Sales history
- Listed since
- October 25, 2024
- Date of sale
- November 12, 2024
- Term
- 2 weeks
Description
Goed onderhouden, gemoderniseerd en verrassend royaal 2-kamerappartement op de 1e verdieping met berging in het souterrain in een kleinschalig appartementencomplex op gewilde locatie direct nabij het NS centraal station en op loopafstand van het Bourgondische centrum van Breda.
Het appartement is fraai afgewerkt met een laminaatvloer, moderne keuken compleet met inbouwapparatuur en kookeiland en een keurige geheel betegelde badkamer met douche, wastafel in meubel en een wandcloset.
Bouwjaar: 1981
Woonopp.: 59 m²
Inhoud: 175 m³
Aanvaarding: in onderling overleg
Begane grond:
Gemeenschappelijke afgesloten entree met bellentableau, brievenbussen, intercominstallatie en elektrische deuropener; centrale hal met toegang tot lift, trappenhuis en de bergingen in het souterrain.
1e Verdieping
Entree/hal met intercom, meterkast en c.v.-ruimte met opstelling CV-combiketel (Bouwjaar 2020); ruime living (ca. 36 m²) voorzien van laminaatvloer, vaste kast met aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur, toegang tot balkon aan de voorzijde en een moderne keuken met kookeiland compleet met de volgende inbouwapparatuur: inductie kookplaat, rvs afzuigschouw, elektrische oven, vaatwasser en een Amerikaanse koel-/vries-combinatie; slaapkamer (ca. 4.60 x 2.65 m.) voorzien van laminaatvloer; luxe geheel betegelde badkamer met ruime douche, wastafel in meubel, wandcloset voorzien van inbouw reservoir en een handdoek radiator.
Naast een balkon aan de voorzijde beschikt dit appartement ook over een buitenruimte grenzend aan de galerij zijde alwaar men heerlijk van de zon kan genieten.
Algemeen:
- Een eigen berging (ca. 1.60 x 2.50 m.) in het souterrain voorzien van elektra.
- Actieve Vereniging van Eigenaren.
- De servicekosten bedragen € 178,-- per maand. In de servicekosten zijn begrepen de kosten betreffende de opstalverzekering, waterverbruik, liftonderhoud en reservering voor onderhoud van het gebouw.
- Voor en naast het gebouw is voldoende parkeergelegenheid aanwezig in de vorm van betaald parkeren en vergunninghouders. Als bewoner van dit appartement heeft u recht op een vergunning om in directe omgeving eventueel uw auto te kunnen parkeren.
- Bij een aan- / verkoop wordt gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen.
- Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopakte ondertekenen. Partijen kunnen derhalve aan een mondelinge overeenkomst geen rechten en plichten ontlenen.
- Deze vrijblijvende informatie is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud hiervan kunnen geen rechten worden ontleend. Maatvoeringen zijn slechts indicatief en kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,661
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 178.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1981
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 59 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 175 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 5 stories
- Facilities
- Elevator, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- REMEHA HR (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- BREDA B 7702
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- BREDA B 7702
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 178.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,400x
Viewed
33x
Saved
25-10-2024
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




