New
Het Bolwerk 514811 DR BredaChassé
€ 525,000 k.k.
- 89 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Description
Ruim en verzorgd 3-kamerappartement gelegen op een uitstekende locatie in het centrum van Breda, in het fraaie appartementencomplex “De Wintertuin”. Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping (derde woonlaag ) en beschikt over een royale en lichte woonkamer met open keuken, twee slaapkamers, een ruime badkamer en een balkon op het zuidoosten. Daarnaast beschikt het appartement over een eigen parkeerplaats en berging in de ondergelegen parkeerkelder.
De ligging is bijzonder gunstig midden in het centrum met winkels, supermarkten, horeca en het Chassé Theater op loopafstand. Ook het centraal station en openbaar vervoer zijn eenvoudig bereikbaar. Ondanks de centrale ligging woont u hier rustig, met alle voorzieningen binnen handbereik. Bovendien zijn de uitvalswegen richting de A16, A27 en A58 snel en goed te bereiken.
KENMERKEN:
INSTAPKLAAR 3-KAMER APPARTEMENT
ROYALE LICHTE WOONKAMER
OPEN KEUKEN
2 SLAAPKAMERS
RUIM BALKON GELEGEN OP HET ZUIDOOSTEN
EIGEN PARKEERPLAATS IN DE PARKEERKELDER
EIGEN BERGING IN DE KELDER
ENERGIELABEL A
BEGANE GROND:
De centrale entree beschikt over een bellentableau, brievenbussen en geeft middels het trappenhuis en de lift toegang tot de diverse verdiepingen. Dit appartement is gelegen op de tweede verdieping (derde woonlaag) van het complex.
HAL/ENTREE
De ruime hal is voorzien van een pakketvloer, video intercom, vaste kast en de meterkast (8 groepen en 2 aardlekschakelaars). Tevens bevindt zich in de meterkast ook de opstelplaats van de doorstroom unit ten behoeve van de verwarming en warm water voorziening. De hal geeft toegang tot;
TOILET
Deels betegelde toilet voorzien van een modern zwevend closet, een fonteintje en mechanische ventilatie.
BERGING 1/WASRUIMTE
(Ca. 2.60 x 1.25 m) Inpandige berging voorzien van een tegelvloer, de aansluitpunten ten behoeve van de wasapparatuur en de opstelplaats van de mechanische ventilatie-unit.
WOONKAMER
Royale en lichte woonkamer voorzien van een pakketvloer en veel lichtinval door de riante raampartijen en schuifpui. Tevens staat de woonkamer in open verbinding met de keuken en middels de schuifpui is er toegang tot het balkon.
BALKON
(Ca. 2.90 x 2.70 m) Het balkon is gesitueerd aan de voorzijde van het appartementencomplex, gelegen op het zuidoosten en voorzien van een schuifpui en verlichting.
KEUKEN
Moderne L-vormige keuken voorzien van een kunststof aanrechtblad met RVS spoelbak, combimagnetron, 4-pits inductie kookplaat, vaatwasser, koelkast, vriezer en diverse onder- en bovenkasten/laden. Tevens is er toegang tot een Frans balkon.
SLAAPKAMER 1
Middels de eerder genoemde hal is er toegang tot de slaapkamer gelegen aan de galerij kant van het appartement en voorzien van een pakketvloer.
SLAAPKAMER 2
Royale slaapkamer eveneens gelegen aan de galerij kant van het appartement en voorzien van een pakketvloer. Tevens is er middels een aparte loopdeur toegang tot een Frans balkon.
BADKAMER
De volledige betegelde badkamer is voorzien van een inloopdouche met thermostaatkraan, vaste wastafel en een praktische ruime opbergkast.
BERGING 2
(Ca. 2.55 x 1.75 m) Gelegen in het souterrain van het complex op niveau -1.
PARKEERPLAATS
(Ca. 5.10 x 2.30 m) Eigen parkeerplaats in de ondergrondse parkeergarage op niveau -1.
WAT U VERDER NOG DIENT TE WETEN:
Deze woning beschikt over energielabel A;
Het appartement is volledig geïsoleerd;
De VvE kosten bedragen ca. € 212,- per maand inclusief parkeerplaats en berging;
Het gebouw is voorzien van een sfeervol gezamenlijk dakterras.
Hoewel deze advertentie zorgvuldig is samengesteld door DietvorstBorman Makelaars, is het mogelijk dat informatie verouderd en/of niet meer correct is. DietvorstBorman Makelaars en de verkoper(s) geven dan ook geen enkele garantie noch aanvaarden ze enige aansprakelijkheid voor de juistheid dan wel volledigheid van de verstrekte of vermelde gegevens, tekeningen en afmetingen. De door DietvorstBorman Makelaars gebruikte afmetingen en oppervlakten zijn indicatief. De advertentie is geen concreet aanbod waar u rechten aan kunt ontlenen en dient te worden gezien als een uitnodiging om in onderhandeling te treden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,899
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 212.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2002
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 89 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 275 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- BREDA B 8467
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- BREDA B 8467
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 212.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
545x
Viewed
15x
Saved
19-5-2026
On Funda
Neighborhood

Chassé
Breda- Residents
- 3,625
- Family with children
- 10%
- Avg. asking price / m²
- € 5,057
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?