Sold
Leon van Heilstraat 274827 AL BredaGeeren-noord
€ 289,000 k.k.
- 103 m²living area
- 153 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- January 21, 2025
- Date of sale
- February 8, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Dit is hem! Stroop je mouwen op en geef je creativiteit de kans om deze woning volledig naar eigen inzicht te verbouwen.
Deze woning gelegen aan de Leon van Heilstraat 27 in Breda biedt een fantastische kans om jouw droomhuis te realiseren. Met een beetje creativiteit en inspanning kun je hier een prachtig thuis creëren die voldoet aan al jouw woonwensen.
Deze woning beschikt over een ruime en veelbelovende indeling met een woonkamer, keuken, vier slaapkamers en een badkamer.
Nieuwsgierig geworden? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging!
LOCATIE
Deze woning is gelegen in de wijk Geeren Noord nabij het winkelcentrum Hoge Vucht. Met het openbaar vervoer ben je met ca. 10 minuten in het bourgondische centrum van Breda. Ontspannen kun je in natuurgebied de Vuchtpolder met onder andere een park en kinderboerderij.
BEGANE GROND
De hal biedt toegang tot de woonkamer, de keuken, het toilet, trapkast, meterkast en trapopgang naar de eerste verdieping.
De woonkamer biedt voldoende ruimte om een comfortabele en gezellige leefruimte te creëren.
Door de raampartijen heeft deze woonkamer een fijne lichtinval. De wanden zijn deels voorzien van behang.
De keuken is voorzien van diverse boven- en onderkasten en is uitgerust met een 4-pits gaskookplaat, een oven en afzuigkap. Tevens is in deze ruimte een aansluiting voor een wasmachine. Via de loopdeur is de achtertuin toegankelijk. De vloer is voorzien van vloertegels. Kortom; een mooie ruimte om een ideale kookomgeving te creëren.
Het toilet is deels betegeld en is voorzien van een wandcloset.
EERSTE VERDIEPING
De overloop geeft toegang tot 3 slaapkamers, een vaste kast, de trapopgang naar de 2e verdieping en de badkamer.
De slaapkamers zijn ruim van afmeting en hebben dankzij de ramen een fijne lichtinval.
De badkamer is geheel betegeld en voorzien van een douche en wastafel met meubel.
TWEEDE VERDIEPING
De voorzolder geeft toegang tot de 4e slaapkamer. Op de voorzolder is de c.v.-installatie geïnstalleerd. Het dakraam geeft voldoende lichtinval.
De slaapkamer op deze verdieping is ruim en heeft dankzij het dakraam ook een fijne lichtinval.
TUIN
De achtertuin is voorzien van kunstgras en diverse vaste planten. De berging aan de achterzijde van de tuin is ruim en voorzien van elektra. Vanuit de berging is een achterom.
KOOPOVEREENKOMST
In de koopovereenkomst zullen de volgende clausules worden opgenomen:
Ouderdomsclausule
De ouderdomsclausule zal voor deze woning in de koopakte worden opgenomen omdat de onroerende zaak meer dan 45 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij de nieuwe woningen. Koper kan zich hierdoor niet beroepen op het feit dat deze woning afwijkt van de huidige bouwvoorschriften.
Asbestclausule
Bij woningen gebouwd voor 1 juli 1993 was het normale praktijk asbesthoudende materialen te verwerken in o.a. (rook)kanalen, dak(beschot), scheidingswanden, gevelpanelen, nabij verwarmings- en warmwatertoestellen en in vloerbedekking. Koper verklaart ermee bekend te zijn dat er wellicht asbesthoudende materialen zijn verwerkt.
Het is koper bekend dat bij eventuele verwijdering van asbesthoudende materialen op grond van milieuwetgeving speciale maatregelen in acht dienen te worden genomen en vrijwaart verkoper voor alle aansprakelijkheid die uit de aanwezigheid in en/of de verwijdering van enig asbest uit de desbetreffende onroerende zaak kan voortvloeien.
LET OP: deze woning is een ex-verhuurobject, er is geen vragenlijst van de woning beschikbaar
BIJZONDERHEDEN
- Royale tussenwoning met de mogelijk tot het creëren van uw droomwoning
- Lichte woonkamer met grote raampartijen
- Keuken met inbouw apparatuur
- 4 ruime slaapkamers
- Energielabel B
- Deze woning is gelegen op een perceel van ca. 153 m2
- Gelegen in een rustige, kindvriendelijke wijk, dichtbij alle voorzieningen
Hoewel deze verkoopinformatie met grote zorg is samengesteld, is dit slechts een indicatie. Er kunnen in geval van afwijkingen geen rechten aan worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 289,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,806
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- External storage space
- 14 m²
- Plot size
- 153 m²
- Volume in cubic meters
- 367 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler)
Cadastral data
- BREDA G 5369
- Cadastral map
- Area
- 153 m²
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,343x
Viewed
44x
Saved
21-1-2025
On Funda
Neighborhood

Geeren-noord
Breda- Residents
- 2,680
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 3,352
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




