Het Bolwerk 1004811 DR BredaChassé
€ 1,425,000 k.k.
- 362 m²living area
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherDeze woning heeft het echte wauw effect, laat je verrassen!
Description
Wauw… dat is eigenlijk het eerste wat in je opkomt bij Het Bolwerk 100. En geloof ons: dat gevoel blijft. Zodra je binnenstapt, volgt het ene ‘wow-moment’ na het andere. Alles klopt hier. Het huis voelt riant, licht en tegelijk warm aan. Met maar liefst (circa) 362 m² woonoppervlak, verdeeld over 4 woonlagen, is ruimte hier nooit een issue.
Met een paar treden naar boven kom je meteen in het hart van de woning. Hier bevindt zich de grote open leefkeuken, een riante living en gezellige wintertuin die je uitnodigen om lang te tafelen of gewoon te genieten van het uitzicht. Want ja, dat uitzicht… Je kijkt uit over onze mooie stadssingel en het rustgevende stadspark.
De drie slaapkamers op de eerste verdieping zijn voorzien van enorme raampartijen waardoor er een ‘loft gevoel’ ontstaat.
Via een vaste trap kom je in de dakopbouw met een multifunctionele (slaap)kamer. Deze kamer is aan twee zijden volledig voorzien van grote raampartijen waar je kunt genieten van de rust: ga zitten, kijk rond en ervaar pure ontspanning. Bij een zonnige dag kun je de schuifpuien openzetten en heerlijk genieten van de zon met een hapje en een drankje alsof je op een veranda zit. Er is een kitchenette, zodat je niet naar beneden hoeft voor een versnapering. Tevens is er een airco aanwezig.
Deze woning heeft: 4 ruime slaapkamers, 2 badkamers, een bijkeuken die voor velen een volwaardige keuken zou zijn, een inpandige berging én een multifunctionele ruimte in het souterrain. Verder beschik je over 2 privéparkeerplaatsen in de afgesloten parkeergarage, waar je direct de woning binnenloopt.
En dan de locatie: rust en reuring komen hier prachtig samen. Je woont in het Chassépark, met de stad letterlijk aan je voeten. Binnen enkele minuten wandel je naar ons bruisende & bourgondische centrum van Breda.
Kortom: dit is geen huis dat je alleen kunt bekijken, dit is een woning die je móét ervaren. Kom langs, stap binnen, ga af en toe eens zitten en laat je verrassen!
Kun je niet wachten om deze woning te bezichtigen? Ga dan snel naar de website van Van der Sande Makelaars voor de digitale rondleiding van deze woning.
INDELING
BEGANE GROND
Hal, met de meterkast (21 groepen, 5 aardlekschakelaars, digitale dag- & nachtstroom tariefmeter, de unit van de stadsverwarming, waterontharder -blijft achter- en watermeter) en toegang tot de entree.
Entree, met trappen naar het souterrain en de woonkeuken.
Open & luxe leefkeuken, net iets boven begane grond niveau gelegen, met kookeiland, stenen werkblad, koelkast met nul graden zone (2023), 4-pits inductie kookplaat (ca. 2020), afzuigkap, 1,5 RVS spoelbak, Quooker (2023), zeep dispenser (2023), stoomoven, oven, warmhoudlade, vaatwasser (2023), volop bergruimte en bar gedeelte. Er is ook een schuifpui / Frans balkon.
Doorloop, met de (open) trapopgang en het toilet.
Ruim toilet, betegeld, met zwevend closet, fonteintje en ventilatie.
Riante woonkamer, met 2 schuifpuien / Franse balkons en sfeervolle elektrische haard (geeft ook warmte indien gewenst).
Wintertuin, met 2 schuifpuien / Franse balkons, een fabelachtige hoog plafond, heel veel lichtinval en in open verbinding staand met de leefkeuken & living.
EERSTE VERDIEPING
Overloop, met (gesloten) trapopgang, toegang tot de pantry, het toilet, gangkast (met de verdeler van de vloerverwarming en unit van de mechanische ventilatie), badkamer I, gangkast, slaapkamers I, II en III.
Slaapkamer I, gelegen aan de voor- / parkzijde. Ga hier even zitten en dan droom je echt weg... Heerlijk! Er is een schuifpui naar de wintertuin en dubbel (verhuis)luik aan voorzijde.
Pantry met wastafel, werkblad, close-in-boiler en bergruimte. Eventueel ook te gebruiken als wasruimte.
Toilet, betegeld, met zwevend closet, fonteintje en ventilatie.
Badkamer I, tussenin gelegen, betegeld, met douche, wastafel en ventilatie.
Slaapkamer II, gelegen aan de singelzijde, met schuifpui / Frans balkon en toegang tot badkamer II en een inloopkast.
Badkamer II (wastafelmeubel uit 2024), betegeld, met design (handdoeken)radiator, zwevend closet, ligbad, inloopdouche, wastafel met 2 kranen op meubel en ventilatie.
Slaapkamer III, gelegen aan de singelzijde, met 2 schuifpuien waarvan 1 Frans balkon naar de singelzijde en 1 naar de wintertuin.
TWEEDE VERDIEPING
Slaapkamer IV, met 2 schuifpuien, airconditioning en een handige kitchenette met een wastafel, elektrische (2 pits) kookplaat, koelkast en bergruimte. Ga hier echt even zitten en geniet van de rust & het groen.
SOUTERRAIN
Ruime overloop, met garderobe ruimte en toegang een multifunctionele ruimte en de bijkeuken.
Multifunctionele ruimte, met glazen schuifdeuren.
Handige bijkeuken (2020), met volwaardig keukenblok met kunststof werkblad, rvs spoelbak met vuilwaterpomp, zeep dispenser, wasmachine aansluiting, plek voor droger, 2 koel-/vriescombinaties (3 vrieslades per unit), combi oven/magnetron en volop bergruimte en ventilatie. Via de bijkeuken zijn de overloop, parkeergarage en berging bereikbaar.
Inpandige berging, in open verbinding met de bijkeuken en heel veel bergruimte.
PARKEERPLAATSEN
2 eigen / privé parkeerplaatsen, gelegen in het souterrain, waarvan 1 met een aansluitpunt voor een elektrisch laadpunt (nummers 57 en 2).
BIJZONDERHEDEN
- De woning is grotendeels voorzien van aluminium kozijnen (met ventilatiestrips) met dubbele beglazing;
- Vrijwel de gehele woning is voorzien van gietvloeren, stucwerkwand- en spuitwerk plafondafwerking;
- Het doorstroom apparaat is gehuurd tegen ca. € 15,- per maand;
- De woning is voorzien van vloerverwarming (per kamer instelbaar);
- De woning staat als 'huis' aangemeld omdat het ons inziens ook zo voelt, het betreft echter een appartementsrecht en je neemt daardoor deel in de Vereniging van Eigenaren;
- De VvE kosten zijn momenteel € 423,83 per maand met daarin inbegrepen de gebruikelijke verzekeringen, beheer, reservering groot gezamenlijk onderhoud, gezamenlijk klein onderhoud, etc;
- Het alarm is afgesloten;
- De bijkeuken, multifunctionele ruimte en berging zijn gerealiseerd in het souterrain in 2020;
- Enkele interne glazen puien zijn verwijderd in 2020;
- De muur tussen twee slaapkamers is verwijderd in 2020;
- De stalen staatsdeuren en schuifpuien zijn geplaatst in 2020;
- Er is een glasvezel aansluiting intern;
- De woning is voorzien van twee parkeerplaatsen. In de omgeving is betaald parkeren ingevoerd. Bezoek kan via een bezoekerspas parkeren (dan betaal je ca. 0,25 cent per
uur, met een maximum van 10 euro per maand, gaat via aanmelden kenteken via de park app);
- Het leasebedrag van de laadpaal kan overgekocht worden voor €1.500,-.
- De dakopbouw heeft elektrische screens;
- De vereniging van het openbare park is ‘slapende' (VGBCP, verplichte deelname, momenteel geen maandelijkse contributie).
- Deze woning heeft energielabel A;
- Indicatie huidig energieverbruik: *
*Stadsverwarming/EnNatuurlijk: circa 384 euro per maand*;
*Water: circa 20 euro per maand*;
*Elektra: circa 102 euro per maand*;
* Gebaseerd op een 2-persoonshuishouding.
Aan bovengenoemde opgaven kunnen geen rechten worden ontleend, aangezien de vermelde kosten variabel zijn en/of periodiek gewijzigd kunnen worden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,936
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 362 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 33 m²
- Volume in cubic meters
- 1,264 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, underfloor heating, sink, double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- Electric heating and district heating
- Hot water
- Electrical boiler and district heating
Cadastral data
- BREDA B 8640
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront, in centre, in residential district and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity and heating
- Insulation
- Completely insulated
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking on private property, parking garage and resident's parking permits
Popularity
8,608x
Viewed
59x
Saved
11-9-2025
On Funda
Neighborhood

Chassé
Breda- Residents
- 3,625
- Family with children
- 10%
- Avg. asking price / m²
- € 4,899
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





