Sold
Willem van Oranjelaan 1174837 AH BredaRuitersbos
€ 1,445,000 k.k.
- 166 m²living area
- 2bedrooms
- A++energy label
Sales history
- Listed since
- April 1, 2025
- Date of sale
- May 9, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
Introductie:
Aan de rand van villawijk Ruitersbos in Breda-Zuid bevindt zich dit schitterende, exclusieve en luxueuze 3-kamer hoek-appartement met haar ruime terras van 47m² gesitueerd op het westen. Gelegen in het recent gebouwde mondaine appartementencomplex Ravel, wat ontworpen is door het gerenommeerde architectenbureau Bedaux de Brouwer.
Dit royale state of the art uitgevoerde appartement is gelegen op de tweede woonlaag en is voorzien van een fraaie living met woonkeuken voorzien van kookeiland, 2 slaapkamers, badkamer en een inpandige berging.
In het souterrain bevinden zich een (fiets)berging en 2 parkeerplaatsen.
De stijl en klasse welk het complex aan de buitenzijde etaleert, vindt u ook terug in het loft zelf. Met een uitstekend gevoel voor smaak heeft de huidige eigenaar het appartement met de mooiste materialen doen uitvoeren, met andere woorden, turn-key.
Uitstekend gesitueerd ten opzichte van het Mastbos, het Ginneken, het bruisende stadscentrum, diverse sportfaciliteiten en de uitvalswegen.
Entree
Via de centrale hal met bellentableau en video-intercom bereikt u de lift of trap naar de eerste verdieping.
Hal
Ruime hal met toegang tot de riante living, garderobe, toiletruimte, wasruimte met aansluitpunten t.b.v. was-apparatuur, berging met warmtepomp en WTW installatie, 2 slaapkamers en een badkamer.
Het gehele appartement is voorzien van een eikenhouten vloer met uitzondering van de toiletten en de 2 badkamers. De gehele verdieping is voorzien van vloerverwarming en/of -koeling.
Tevens beschikt het appartement over elektrisch bedienbare screens en is er een domotica systeem aanwezig.
Living
Riante living met veel lichtinval en schuifdeuren met toegang tot het ruime, zalige terras.
Keuken
De prachtige op maat gemaakte en volledig geoutilleerde keuken is voorzien van een kookeiland met alle denkbare inbouwapparatuur.
Master-bedroom
Master-bedroom met een doorloop naar de luxe badkamer.
Badkamer
De zeer luxe badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche en een dubbele wastafelcombinatie in meubel.
Slaapkamer II
Slaapkamer II is voorzien van een vaste kastenwand en wordt door de huidige bewoners gebruikt als kantoor.
Terras
Schitterend zonnig terras gesitueerd op het westen met een schaduwgedeelte en uitgevoerd met een fraaie betonplaat (1.50x1.00 m) vloer.
Souterrain
In het souterrain bevinden zich een berging en 2 parkeerplaatsen.
Met de auto of fiets rijdt u via een talud de voor het oog verborgen garage binnen. Hier bevinden zich de eigen parkeerplaatsen en bergingen met ruimte en oplaadmogelijkheden voor elektrische fietsen of auto's.
Algemeen
Appartementencomplex Ravel is een zeer exclusief en hoogwaardig vormgegeven woonbouwproject van ongekende allure. Ravel is gerealiseerd op de voormalige locatie van de Kamer van Koophandel, een ruim en groen perceel tussen de Mozartlaan en de Ravellaan. Het project omvat een bijzonder, uit Portugees natuursteen opgetrokken gebouw met 19 appartementen en 4 riante vrijstaande villa's met een eigentijds en levendig karakter. Groen tussen het gebouw en de villa's zorgt voor een optimale privacy en geeft de woonomgeving extra cachet.
Verkoopvoorwaarden
Meetinstructie NEN2580
Deze woning is opgemeten conform de Meetinstructie. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte en inhoud. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Uitgangspunt blijft altijd; “wat je ziet is wat je koopt” en de objectinformatie is van lagere prioriteit.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’.
Wij maken gebruik van een NVM model koopovereenkomst. In het kader van zekerheidstelling wordt er standaard een bankgarantie/waarborgsom van 10% opgenomen in de koopovereenkomst.
Disclaimer verkoopbrochure
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,445,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,705
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 217.00 per month
Construction
- Type apartment
- Mezzanine (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2022
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 166 m²
- Exterior space attached to the building
- 47 m²
- External storage space
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 549 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system, outdoor awning, smart home, elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window and completely insulated
- Heating
- Heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- BREDA E 8867
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 217.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,113x
Viewed
59x
Saved
1-4-2025
On Funda
Neighborhood

Ruitersbos
Breda- Residents
- 2,620
- Family with children
- 24%
- Avg. asking price / m²
- € 5,085
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




