voorheen een tweede slaapkamer en is op eenvoudige wijze weer te realiseren.
Balkon I is gelegen op het westen waardoor je hier vanaf de vroege middag tot einde van de avond heerlijk kunt genieten van zon.
De keuken is voorzien van een tegelvloer en beschikt over een keukeninrichting in rechte opstelling met een kunststof aanrechtblad, RVS-spoelbak, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en diverse onder en- boven opbergkasten. De aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur en opstelplaats CV-combiketel bevinden zich eveneens in de keuken. Vanuit de keuken heb je toegang tot balkon II.
Balkon II is gelegen op het oosten (ochtendzon), aan de achterzijde van het complex.
De slaapkamer is gelegen aan de voorzijde en is voorzien van een laminaatvloer.
De badkamer is volledig betegeld in een neutrale kleur en voorzien van douchecabine met handdouche en regendouche, vaste wastafel in meubel en een spiegelkastje voor extra opbergruimte.
De toiletruimte is volledig betegeld en voorzien van een zwevend closet
SOUTERRAIN
met gemeenschappelijke fietsenberging en toegang tot de eigen berging welke is voorzien van elektra.
BIJZONDERHEDEN:
- Als koper van het appartement wordt je automatisch lid van de VvE. Het betreft een gezonde en actieve VvE. De maandelijkse bijdrage voor het appartement en de berging is ca. € 131,- (voor o.a. reservering groot- en klein onderhoud, schoonmaakkosten en elektra algemene ruimten, tuinonderhoud en opstalverzekering)
- De kozijnen aan de achterzijde zijn van kunststof. De overige kozijnen zijn van houten. Allemaal voorzien van dubbel glas.
- Het appartement beschikt over energielabel C.
- De CV-combiketel is lease, € 29,16 per maand.
- Parkeren met parkeervergunning (1e vergunning is gratis). Sinds de invoering voor betaald parkeren is er voldoende parkeergelegenheid rondom het appartementencomplex.
DISCLAIMER
Hoewel deze advertentie zorgvuldig is samengesteld door ROGA Makelaars, kunnen aan de inhoud van deze advertentie geen rechten worden ontleend. Alle vermelde gegevens, zoals afmetingen, oppervlakten en kenmerken, zijn indicatief. Hoewel wij streven naar volledigheid en nauwkeurigheid, kunnen onjuistheden niet worden uitgesloten. Kopers wordt geadviseerd om zelf de gegevens te verifiëren en indien gewenst een deskundige in te schakelen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 285,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,182
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 131.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1957
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 55 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 177 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2016, lease)
Cadastral data
- BREDA D 9028
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- BREDA D 9028
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 131.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,277x
Viewed
61x
Saved
25-10-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




