Sold
- 147 m²living area
- 1,782 m²plot size
- 2bedrooms
- Genergy label
Sales history
- Listed since
- May 30, 2025
- Date of sale
- July 11, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Welkom op It Noard 75 in Broek – een bijzonder plekje in het hart van Friesland, waar ruimte, sfeer en water samenkomen. Deze authentieke boerderij uit 1915 ademt karakter en ligt op een unieke locatie. Aan de achterzijde grenst het direct aan open vaarwater, waarmee u zo naar de Langweerder Wielen of het Sneekermeer vaart. Aan de voorzijde geniet u van weids uitzicht over de uitgestrekte landerijen. De stilte, de vrijheid en het buitenleven zijn hier overal voelbaar. Toch bent u binnen een paar minuten in Joure, met alle voorzieningen binnen handbereik.
De boerderij staat op een royaal perceel van circa 1.782 m² en beschikt over een eigen boothuis – een zeldzaam pluspunt. De woonruimte beslaat ongeveer 147 m², aangevuld met nog eens 424 m² aan overige inpandige ruimte. Er is dus volop plek voor al uw ideeën en plannen: of u nu droomt van een ruime gezinswoning, een B&B of een combinatie van wonen en werken.
Binnen treft u een sfeervolle indeling met aan de voorzijde een lange entreehal. De begane grond bestaat verder uit een woonkamer, een opkamer, een woonkeuken, badkamer met douche, een separaat toilet en een royale schuur met karakteristieke elementen. Boven vindt u een ruime overloop met veel bergruimte én een slaapkamer. Dankzij de hoge nok zijn er op de verdieping nog volop uitbreidingsmogelijkheden.
Wel moet u rekening houden met achterstallig onderhoud. De boerderij is toe aan een grondige opknapbeurt, maar biedt een geweldige basis. Het energielabel is G en de verwarming wordt verzorgd door gaskachels. Toch is het geen huis om in cijfers of regels te vangen – u moet echt komen voelen wat deze plek met u doet. Dit is een kans om iets heel bijzonders te maken, op een buitengewone locatie.
Wat deze plek vooral bijzonder maakt, is de manier waarop u hier leeft. Buiten. Aan het water. Midden in het Friese merengebied. Met de vrijheid van het water aan uw voeten én het comfort van voorzieningen om de hoek. Varen, tuinieren, rust vinden of juist gasten ontvangen: hier kan het allemaal.
Voelt u het al kriebelen? Dan nodigen we u van harte uit om een kijkje te komen nemen. Ervaar zelf de ruimte, de sfeer en de unieke ligging van deze boerderij. Wie weet bent u straks de nieuwe eigenaar van dit pareltje aan open vaarwater. We laten het u graag zien.
Dit bijzondere object, vraagt om bijzondere aandacht. Daarom bieden wij deze woning te koop aan onder ons label ‘Exclusief Wonen’.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,200,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,163
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1915
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 147 m²
- Other space inside the building
- 424 m²
- External storage space
- 36 m²
- Plot size
- 1,782 m²
- Volume in cubic meters
- 3,034 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Flue
Energy
- Energy label
- G
- Heating
- Gas heaters
- Hot water
- Gas-fired boiler
Cadastral data
- LANGWEER L 555
- Cadastral map
- Area
- 1,782 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
8,008x
Viewed
79x
Saved
30-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




