Sold
- 127 m²living area
- 263 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- February 17, 2026
- Date of sale
- March 11, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
LET OP: VANWEGE DE GROTE BELANGSTELLING PLANNEN WIJ MOMENTEEL GEEN NIEUWE BEZICHTIGINGEN MEER IN.
ALGEMEEN
Wij gaan van start met de verkoop van deze compleet gemoderniseerde en sfeervolle uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning aan de Bavelselaan 205 in Breda. Een huis dat direct goed voelt en waar ruimte, comfort en karakter mooi samenkomen. De woning beschikt over vier volwaardige en ruime slaapkamers, een moderne badkamer, een moderne keuken en een verzorgde voor- en achtertuin met veel privacy.
De woning ligt aan de bekende Bavelselaan, een karakteristieke en geliefde laan waar het prettig thuiskomen is. Je woont hier rustig, terwijl alles wat je nodig hebt dichtbij is. Scholen, winkels, sportvoorzieningen, natuur en het centrum van Breda zijn eenvoudig bereikbaar. Een fijne woonomgeving waar groen, ruimte en dagelijks gemak samenkomen.
BEGANE GROND
Bij binnenkomst voel je meteen de fijne sfeer van het huis. In de hal zie je de originele stenen vloer terug, een karaktervol detail dat de woning zijn eigen uitstraling geeft. Vanuit hier loop je door naar de woonkamer, het toilet en bereik je via de vaste trap naar de eerste verdieping.
De woonkamer is royaal en uitgebouwd aan de achterzijde. Dankzij de erker aan de voorzijde en de open indeling is dit een lichte en prettige leefruimte. Er is volop plek voor een grote eettafel en lange avonden samen op de bank. De industriële zwarte deur, de spotverlichting en de rustige afwerking zorgen voor een eigentijdse uitstraling.
De open keuken is in 2024 vernieuwd en voelt als het hart van het huis. Terwijl jij kookt, kijk je uit op de tuin en via de openslaande deuren sta je zo buiten. De keuken is modern en slim ingericht, met veel comfort en een rustige uitstraling. Je beschikt hier over een koelkast, vriezer en wasbak, een vierpits inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging en een Siemens combimagnetron met zelfreinigende functie. Het geheel wordt stijlvol afgemaakt door het fraaie composiet werkblad, waardoor koken en samen zijn hier vanzelf samenkomen.
EERSTE VERDIEPING
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers met een prettige indeling en vaste kasten. Aan de voorzijde geven openslaande deuren toegang tot het Franse balkon, wat zorgt voor extra charme. De slaapkamer aan de achterzijde biedt een rustig uitzicht over de tuin.
De badkamer ligt aan de voorzijde en is modern en compleet uitgevoerd met vloerverwarming, een ligbad, een inloopdouche en een wastafelmeubel.
TWEEDE VERDIEPING
De tweede verdieping is verrassend ruim en volledig volwaardig. Je vindt hier twee fijne slaapkamers, allebei met een dakkapel. Aan de voorzijde ligt een slaapkamer met een kleinere dakkapel. Aan de achterzijde ligt de grotere slaapkamer met een royale dakkapel, wat zorgt voor extra ruimte en veel licht. Onder de schuine dakvlakken is er volop praktische bergruimte.
Daarnaast is er een aparte wasruimte met aansluitingen voor de wasmachine en droger. Ook hangt hier de cv-ketel.
TUIN & BERGING
De achtertuin is een verzorgde en beschutte buitenruimte met veel privacy. Direct aan de uitbouw ligt een ruim terras met plaats voor een comfortabele tuinset. In de tuin bevindt zich een ruime garage. Door het formaat is het mogelijk om hier een auto te stallen. De garage is voorzien van elektra en een vliering, wat zorgt voor extra praktische bergruimte. Daarnaast is er een achterom aanwezig.
Dit is een huis waar alles samenkomt: sfeer, ruimte, comfort en een fijne ligging. Een woning waar je zonder klussen kunt intrekken en direct kunt genieten.
KENMERKEN
- Uitgebouwde en gemoderniseerde twee-onder-een-kapwoning
- Gelegen aan de geliefde Bavelselaan in Breda
- Woonoppervlakte ca. 127 m²
- Sfeervol, licht en direct instapklaar
- Vier volwaardige en ruime slaapkamers
- Moderne keuken (vernieuwd in 2024)
- Moderne badkamer met vloerverwarming, ligbad en inloopdouche
- Royale en lichte woonkamer met erker en uitbouw
- Openslaande deuren naar de tuin
- Verzorgde en netjes aangelegde voor- en achtertuin met veel privacy
- Achterom aanwezig
- Ruime stenen berging met elektra en zolder, geschikt voor o.a. stalling
- Rustige ligging met scholen, winkels, natuur en het centrum van Breda dichtbij
- Het huis heeft nu energielabel C. Daarna zijn er zonnepanelen geplaatst en is op de eerste en tweede verdieping HR++ beglazing aangebracht.
Wij maken gebruik van een NVM model koopovereenkomst. In het kader van zekerheidstelling voor de verkoper wordt er standaard een bankgarantie/waarborgsom van 10% opgenomen in deze koopovereenkomst.
De koop van een woning (door de consument) is pas gesloten als de koopakte door koper en verkoper is getekend c.q. schriftelijk is vastgelegd. Tot die tijd is er geen rechtsgeldige koop. Tevens geldt de wettelijke bedenktijd van 3 dagen voor de koper na ondertekenen van de koopakte.
Met hoeveel zorg ook samengesteld, er kunnen onvolledigheden voorkomen in de informatie en de afbeeldingen en er kunnen dan ook geen rechten aan worden ontleend. Maatvoeringen t.a.v. plattegronden, inhouds- en oppervlaktematen zijn vastgelegd in een meetrapport. De metingen zijn verricht aan de hand van de NVM-richtlijnen gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van een gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Aangezien deze woning ouder is dan 25 jaar zal in de NVM koopakte de algemene ouderdomsclausule worden opgenomen.
Gezien het bouwjaar van de woning is het mogelijk dat er in het verleden in de onroerende zaak asbesthoudende stoffen/materialen zijn verwerkt. In de koopovereenkomst zal dan ook het zogenaamde asbest artikel worden opgenomen.
Tenslotte willen wij u informeren, dat op onze dienstverlening de voorwaarden van de NVM van toepassing zijn.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 770,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,063
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1959
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 127 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 263 m²
- Volume in cubic meters
- 423 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, french balcony, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- GINNEKEN M 238
- Cadastral map
- Area
- 263 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 90 m² (10.00 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property, parking on private property, public parking and parking garage
Popularity
9,021x
Viewed
162x
Saved
17-2-2026
On Funda
Neighborhood

Overakker
Breda- Residents
- 3,325
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 4,569
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




