Sold
- 117 m²living area
- 256 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- January 18, 2025
- Date of sale
- February 12, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Ruime hoekwoning met garage, oprit en tuin aan het water in Hoge Vught.
Deze ruime hoekwoning biedt veel mogelijkheden, gelegen in een rustige en charmante straat in Hoge Vught, vlakbij het water. De woning is gedateerd en biedt een uitstekende kans om naar eigen smaak en wensen te renoveren. De woning beschikt over een garage, oprit en een zonnige achtertuin, wat het geheel zeer aantrekkelijk maakt voor de handige doe-het-zelver of degene die op zoek is naar een project met veel potentieel.
Indeling:
Bij binnenkomst in de woning komt u in de hal, die voorzien is van een garderobe en een doorstroomapparaat. De vloer is betegeld en de wanden zijn afgewerkt met schroten en lambrisering, wat bijdraagt aan een klassieke uitstraling. De trapkast biedt ruimte voor de meterkast met 3 groepen. Vanuit de hal heeft u toegang tot de trap naar de eerste verdieping. Aan de rechterzijde van de hal bevindt zich het toilet, dat is uitgerust met een staand toilet en fonteintje. De dichte keuken is eenvoudig, met een tegelvloer en een keukenblok voorzien van een geiser, ook is er hier de wasmachineaansluiting te vinden. Er is een deur naar de tuin, en een inbouwkast biedt extra opbergruimte. De keuken is nog voorzien van enkel glas en dient gerenoveerd te worden. De woonkamer heeft een houten vloer (deze gaat mee met de verkoop), een loopdeur naar de tuin en gedeeltelijk dubbel glas. Ook is er een praktische inbouwkast aanwezig.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping vindt u een ruime overloop die toegang biedt tot drie slaapkamers, waarvan er twee voorzien zijn van dubbel glas en één met enkel glas. De slaapkamers zijn goed van formaat en bieden voldoende ruimte voor een gezin. De badkamer is eenvoudig ingericht met een ligbad, toilet, wastafel en badgeiser.
Tweede verdieping:
De tweede verdieping biedt veel extra ruimte, met een grote zolderkamer voorzien van een dakraam en een dakkapel aan de voorzijde. Er is tevens bergruimte in de knie schotten. Daarnaast is er een kleinere kamer met een dakraam, ideaal voor extra opslag of een thuiskantoor. Ook op deze verdieping vindt u een wastafel.
Tuin en garage:
De woning heeft een aangebouwde garage met een garagedeur die toegang biedt tot de oprit, en een loopdeur naar de tuin. In de achtertuin vindt u een berging, een terras, vijver, gazon en een border. De tuin biedt veel privacy door de omliggende bomen en is een ideale plek om te ontspannen. Er is ook een achterom en een buitenkraan aanwezig.
Samenvatting:
Deze woning in Hoge Vught biedt een uitstekende kans om een woning naar eigen wens te moderniseren en uit te breiden. Met een garage, ruime oprit, een zonnige tuin en de nabijheid van het water is dit een woning met veel potentieel. Gelegen in een rustige en gewilde buurt, is dit de ideale woning voor wie op zoek is naar een renovatieproject in een groene en rustige omgeving.
Voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging, neem contact met ons op!
Bijzonderheden
- De vloer in de woonkamer blijft niet achter. Deze zal vóór de notariële overdracht door verkoper worden verwijderd.
- Op te knappen woning op een fijne locatie aan het water
- Ruime garage
- Eigen oprit
- Heerlijke tuin op het oosten
- Gedeeltelijk dubbel glas
- 3 slaapkamers en twee zolderkamers
- Nabij het centrum
- Woning geheel naar eigen smaak te renoveren
Wij maken gebruik van een NVM model koopovereenkomst. In het kader van zekerheidstelling voor de verkoper wordt er standaard een bankgarantie/waarborgsom van 10% opgenomen in deze koopovereenkomst.
De koop van een woning (door de consument) is pas gesloten als de koopakte door koper en verkoper is getekend c.q. schriftelijk is vastgelegd. Tot die tijd is er geen rechtsgeldige koop. Tevens geldt de wettelijke bedenktijd van 3 dagen voor de koper na ondertekenen van de koopakte.
Met hoeveel zorg ook samengesteld, er kunnen onvolledigheden voorkomen in de informatie en de afbeeldingen en er kunnen dan ook geen rechten aan worden ontleend. Maatvoeringen t.a.v. plattegronden, inhouds- en oppervlaktematen zijn vastgelegd in een meetrapport. De metingen zijn verricht aan de hand van de NVM-richtlijnen gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van een gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Aangezien verkoper de woning nooit zelf bewoond heeft, is deze niet op de hoogte van eigenschappen en/of gebreken waarvan hij wel op de hoogte zou zijn geweest als hij de woning zelf feitelijk had gebruikt.
Aangezien deze woning ouder is dan 50 jaar zal in de NVM koopakte de algemene ouderdomsclausule worden opgenomen.
Gezien het bouwjaar van de woning is het mogelijk dat er in het verleden in de onroerende zaak asbesthoudende stoffen/materialen zijn verwerkt. In de koopovereenkomst zal dan ook het zogenaamde asbest artikel worden opgenomen.
Tenslotte willen wij u informeren, dat op onze dienstverlening de voorwaarden van de NVM van toepassing zijn.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,205
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1966
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- Other space inside the building
- 24 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 256 m²
- Volume in cubic meters
- 498 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- District heating
- Hot water
- Gas water heater
Cadastral data
- BREDA G 1449
- Cadastral map
- Area
- 256 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 130 m² (13.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,799x
Viewed
53x
Saved
18-1-2025
On Funda
Neighborhood

Biesdonk
Breda- Residents
- 4,900
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 3,288
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




