Groen van Prinsterersingel 303752 DC Bunschoten-SpakenburgBroerswetering
€ 595,000 k.k.
- 120 m²living area
- 237 m²plot size
- 4bedrooms
- Eenergy label
Description
Ruime 2-onder-1-kap woning met een doorzon woonkamer, een open keuken, bijkeuken, grote berging met bergzolder en 4 slaapkamers. De achtertuin is gelegen op het noordwesten en heeft een grote overkapping waar je een gezellige loungeruimte van kan maken. De voortuin heeft een oprit en biedt parkeerruimte voor 2 auto's. De woning mag weer gemoderniseerd worden en dat geeft jou de kans om van dit huis geheel jouw thuis te maken!
De locatie is geweldig want met een paar minuten lopen ben je in het sfeervolle centrum met een grote diversiteit aan winkels en horeca.
Bel Snel en plan een bezichtiging in zodat je zelf kan zien welke mogelijkheden deze woning allemaal te bieden heeft!
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Entree met toiletruimte, meterkast en trap naar de 1e verdieping. De doorzonwoonkamer heeft een gezellige voorerker, een openhaard en een mooie warme houten vloer. De grote ramen aan de voor- en achterzijde en het zijraam zorgen voor veel lichtinval. De open keuken is geplaatst in een rechte opstelling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Aansluitend loop je door naar de praktische berging/bijkeuken met de aansluitpunten voor wasapparatuur. Vervolgens kan je nog doorlopen naar een grotere berging van ca. 14m2 met een keukenblok en bergzolder, ideaal als hobbyruimte, werkplek of extra opslagruimte. Deze berging geeft toegang tot de grote overkapping, die uiteraard ook vanuit de tuin toegankelijk is. Deze overkapping is een mooie ruimte om in te richten als loungeruimte - ideaal voor lange zomeravonden.
1e verdieping:
De overloop geeft toegang tot 3 slaapkamers waarvan 2 met een inbouwkast en 1 met toegang tot de separate toiletruimte. Alle kamers zijn voorzien van kunststof kozijnen met rolluiken en spachtelputz wanden. De badkamer beschikt over een douche en een wastafel met meubel en een spiegelkast.
2e verdieping:
Via een vaste trap bereik je de voorzolder met de cv-opstelling (Nefit/2000) en bergruimte achter de knieschotten. Tevens tref je hier een 4e slaapkamer met een dakkapel.
De achtertuin is gelegen op het westen en is onderhoudsvrij aangelegd met grote grijze tuintegels en borders. De grote veranda is een prachtige ruimte om een gezellige loungeplek te creëren, waar je dan al vroeg in het voorjaar heerlijk "buiten' kan zitten.
Kortom: een verrassend ruime woning met veel sfeer, fijne tuin en praktische indeling. Maak snel een afspraak en laat je verrassen!
Sterke punten van deze woning:
* Ruime 2-onder-1-kap woning
* Tuin op het westen
* Veel leefruimte in en om de woning
* Onderhoudsvrije tuin met grote overkapping
* Royale berging met bergzolder
* Doorzonwoonkamer
* Open keuken en bijkeuken
* 4 slaapkamers
* Oprit met parkeerplaats voor 2 auto's
* Vrij uitzicht over het gemeentegroen en water
* Nabij het sfeervolle centrum van Bunschoten-Spakenburg
* Alle voorzieningen dichtbij
“Kijk vooral even naar de impressies: zo zie je hoe deze woning met een eigentijdse inrichting helemaal van nu kan worden. De mogelijkheden zijn er, het is aan jou om ze te benutten!”
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,958
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Specific
- With carpets and curtains and renovation project
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- Exterior space attached to the building
- 30 m²
- Plot size
- 237 m²
- Volume in cubic meters
- 494 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Rolldown shutters and flue
Energy
- Energy label
- E
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2000, in ownership)
Cadastral data
- BUNSCHOTEN F 796
- Cadastral map
- Area
- 237 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 100 m² (12.50 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Loft, electricity and running water
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,718x
Viewed
17x
Saved
29-4-2025
On Funda
Neighborhood

Broerswetering
Bunschoten-Spakenburg- Residents
- 2,615
- Family with children
- 43%
- Avg. asking price / m²
- € 4,673
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





