Sold
Grutto 13752 PG Bunschoten-SpakenburgBlokhuiswetering
€ 630,000 k.k.
- 148 m²living area
- 322 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- June 5, 2025
- Date of sale
- June 23, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Laat je verrassen met deze mooie hoekwoning.
Deze royale woning met carport en berging ligt op een perceel van 322 m², op een leuke locatie in een aangename en kindvriendelijke wijk van Bunschoten-Spakenburg op korte afstand van alle faciliteiten. De woning heeft je veel te bieden, behalve een lichte woonkamer en een woonkeuken zijn er op de verdieping maar liefst 5 slaapkamers en een luxe ingerichte badkamer. De tuin heeft een zonnige ligging en is fraai aangelegd, inclusief een tuinhuis. En..... wat zo mooi is deze woning heeft energielabel B en is voorzien van 9 zonnepanelen. En daarmee ben je al goed op weg naar een duurzame toekomst. Hoe mooi is dat!
Ben jij op zoek naar een mooie ruime woning op een leuke plek? Bel Snel, voor een afspraak voor bezichtiging. Wij laten de woning graag aan je zien.
Indeling:
Entree, voordeur naar de hal met garderobe, toiletruimte met hangend toilet en fonteintje, deur naar de woonkamer. De woonkamer is tuingericht en heeft een gezellige haard. Er is ruimte voor een fijne zit-/ of loungehoek en ruimte voor een grote eethoek. Deur naar de woonkeuken. De keuken is geplaatst in een hoekopstelling en is voorzien van verschillende inbouwapparatuur, waaronder een: afzuigkap, een inductiekookplaat, combi-magnetron, een vaatwasser en een koel-vrieskast. Vanuit de keuken is een deur naar de extra hal met deur naar de berging aan de voorzijde. Deze berging is ingericht als bijkeuken. Hier is een extra keukenblok met spoelbak en veel bergruimte.
1e verdieping:
Op deze verdieping bevinden zich 3 ruime slaapkamers, voorzien van vinylvloeren, gestucte wanden, gespoten plafonds en rolluiken. De luxe en modern ingerichte badkamer is geheel betegeld en voorzien van een inloopdouche met thermostaat-kraan, rainshower en handdouche, een dubbele wastafel met badkamermeubel en een mooie spiegel, een hangend toilet en een design-/handdoekenradiator.
2 verdieping:
Via een vaste trap bereik je de voorzolder. Deze ruimte is voorzien van een zijraam met rolluik en een dakvenster met een screen. Hier is de cv-installatie en zijn aansluitpunten wasapparatuur. Deur naar een 4e en 5e slaapkamer, deze kamers zijn beide voorzien van een groot dakvenster en op de vloer ligt een keurig laminaat. Deze verdieping heeft volop bergruimte onder de schuine kap.
Tuin:
De tuin is fraai aangelegd en heeft een zonnige ligging op het zuid/westen. Het is een fantastische plek om heerlijk van je welverdiende rust te genieten. Er zijn diverse terrassen met sierbestrating en grind, borders met verschillende bloemen planten en haagjes. En achterin de tuin staat een houten tuinhuis. Ideaal voor een schaduwrijke plek maar ook heel praktisch voor al je tuinspullen.
Bijzonderheden:
Royale hoekwoning met carport en ruime berging
* Lichte woonkamer met gezellige haard.
* Dichte keuken met inbouwapparatuur.
* 5 slaapkamers.
* Voorzien van Rolluiken aan de achterzijde en zijkant.
* Luxe ingerichte badkamer.
* Keurige wand- en vloerafwerking.
* Fantastische tuin met tuinhuis en achterom.
* Perceelgrootte 322m².
* Energielabel B.
* 9 zonnepanelen.
* Centrale ligging nabij alle faciliteiten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 630,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,257
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 148 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 322 m²
- Volume in cubic meters
- 527 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, passive ventilation system, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit ( combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- BUNSCHOTEN G 2067
- Cadastral map
- Area
- 322 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 104 m² (13.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Garage
- Type of garage
- Carport
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,402x
Viewed
18x
Saved
5-6-2025
On Funda
Neighborhood

Blokhuiswetering
Bunschoten-Spakenburg- Residents
- 3,660
- Family with children
- 44%
- Avg. asking price / m²
- € 4,368
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




