New
Schrijversdijk 4-A3232 LM BrielleRugge
€ 895,000 k.k.
- 178 m²living area
- 4,640 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Ruimtezoekers, natuurmensen en paardenliefhebbers opgelet! We mogen u deze recent gemoderniseerde , vrijstaande semi-bungalow aanbieden in het buitengebied van Brielle. De woning staat op een perceel van maat liefst 4640m2 en bied mogelijkheid tot het houden van paarden of ander kleinvee. De riante omvang van het perceel maakt het ook voor rust- en ruimtezoekers aantrekkelijk. Zo zijn er veel beschutte hoekjes te vinden en is er een kleine boomgaard. Maximale privacy is gewaarborgd door de lange oprit. De woning zelf is vanaf 2021 on een continue proces van verbetering geworden tot wat het nu is. Het is feitelijk teveel om in een tekst kwijt te kunnen maar een paar highlights zal ik hier noemen. Grotendeels vernieuwde bedrading, dak en vloer geïsoleerd en dubbel glas geplaatst. Indeling veranderd, dakkapel verplaatst. Geheel gestuukt. 2e badkamer aangebracht. Vloeren wanden plafonds gedaan. Gasloos geworden. Airco's geplaatst......enzovoorts. Er zijn ook echt nog wel dingen die gedaan moeten worden maar die laat ik graag zien tijdens een bezichtiging. U bent van harte welkom.
Indeling woonhuis:
Entree in ruime bijkeuken(opstelling boiler), garderobe, opstelling witgoed. Luxe toilet, vaste kast.
Toegang tot living met royale open eetkeuken. Deze is ingericht met een moderne L-vormige inrichting waarbij er uiteraard een vaatwasser, koelkast, combitron en inductieplaat met geïntegreerde afzuiging niet ontbreken. De L-vormige woonkamer is voorzien van een houtkachel, balkenplafond, fraaie PVC vloer en airco-unit. Er is een open trap naar de verdieping. Vanuit de living is er toegang tot een gang met een prima ouderslaapkamer waarbij de badkamer aan de andere zijde van de gang ligt. Deze heeft een toilet en een douche. Vanuit deze gang is er ook toegang tot een lichte , royale serre.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot 3 kamers waarvan 2 ruime slaapkamers. De 3e kamer doet dienst als studeerkamer en bevind zich deels in de dakkapel. Er is een 2e (!!) badkamer gerealiseerd en deze heeft een ligbad en 2e toilet. Ook is er een vast wastafel aanwezig.
Voorts is er toegang tot een bescheiden vliering.
Buitengebeuren:
Er is een zeer lange privé oprit naar de woning vanaf de Schrijversdijk. De enorme tuin heeft een gazon, diverse terrassen, borders, een fruitboomgaardje en een rijbak voor, in dit geval, pony's. De voorzijde van het perceel ligt een een brede wetering. Verder vinden we nog een vijver en een houten tuinhuis en garage.
Een bijzonder plaatje met veel mogelijkheden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 895,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,028
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 178 m²
- External storage space
- 38 m²
- Plot size
- 4,640 m²
- Volume in cubic meters
- 647 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, 2 toilets, washstand, bath, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, skylight, mechanical ventilation, flue, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Heating
- Wood heater
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- BRIELLE E 168
- Cadastral map
- Area
- 1,200 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BRIELLE E 172
- Cadastral map
- Area
- 3,440 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, outside the built-up area, rural, open location and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Detached wooden garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
2,377x
Viewed
31x
Saved
19-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



