Under offer
Nicoline Swijgmanstraat 1584822 VL BredaKesteren
€ 595,000 k.k.
- 185 m²living area
- 313 m²plot size
- 6bedrooms
- Aenergy label
Description
Deze woning moet u van binnen hebben gezien om de enorme ruimte en de grote, fraai aangelegde tuin op waarde te kunnen beoordelen. De woning is aan de achterzijde en op de eerste én tweede verdieping fors uitgebouwd, wat resulteert in een royaal woonoppervlak van circa 185 m². Met maar liefst 6 slaapkamers, waaronder een slaapkamer op de begane grond voorzien van een eigen douche en wasgelegenheid, is dit een bijzonder veelzijdige woning die geschikt is voor grote gezinnen, thuiswerken of dubbele bewoning.
De achtertuin is gunstig gelegen en grenst direct aan het Landgoed De Burgst met een brede groene zone, waardoor u optimaal profiteert van privacy en een vrij uitzicht. De tuin waaiert breed uit en is modern aangelegd met strakke tuintegels. Aan de achtergevel bevindt zich een aluminium overkapping en in de hoek van de tuin een royale houten overkapping met berging. De woning is op een uitstekend niveau afgewerkt, beschikt over een zeer uitgebreide luxe keuken en is grotendeels voorzien van kunststof buitenkozijnen met HR++ en dubbele beglazing.
Woonoppervlakte ca. 185 m2
Oorspronkelijk bouwjaar 1986; later in fasen uitgebouwd en gemoderniseerd.
Aanvaarding begin augustus 2026
Indeling
Begane grond
Entree/hal met meterkast met 5 groepen en krachtstroom plus aardlekschakelaar en 4 nieuwe groepen met aardlekschakelaar. Geheel betegeld toilet met hangend closet en fonteintje.
De gehele begane grondvloer is voorzien van een moderne pvc-vloer.
Slaapkamer op de begane grond met inloopdouche voorzien van thermostatische mengkraan en wastafelmeubel.
Uitgebouwde woonkamer (ruim 40 m²) met schuifpui aan de achterzijde (hardhouten kozijn, recent geschilderd) en vaste kastenwand. Elektrisch zonnescreen aan de voorzijde. Trapkast met warmtewisselaar (eigendom) en dichte trapopgang.
Open keuken (2012) v.v. vloerverwarming, deur naar de achtertuin en kunststof lichtkoepel. Luxe L-opstelling voorzien van kunststof werkblad met RVS spoelbak, keramische kookplaat, RVS afzuigkap, grote koelkast, aparte vriezer, combi-magnetron, separate oven en Samsung vaatwasser. Daarnaast een eiland geplaats met extra koelkast en veel lades en dus veel bergruimte.
De tuin is fraai aangelegd met moderne tuintegels, aluminium overkapping aan de achtergevel en een grote houten overkapping met berging in de hoek van de tuin (ca. 6.85 x 3.75 m), voorzien van diverse lichtpunten en elektra.
Eerste verdieping
- Overloop met trapopgang en doorgelegde moderne laminaatvloer.
- Slaapkamer aan de voorzijde.
- Uitgebouwde slaapkamer aan de voorzijde/zijkant (2011) met plafond voorzien van inbouwspots, walk-in closet met tegen over elkaar geplaatste schuifkastenwanden.
- Slaapkamer aan de achterzijde.
- Geheel betegelde badkamer met inloopdouche, staand toilet en wastafelmeubel.
Tweede verdieping
- Overloop met Velux dakraam, keukenblokje met spoelbak en aansluiting voor wasmachine. Kast met opstelplaats droger.
- Zolderslaapkamer met Velux dakraam en dakkapel met kunststof kozijnen aan de achterzijde (vrijwel gehele breedte). Afmeting ca. 2.60 x 3.95 m gemeten vanaf de 1.50 m lijn tot aan de dakkapel.
- Tweede zolderslaapkamer met kunststof dakkapel (ca. 3.15 x 3.95 m).
De overloop en slaapkamers zijn voorzien van laminaatvloeren.
Algemeen/bijzonderheden:
- Vrijwel de gehele woning is voorzien van kunststof buitenkozijnen met HR++ glas (2012), met uitzondering van de schuifpui aan de achterzijde van de woonkamer.
- Centrale verwarming via stadsverwarming
- Warmwatervoorziening d.m.v. een warmtewisselaar (eigendom)
- Houten overkapping v.v. verlichting en elektra
- Elektrisch zonnescreen woonkamer en slaapkamer voorzijde
- Elektrische rolluiken 1e verdieping rondom en dakkapel 2e verdieping
Wonen in Haagse Beemden – grenzend aan Landgoed De Burgst
De woning is gelegen in de woonwijk Haagse Beemden, een groene en ruim opgezette wijk met een compleet voorzieningenniveau. Winkelcentra, basisscholen, middelbare scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer zijn op korte afstand aanwezig. Tevens is er een snelle ontsluiting richting de A16 en A27.
Bijzonder is de directe ligging aan het Landgoed De Burgst, een prachtig groen natuurgebied. Hier ervaart u dagelijks rust, ruimte en natuur direct vanuit uw achtertuin.
Koopovereenkomst:
De koop van een woning (door de consument) is pas gesloten als de koopakte door koper en verkoper is getekend c.q. schriftelijke is vastgelegd. Tot die tijd is er geen rechtsgeldige koop. Tevens geldt voor de koper de wettelijke bedenktijd van 3 dagen na ondertekenen van de koopakte. Uitgangspunt voor de koop is de koopakte vastgesteld door de NVM (Nederlandse Vereniging van Makelaars), de consumentenbond, het notariaat en Vereniging eigen Huis. In de overeenkomst wordt standaard opgenomen een bankgarantie of waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. De woning is opgemeten volgens de meetinstructies van de NVM, doch de maten zijn afgerond. Indien de maatvoering van groot belang is voor de aankoopbeslissing, dan adviseren wij u de woning zelf na te meten. Er wordt door ons geen aansprakelijkheid aanvaard voor afwijkingen. Voor deze woning zal een ouderdomsclausule worden opgenomen. Tenslotte willen wij u informeren, dat op onze dienstverlening de voorwaarden van de NVM van toepassing zijn. Alle aanbiedingen in deze brochure zijn bedoeld als uitnodiging om in onderhandeling te treden. Deze verkoopbeschrijving is met zorg samengesteld. Alle tekst is echter informatief en er kunnen derhalve geen rechten aan worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available on 8/3/2026
- Asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,216
- Status
- Under offer
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1986
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 185 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 313 m²
- Volume in cubic meters
- 575 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- District heating
- Hot water
- Water heater
Cadastral data
- BREDA H 4096
- Cadastral map
- Area
- 293 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BREDA H 4097
- Cadastral map
- Area
- 20 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 122 m² (7.50 metre deep and 16.25 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,482x
Viewed
42x
Saved
16-3-2026
On Funda
Neighborhood

Kesteren
Breda- Residents
- 3,670
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 3,875
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




