Keerkring 1512904 HD Capelle aan den IJsselDalenbuurt
€ 465,000 k.k.
- 123 m²living area
- 3bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherSfeervolle en ruime 4-kamer splitlevelwoning met een heerlijke tuin!
Description
Sfeervolle en ruim opgezette 4-kamer splitlevelwoning met een heerlijk ruime, zonnig gelegen en fraai aangelegde achtertuin met berging en achterom en een eigen overdekte parkeerplaats.
De woning ligt in een leuke en rustige woonwijk, op 3 minuten lopen van winkelcentrum “De Terp” voor de dagelijkse boodschappen en het metrostation. Verder is deze woning goed bereikbaar via diverse uitvalswegen en verschillende opstapplaatsen voor openbaar vervoer en op slechts 1,5 km van het centrum van Capelle.
Indeling:
Woonetages (niveau 2 en 3)
Niveau 3: De voordeur van de woning bevindt zich aan de wandelpromenade op de eerste etage. Je komt de woning binnen in de hal met meterkast, garderobe en toiletruimte. Vanuit deze hal kom je in de grote woonkeuken van 16m2, die genoeg ruimte biedt voor een eettafel. De keuken is uitgevoerd in een landelijke U-opstelling (2018) met diverse apparatuur, te weten: een ruime koelkast (2024, Amerikaans model), een 6-pits gasfornuis met 2 ovens, een afzuigschouw, een magnetron en een vaatwasser. Ook heeft de keuken veel bergruimte en een hardstenen aanrechtblad.
Niveau 2: Via een hardhouten trap kom je in de lager gelegen woonkamer. Deze is ca. 26m2 en heeft een parketvloer en een mooie lichtinval door de grote raampartij met uitzicht op de achtertuin en het water. Ook is er een hout gestookte openhaard voor extra warmte en gezelligheid. De vide accentueert de speelse splitlevelindeling. Vanuit de woonkamer is er een trap naar de tuin.
De verrassend diepe achtertuin is gelegen aan het water en fraai aangelegd, met 2 terrassen en borders met planten waaronder 3 vijgenbomen en een oude appelboom (met eetbare Elstar appels). Door de heerlijk zonnige ligging op het zuiden heb je de hele dag zon in de tuin. Door de planten en het riet dat in de zomer de waterkant afschermt heb je zeer veel privacy. Ook is er een berging, een overkapping voor haardhout en een achterom.
Slaapetage 1 (niveau 4):
Via een trap vanuit de woonkeuken kom je op de eerste slaapetage. Vanaf de overloop is er middels de vide zicht op de woonkamer. Tevens zorgen de ramen hoog in de gevel van de overloop voor veel lichtinval.
De slaapkamer op deze etage is ca. 17m2 en heeft een balkon en airconditioning.
Slaapetage 2 (niveau 5):
Op deze etage bevinden zich nog twee slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn 9m2 en 11m2 en zijn beide voorzien van een frans balkon.
De badkamer (2019) is stijlvol uitgevoerd met een vrijstaand ligbad, een tweede toilet (Japans toilet), een separate douche met stalen deur met glasinzet en een regendouche, een wastafelmeubel met 2 waskommen en een spiegelkast met verlichting. Tevens is er mechanische ventilatie en een designradiator.
Op de overloop is een grote vaste bergkast met de CV-ketel (2019).
Begane grond (niveau 1):
Vanuit de woonkamer is er een trap naar het souterrain. De ruimte onder de woonkamer is hier optimaal benut en in gebruik als bergruimte van ca. 20m2. Tevens is er toegang tot de entreehal op de begane grond, met een handige tweede entreedeur. Doordat deze entree zich vlakbij de eigen overdekte parkeerplaats bevindt, wordt deze doorgaans als hoofdentree door bewoners gebruikt. In deze entreehal bevindt zich de aansluiting voor de wasmachine.
Bijzonderheden:
- Gelegen op eigen grond;
- De woning is uitgerust met een waterontharder;
- De woning is voorzien van houten kozijnen met dubbel glas;
- Eigen overdekte parkeerplaats;
- Bijdrage VVE € 323,19 per maand;
- Oplevering in overleg, kan snel.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 465,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,780
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 323.19 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1980
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 123 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 13 m²
- Volume in cubic meters
- 437 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, french balcony, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL C 3315
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL C 3315
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 110 m² (13.00 metre deep and 8.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Carport
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 323.19 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,590x
Viewed
42x
Saved
16-1-2026
On Funda
Neighborhood

Dalenbuurt
Capelle aan den IJssel- Residents
- 1,885
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,610
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



