HET GEBOUW – THE RHINO
The Rhino is een modern wooncomplex, in 2021 getransformeerd vanuit een voormalig kantoorpand. De markante staalconstructie boven de entree geeft het gebouw een herkenbare, stoere uitstraling. In het complex zijn liften aanwezig aan beide zijden en de algemene ruimtes zijn licht en verzorgd opgezet.
INDELING
Bij binnenkomst stap je de hal in, waar zich ook de meterkast bevindt met de vloerverwarmingspomp, stadsverwarming, watermeter en vier groepen. De wanden zijn strak gestuct, de vloer is voorzien van laminaat en in alle ruimtes zijn plafondlampen aanwezig.
De woonkamer is licht en functioneel ingericht, met een open keuken in hoekopstelling. Deze is voorzien van een grijs werkblad, witte kastfronten, twee bovenkastjes, een afzuigkap, koel/vriescombinatie (met 2,5 laden), magnetron en een vaatwasser direct naast de spoelbak.
De badkamer is uitgevoerd in dezelfde stijl als de andere woningen in het complex: grijze vloertegels, witte wandtegels tot het plafond, een douche met glazen wand en gordijn, een wandcloset, wastafel met spiegel en planchette en een aansluiting voor de wasmachine.
OMGEVING
De woning ligt in een rustige wijk van Capelle aan den IJssel, met goede bereikbaarheid richting Rotterdam en andere omliggende steden. Metro, winkels en voorzieningen zijn allemaal dichtbij, en parkeren kan in de omgeving. Een fijne locatie met rust én gemak binnen handbereik.
Klinkt dit als jouw ideale thuis? Loop alvast in 3D door de woning om alle ruimtes te bekijken en maak snel een afspraak voor een bezichtiging!
BIJZONDERHEDEN
> Voor de levering geldt een vaste projectnotaris, aangewezen door verkoper
> Geen zelfbewonings-clausule van toepassing
> De VvE is momenteel in oprichting en wordt professioneel begeleid, zodat het beheer en de administratie goed geregeld zijn
Let op: De gecommuniceerde prijs van deze woning is kosten koper (k.k.). Door een technische fout op Funda kan er op sommige plaatsen onterecht 'vrij op naam (v.o.n.)' vermeld staan. Dit is niet correct. Funda is op de hoogte van het probleem, maar kan dit niet direct oplossen. Houd dus rekening met de juiste vermelding van kosten koper.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 235,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,732
Status
Under offer
Construction
Type apartment
Upstairs apartment
Building type
New property
Year of construction
2009
Type of roof
Combination roof
Surface areas and volume
Areas
Living area
41 m²
Volume in cubic meters
123 m³
Layout
Number of rooms
1 room
Number of stories
1 story
Energy
Energy label
A
Insulation
Floor insulation
Popularity
3,113x
Viewed
47x
Saved
14-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?