Rozenstraat 134511 HA BreskensBreskens
€ 219,000 k.k.
- 87 m²living area
- 169 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Eye-catcherRuime woning met verlengde open keuken en optionele ruime garage
Description
Ruime woning met verlengde open keuken en optionele ruime garage
Een goed onderhouden huis, een praktische indeling én nog alle vrijheid om het naar je eigen smaak te moderniseren. Dat is precies wat je aan de Rozenstraat 13 vindt. De verlengde open keuken geeft de begane grond een verrassend ruim gevoel, boven zijn drie slaapkamers en buiten wacht een tuin met volop mogelijkheden. Een mooie basis voor wie graag zelf van een huis een thuis maakt.
Perceelgrootte: 169m².
Bouwjaar: ca. 1965
Energielabel: D
3 Slaapkamers.
De woning ligt aan een rustige weg in een woonwijk in Breskens, met het centrum dichtbij. Voor de woning is ruime openbare parkeergelegenheid aanwezig. Een praktische ligging als je graag centraal woont.
Extra interessant is de mogelijkheid om een afzonderlijke garage van circa 30 m² bij te kopen. Voor wie veel bergruimte nodig heeft, graag aan een auto of motor sleutelt of gewoon de luxe van een eigen garage zoekt, is dat een mooie aanvulling.
Indeling
Via de hal kom je de woning binnen. Hier bevinden zich het toilet, de meterkast, een trapkast en de trap naar de verdieping.
De woonkamer heeft een mooi formaat en voelt prettig overzichtelijk aan. De laminaatvloer vormt een rustige basis en er is voldoende ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een eettafel.
Aan de achterzijde bevindt zich één van de belangrijkste pluspunten: de open, verlengde keuken. De uitbouw zorgt voor extra leefruimte en geeft het geheel een veel opener karakter. Hierdoor ontstaat een fijne verbinding tussen wonen, koken en tafelen.
De keuken beschikt over een oven, inductiekookplaat en afzuigkap. Verder vind je hier de wasmachineaansluiting en een elektrische close-in boiler.
De woning is goed onderhouden, maar de uitstraling is hier en daar wat gedateerd. En juist daar liggen kansen. Met andere kleuren, materialen en een eigentijdse inrichting kun je deze woning helemaal naar jouw hand zetten.
De stenen berging is buitenom bereikbaar en biedt praktische extra opslagruimte.
Eerste verdieping
De eerste verdieping telt drie slaapkamers.
Twee daarvan zijn ruim van formaat en daardoor goed bruikbaar als volwaardige slaapkamers. De derde slaapkamer is compacter en leent zich perfect voor een kinderkamer, werkkamer of thuiswerkplek.
Ook de badkamer heeft een royaal formaat. Deze is voorzien van een bad-douchecombinatie, een wastafelmeubel en een toilet met Sanibroyeur (defect). De uitvoering is functioneel maar niet modern, waardoor je hier een heel eigentijdse badkamer van kunt maken zonder eerst te hoeven puzzelen om ruimte.
Tweede verdieping
Via een vlizotrap vanuit de grote slaapkamer bereik je de bergzolder. Een praktische plek voor spullen die je uit het zicht maar wel binnen handbereik wilt bewaren.
Tuin
De L-vormige achtertuin bestaat uit een terras met daarachter een tweede tuingedeelte. Daarmee biedt de tuin verrassend veel mogelijkheden om verschillende plekken te creëren.
Denk aan een fijn terras dicht bij de keuken, groen en beplanting verderop en misschien een lounge- of speelplek in het tweede gedeelte. Hier kun je het buitenleven precies zo invullen als bij jou past.
Ook de buitenom bereikbare stenen berging is vanuit de tuin handig bereikbaar.
Bijzonderheden
Een afzonderlijke garage van circa 30 m² is optioneel bij te kopen voor € 37.000,- k.k.
De woning heeft hardhouten kozijnen. Het glas bestaat grotendeels uit dubbel glas. De keukenaanbouw is voorzien van HR-glas; boven de keukendeur bevindt zich nog enkel glas.
De verwarming en warmwatervoorziening lopen via een HR-combiketel van Remeha, met bouwjaar 2005. Daarnaast is een elektrische close-in boiler in de keuken aanwezig.
De meterkast beschikt over 6 groepen.
Er is glasvezelkabel aanwezig.
Starterslening in de gemeente Sluis / Terneuzen
Heb jij een eerste woning op het oog, maar is je inkomen te laag voor een hypotheek?
Om het kopen van een eerste huis mogelijk te maken, kun je de Starterslening aanvragen.
Plan vandaag nog een bezichtiging en ontvang alle details over de starterslening van de makelaar!
Er zijn diverse subsidiemogelijkheden voor isolatiewerkzaamheden beschikbaar, niet alleen vanuit gemeenten, maar soms ook op provinciaal en landelijk niveau. Deze regelingen kunnen oplopen tot duizenden euro’s en gelden soms ook als je de werkzaamheden zelf uitvoert. En ja, dit geldt ook voor deze woning. Een geweldige kans om slim te investeren in jouw nieuwe thuis. Plan vandaag nog een bezichtiging en ontvang meer informatie over de beschikbare isolatiesubsidies in jouw regio!
Wij hebben een brochure van deze woning met duidelijke plattegronden met inrichting. Met 1 druk op de knop is deze te downloaden.
Ook is er nog een videofilm. Zelfs 360 gradenfoto’s en een virtuele tour behoren tot de promotie.
Wil je na dit alles bekeken te hebben meer informatie of een bezichtiging? De dames van Team Versluijs zijn er klaar voor.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available immediately
- Asking price
- € 219,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,517
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 87 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 30 m²
- Plot size
- 169 m²
- Volume in cubic meters
- 363 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Mostly double glazed, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2005, in ownership)
Cadastral data
- OOSTBURG EB 1297
- Cadastral map
- Area
- 133 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- OOSTBURG EB 844
- Cadastral map
- Area
- 36 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 55 m² (11.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Garage
- Type of garage
- Garage
- Capacity
- 2 cars
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
820x
Viewed
27x
Saved
5-9-2026
On Funda
Neighborhood

Breskens
Breskens- Residents
- 4,285
- Family with children
- 24%
- Avg. asking price / m²
- € 3,477
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



