Sold
Holterberg 1732905 NG Capelle aan den IJsselBergenbuurt
€ 375,000 k.k.
- 94 m²living area
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- October 17, 2025
- Date of sale
- October 27, 2025
- Term
- 10 days
Description
*** NIEUW IN DE VERKOOP ***
ONTDEK DIT RUIME APPARTEMENT IN DE GEZELLIGE EN BEKENDE BERGENBUURT. HET HOEKAPPARTEMENT LIGT AAN DE BINNENRING, MET EXTRA GROOT TERRAS BEREIKBAAR VANUIT DRIE KAMERS MET SCHUIFDEUREN WAT ZORGT VOOR VEEL BUITENRUIMTE EN EEN OPEN GEVOEL.
BINNEN VIND JE VIER KAMERS, EEN NETTE KEUKEN EN EEN RUIME BADKAMER MET BUBBELLIGBAD, APARTE DOUCHECABINE, WASTAFELMEUBEL EN AFZONDERLIJK RUIMTE VOOR WASMACHINE EN DROGER IN DE BADKAMER. RUIMTE NAAST DE BADKAMER IS EEN SEPARAAT TOILET MET FONTEINTJE AANWEZIG.
VERSPREID OVER HET HELE APPARTEMENT IS ER EEN ZONNIGE BUITENRUIMTE OP HET ZUIDWESTEN, PERFECT OM TE GENIETEN VAN DE MIDDAG- EN AVONDZON. HET APPARTEMENT, GELEGEN OP DE EERSTE VERDIEPING BEREIKBAAR MET LIFT.
BESCHIKT OVER VOLDOENDE BERGRUIMTE, EEN EXTRA BERGING IN DE ONDERBOUW EN EEN EIGEN PARKEERPLAATS.
ALLE RUIMTES ZIJN UITGEVOERD MET ALUMINIUM KOZIJNNEN MET HR++ GLAS
HET GEHELE APPARTEMENT IS VOORZIEN VAN VLOERVERWARMING, TEGELS EN LAMINAAT.
GEHELE WONING IS IN 2019 OPNIEUW GESCHILDERD, EN VOORZIEN VAN EEN NIEUW INBOUW TOILET, DE KEUKEN IS VOORZIEN VAN NIEUWE AANRECHTBLADEN.
VERKOPERS AAN HET WOORD:
Wat wij, mijn vrouw en ik vooral aantrekkelijk vinden, is het overdekte winkelcentrum en op loopafstand metrostation De Terp en het geweldige terras op het zuiden, zodat wij tot s ’avonds laat op het terras beschut en met privacy van de zon kunnen genieten. er zijn volop voorzieningen op korte afstand, restaurants, theater, recreatiegebied Park Hitland, scholen, kinderdagopvang, gezondheidszorg, sportfaciliteiten, diverse speelplaatsen en uitvalswegen (A16/A20).
INDELING:
Begane grond:
Afgesloten ontvangsthal met videofoon, brievenbussen en afgesloten toegang tot de parkeergarage met eigen parkeerplaats. De portiek en parkeergarage worden geopend via een tag.
Na de ontvangsthal bestaat de bergen in verschillende portieken. De afgesloten portiek hebben intercom, trappenhuis, liftinstallatie en toegang tot de eigen berging.
1e verdieping:
Bereikbaar met de lift entree/hal met meterkast, intercominstallatie en vaste kast voorzien van C.V. combiketel (Remeha Calenta) centrale afzuigsysteem.
Bij binnenkomst in de woonkamer valt direct de royale ruimte op. Het prachtige lichtinval, gecombineerd met de grote ramen en de schuifpui naar het terras, zorgt ervoor dat binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen.
Aansluitend aan de woonkamer bevindt zich de landelijke keuken. Deze is aan twee zijden opgesteld, waardoor er een ruimtelijk gevoel ontstaat en er veel werk- en opbergruimte is. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een 4-pits gaskookplaat, elektrische stoom/oven afzuigkap, magnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer.
Naast de keuken ligt de hal, die toegang biedt tot de drie slaapkamers,(multifunctionele kamer, een separaat toilet met fonteintje en de badkamer.
De twee slaapkamers zijn ruim opgezet, met een oppervlakte van respectievelijk circa 12 m² en 9 m². De multifunctionele kamer kan naar wens worden ingericht als thuiswerkplek of slaap/hobbyruimte.
De badkamer is compleet ingericht met een bubbelligbad, douchecabine, wastafelmeubel en een aparte ruimte voor de wasmachine en droger.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar circa 1977, woning gerenoveerd in 2001.
- Woonoppervlakte circa 94 M²
- Voorzien van energielabel C
- Bij het appartement hoort een privé parkeerplaats. De parkeerplaats bevindt zich in de directe nabijheid van de entree van het portiek.
- Op de begane grond is er toegang tot een ruime berging
- De maandelijkse VVE bijdrage bedraagt circa € 246,-
- Zeer centrale ligging nabij alle dagelijkse voorzieningen
- Oplevering in overleg
KORTOM: WAT EEN PLAATJE IS DIT APPARTEMENT. HEERLIJK GENIETEN VAN RUST, RUIMTE EN LUXE! MOGEN WE JE BINNENKORT RONDLEIDEN IN DIT PRACHTIGE APPARTEMENT ?
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,989
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 246.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 94 m²
- External storage space
- 11 m²
- Volume in cubic meters
- 344 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, and sliding door
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Insulated walls
- Heating
- CH boiler and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Calenta (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL C 5524
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 60 m² (16.00 metre deep and 4.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,203x
Viewed
34x
Saved
17-10-2025
On Funda
Neighborhood

Bergenbuurt
Capelle aan den IJssel- Residents
- 1,610
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 4,028
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




