Stijn Albregtsstraat 1-44506 GA CadzandCadzand-Bad
€ 459,000 k.k.
- 80 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Description
Dit prachtige benedenhoekappartement biedt zowel rust en privacy als moderne afwerkingen die het tot een echt thuis maken. Gelegen op slechts 100 meter van het strand in het gezellige Cadzand-Bad, biedt het appartement een royaal woonoppervlak met veel natuurlijk licht en een prettige indeling. De tuin op het oosten is een ideale buitenruimte waar je in volledige privacy van de zon kunt genieten. Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers, een luxe badkamer en een lichte, open woonkamer die perfect is voor gezellige momenten. Bij het appartement horen twee eigen parkeerplaatsen en een berging!
In Cadzand-Bad is er het hele jaar door volop te beleven. Maak lange strandwandelingen langs de branding, zoek fossiele haaientanden bij laag water, verken het natuurreservaat ’t Zwin, of maak fietstochten door de schilderachtige Zeeuws-Vlaamse polder. In de zomer kun je genieten van het zonnetje, terwijl de winter juist uitnodigt tot rust en ontspanning. Na een dag vol avontuur kun je genieten van culinaire hoogstandjes in de verschillende restaurants en gezellige strandpaviljoens in de buurt. Geniet van een goed glas wijn of een lokaal biertje terwijl je de zon ziet ondergaan – een moment van pure verwennerij.
En voor de echte natuurliefhebbers: de regio biedt het hele jaar door verrassende bezienswaardigheden, van het spectaculaire natuurgebied tot de rijke geschiedenis van de streek. Kortom, dit appartement is niet alleen een woning, maar een levensstijl die je elke dag kunt ervaren!
Indeling
Ideaal gelegen op de begane grond vinden we dit luxe instapklare appartement. Bij binnenkomst in de hal heb je toegang tot alle vertrekken van de woning. De gehele inrichting straalt direct het strandgevoel uit en is voorzien van een nette PVC-vloer die door het appartement loopt. Middels openslaande glazen deuren bereiken we de royale woonkamer, die zowel sfeervol als licht is. De vele openslaande deuren zorgen voor prachtig lichtinval en geven toegang tot de aangrenzende tuin. De tuin, op het oosten georiënteerd, biedt zowel ruimte als privacy en is de perfecte plek om 's ochtends de dag te beginnen met een goede kop koffie.
Aangrenzend aan de woonkamer vinden we de moderne op maat gemaakte keuken, voorzien van luxe inbouwapparatuur en veel kastruimte. Daarnaast is er een praktische berging, die extra opbergruimte biedt en ruimte geeft voor de wasmachine en droger.
Terug in de hal, vinden we toegang tot twee ruime slaapkamers. Ook vanuit deze ruimtes is het aangrenzende terras bereikbaar via openslaande deuren. Het appartement beschikt verder over een luxe badkamer, uitgerust met een inloopdouche, ligbad, toilet en dubbele wastafel met meubel. Een apart toilet in de hal maakt het geheel compleet.
Bijzonderheden
- Twee parkeerplekken in de parkeerkelder: Geen gedoe meer met parkeren, altijd een plek dichtbij.-
- Op slechts 100 meter van het strand
- Ligging op de begane grond met ruime tuin op het oosten
- Voorzien van 2 royale slaapkamers en een luxe badkamer
- Ideale hoeklocatie: Geniet van extra lichtinval en de rustige omgeving.
- Duurzaam en onderhoudsvriendelijk dankzij kunststof kozijnen met HR++ beglazing.
- Verwarming en warm water middels cv-ketel
- Extra privé berging in de kelder
Dit is de perfecte plek voor wie op zoek is naar rust, ruimte en modern comfort
Veel privacy: Door de strategische ligging en de omringende natuur is dit een oase van rust.
Vraagprijs € 459.000, - kosten koper/ incl. inventaris
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 459,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,738
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 438.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2013
- Specific
- Furnished
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and slate
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 80 m²
- Exterior space attached to the building
- 100 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 286 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Energy efficient window, insulated walls and completely insulated
- Heating
- CH boiler and heat recovery unit
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- OOSTBURG EC 1849
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, rural and open location
- Garden
- Side garden
- Side garden
- 100 m² (10.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking on gated property, parking on private property, public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 438.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance