Charles Petitweg 134827 HJ BredaGeeren-zuid
€ 925,000 k.k.
- 152 m²living area
- 1,048 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherVrijstaande woning met bedrijfshal
Description
Te koop – vrijstaande woning met bedrijfshal
Een ideale combinatie van wonen en werken gelegen op een kleinschalig en rustig bedrijventerrein waar meerdere (jonge) gezinnen wonen. Het betreft een luxe afgewerkt woonhuis wat instapklaar is. Grenzend aan de woning is een fraaie tuin gelegen met veel privacy.
De bedrijfshal is middels een inrit, via een elektrisch bedienbare RVS poort (met afstandsbediening), op eenvoudige manier te bereiken en is ook hoogwaardig afgewerkt.
Gezien de belendende bebouwing is sprake van een rustige ligging met nagenoeg geen geluids- en/of stankoverlast van de buren. Een ideale locatie om wonen en werken te combineren.
LOCATIE
Omgevingsfactoren
Het pand is gelegen op het bedrijventerrein Charles Petitweg. Dit bedrijventerrein kenmerkt zich door een mix van bedrijvigheid met name in het MKB-gebied. Doordat er kleinschalige bedrijfsruimtes en kantoren zijn gelegen is de overlast tot een minimum beperkt. Aan de naastgelegen Arduinstraat vinden op dit moment een aantal nieuwbouwontwikkelingen plaats met hoogwaardige bedrijfspaviljoens. Deze locatie leent zicht uitstekend voor groothandelsdoeleinden en/of lichte productiefaciliteiten.
De wijk Hoge Vucht, die grenst aan de locatie heeft voldoende voorzieningen, waaronder een grootschalig winkelcentrum, medische voorzieningen en scholen etc.
Daarnaast is het bedrijventerrein gunstig gelegen nabij het natuurgebied Waterdonken.
Bereikbaarheid
Via de Noordelijke Rondweg zijn zowel de A16 (Rotterdam-Antwerpen) en A27 (Utrecht-Eindhoven) zeer goed bereikbaar. Daarnaast is in de directe omgeving een bushalte gelegen.
Parkeren
Op eigen terrein zijn enkele parkeerplaatsen gelegen. Tevens is het mogelijk in de directe omgeving vrij te parkeren.
OBJECTGEGEVENS
Indeling
Woonhuis
Begane grond
Entree met meterkast en trap naar de verdieping, toiletruimte met fonteintje; (kantoor/garderobe)kamer (ca. 7 m²); woonkamer in L-vorm met een fraaie open keuken. Deze ruimte heeft een oppervlakte van ca. 60 m². Bijkeuken met cv-opstelling en opstelruimte voor wasmachine en wasdroger. Aan de achterzijde van de woning is een glazen overkapping ten behoeve van een terras.
Eerste verdieping
Fraaie open overloop met een vlizotrap voor de tweede verdieping; 3 slaapkamers van respectievelijk ca. 24 m², ca. 15 m² en ca. 15 m². Fraai afgewerkte badkamer (ca. 5 m²) met douche, toilet en wastafelmeubel.
Tweede verdieping
Bergzolder (ca. 11.5 * 4,5 meter) bereikbaar middels een vlizotrap.
Tuin
Fraai aangelegde tuin met veel privacy, diverse zonnige terrassen en een overkapping direct aan de woning, achterin de tuin is een houten overkapping gelegen. Vanuit de tuin kan middels een poort toegang worden verkregen tot het terrein met de bedrijfshal.
Bedrijfshal
Toegang middels een loopdeur en een elektrische overheaddeur. In de bedrijfshal is een toilet gesitueerd met daarnaast een stalen wasbak. In de bedrijfshal is een separate opslagruimte gecreëerd.
Middels een trap is de eerste verdieping bereikbaar. Deze verdieping is ingedeeld in een tweetal ruimtes. Tevens is een kleine entresol aanwezig.
Oppervlakte
Woning
Begane grond: ca. 84 m²
Eerste verdieping: ca. 69 m²
Tweede verdieping: ca. 23 m²
De totale oppervlakte bedraagt ca. 176 m²
Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 23 m²
Bedrijfshal
Begane grond: ca. 193 m²
Verdieping: ca. 90 m²
Opleveringsniveau
Woonhuis
De woning is gebouwd in 1995 en traditioneel uitgevoerd, met volledig in metselwerk opgetrokken gevels (spouwmuurconstructie) en betonnen vloeren. Het zadeldak ik voorzien van geïsoleerde dakplaten en met pannen gedekt. De kozijnen zijn uitgevoerd in hout met dubbel glas (schilderwerk 2023). De woning is optimaal geïsoleerd middels spouwmuren en vloerisolatie.
De begane grond is voorzien van een fraaie tegelvloer met vloerverwarming, stucwerk wand- en plafondafwerking. De woonkamer is voorzien van een fraaie gashaard.
De open keuken is voorzien van luxe inbouwapparatuur, waaronder een hete luchtoven, stoomoven, combimagnetron, vaatwasser, koelkast, vriezer, 5 pits gasfornuis, RVS afzuigkap en een Quooker. Het keukenblad is van graniet en deels van glas.
De bijkeuken is voorzien van diverse aansluitpunten en een opstelling met een cv-combiketel (merk Nefit, bouwjaar 2013).
De badkamer is voorzien van vloerverwarming, inloopdouche, toilet en wastafelmeubel.
In de ouderslaapkamer zijn inbouwkasten gerealiseerd met een airco-unit.
De woning beschikt over een glasvezel aansluiting en een vernieuwde meterkast.
Tuin
Nieuwe composiet schutting over de volledige lengte van het perceel (van voor- tot achterzijde), als erfafscheiding met de buren. Beregeningsinstallatie in de voor- en achtertuin.
Bedrijfsruimte
De bedrijfsruimte is opgetrokken in staalconstructie en voorzien van geïsoleerde golf(dak)platen. De toegang is middels een sectionaaldeur (4*4 meter) en een loopdeur; Gecoate betonvloer; krachtstroomaansluitingen; gasheater; op de entresolvloer zijn een tweetal kantoren gerealiseerd voorzien van airco-units, verlichting en laminaatvloeren.
Hoogwaardige RVS poort, elektrisch bedienbaar met afstandsbediening.
De bedrijfshal beschikt over een nieuwe meterkast, inclusief voorbereiding naar 3-fase.
Bestemmingsplan
Het pand heeft de bestemming “Bedrijventerrein”. De bedrijfshal kan gebruikt worden ten behoeve van de bedrijven in de categorieën 1 t/m 3. De woning kan uitsluitend worden gebruikt als bedrijfswoning.
Kadastrale gegevens
Het pand heeft de navolgende kadastrale gegevens:
Gemeente: Teteringen
Sectie: F
Nummers: 1204 en 1205
Respectievelijk groot: 555 m² en 493 m²
Energielabel
De woning beschikt over energielabel B.
KOOPGEGEVENS
Koopprijs
De koopprijs bedraagt € 925.000,00 kosten koper.
De verdeling van de koopsom (bedrijfshal en woning wordt in goed onderling overleg vastgesteld).
Aanvaarding
In overleg.
Overige bepalingen
De kosten voor de notaris en de overdrachtsbelasting komen voor rekening van de koper.
Voor de vastlegging van een koopovereenkomst maken wij gebruik van het model van de NVM. In dit model is standaard de verplichting voor een koper opgenomen om een zekerheid te stellen (bankgarantie/waarborgsom) ter grootte van 10% van de koopsom.
Mocht u interesse hebben in de aankoop van dit object zijn wij op basis van de WWFT verplicht om een onderzoek naar uw c.q. de identiteit van de koper in te stellen. Daarnaast dienen wij u te vragen naar de herkomst van de voor de aankoop benodigde gelden.
Deze informatieverstrekking is geheel vrijblijvend. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De informatie wordt verstrekt zonder enige verantwoordelijkheid voor eventuele onvolledigheden en/of onjuistheden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 925,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,086
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property (official/company house or apartment)
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 1991-2000
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 152 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Exterior space attached to the building
- 23 m²
- External storage space
- 283 m²
- Plot size
- 1,048 m²
- Volume in cubic meters
- 612 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, walk-in shower, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit
Cadastral data
- TETERINGEN F 1204
- Cadastral map
- Area
- 555 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BREDA F 1205
- Cadastral map
- Area
- 493 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, business park and rural
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 200 m² (20.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,796x
Viewed
48x
Saved
16-10-2025
On Funda
Neighborhood

Geeren-zuid
Breda- Residents
- 3,710
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 4,287
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





