New
Poolseweg 1544818 CE BredaSportpark
€ 629,000 k.k.
- 131 m²living area
- 184 m²plot size
- 5bedrooms
- Denergy label
Description
Karakteristiek herenhuis met extra verdieping, tuin op het Zuiden en verrassend veel ruimte
In de geliefde wijk Sportpark in Breda ligt deze sfeervolle en uitgebouwde jaren ’30 stijl herenwoning (1928). De woning is in de loop der jaren uitgebouwd met een volwaardige tweede verdieping, waardoor een verrassend ruime gezinswoning is ontstaan. Authentieke details zijn gecombineerd met hedendaags comfort, wat zorgt voor een warm en stijlvol geheel.
Indeling
Begane grond
Bij binnenkomst tref je een ruime entree/hal met karakteristieke tegelvloer. Vanuit de hal heb je toegang tot het volledig betegelde, vrijhangend toilet, woonkamer, keuken, de trapopgang naar de eerste verdieping, de meterkast (voorzien van 8 groepen en aardlekbeveiliging) en een praktische verdiepte kelderkast.
Woonkamer
De woonkamer (voormalige en-suite) ademt sfeer en ruimte en is voorzien van een fraaie parketvloer. Aan de voorzijde bevindt zich een karakteristieke erker, terwijl aan de achterzijde openslaande deuren toegang geven tot de tuin. Een heerlijke leefruimte!
Keuken
De separate keuken is opgesteld in een wandopstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gaskookplaat, vlakscherm afzuigkap, vaatwasser, magnetron, oven en koelkast met vriesvak.
De keuken heeft een prettige lichtinval door de hoge ramen aan de achterzijde van de keuken.
Via een loopdeur toegang vanuit de keuken tot de achtertuin.
Eerste verdieping
De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en de trap naar de tweede verdieping.
Badkamer
De badkamer is volledig betegeld en uitgerust met vrijhangend toilet, twee wastafels en een royale douchecabine met glazen wand en deur, thermostaatkraan met hand- en stortdouche.
Alle slaapkamers zijn voorzien van tapijt en kennen elk hun eigen charme:
• Slaapkamer voorzijde: met openslaande deuren naar het balkon en een fraaie op maat gemaakte inbouwkast.
• Grote slaapkamer achterzijde: voorzien van een nis, ideaal voor bijvoorbeeld een make-uptafel, en voldoende ruimte voor een kledingkast.
• Kleine slaapkamer achterzijde: met stijlvolle, op maat gemaakte inbouwkasten aan weerszijden van het raam.
Tweede verdieping
Deze verdieping is later gerealiseerd en biedt een zee aan extra ruimte.
Via een vaste trap bereik je de royale overloop, voorzien van een laminaatvloer, dakramen aan voor- en achterzijde en aansluitingen voor wasmachine en droger. Tevens bevindt zich hier de Nefit HR-combiketel (2019).
Op deze verdieping vind je:
• Een royale werk-/slaapkamer met dakraam
• Een ruime slaapkamer aan de voorzijde, eveneens met dakraam
De afwerking is geheel in lijn met de rest van de woning, met paneeldeuren, hoge plinten en kozijnen met sierlijsten.
Tuin
De achtertuin is gunstig gelegen op het Zuiden en biedt volop zon. De tuin is fraai aangelegd met een terras in sierbestrating, borders met houtsnippers, vijverpartij en aan de achterzijde een laurierhaag voor extra privacy.
Daarnaast zijn er hier diverse fruitplanten, een buitenkraantje, een achterom en een stenen berging voorzien van elektra.
Bijzonderheden
• Uitgebouwd met volwaardige tweede verdieping
• Dak-, vloer- en kruipruimte-isolatie aanwezig
• Grotendeels voorzien van HR+ en HR++ beglazing
• Cv-ketel (Nefit, 2019)
• Gelegen in de populaire en prettige woonwijk Sportpark Breda
Kortom: een karakteristiek, instapklaar herenhuis met verrassend veel ruimte en een zonnige tuin. Ideaal voor wie sfeervol wil wonen op een fijne locatie in Breda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 629,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,802
- Year of construction
- 1928
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 131 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- Plot size
- 184 m²
- Volume in cubic meters
- 486 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- BREDA D 8734
- Cadastral map
- Area
- 184 m²
- Back garden
- 88 m² (15.75 metre deep and 5.60 metre wide)
Popularity
1,266x
Viewed
19x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Sportpark
Breda- Residents
- 3,370
- Family with children
- 27%
- Avg. asking price / m²
- € 4,843
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.