Lemelerberg 1072905 NJ Capelle aan den IJsselBergenbuurt
€ 380,000 k.k.
- 93 m²living area
- 3bedrooms
- A+energy label
Description
Ruim en instapklaar 4-kamer appartement op de 2e verdieping met 3 balkons, moderne keuken en badkamer en eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage.
Het appartement ligt centraal t.o.v. winkels (o.a. winkelcentra De Terp en De Koperwiek), openbaar vervoer, uitvalswegen, medische voorzieningen, kinderopvang, scholen en sportaccommodaties. Centraal gelegen dus, maar door de afstand tot de weg is het hier rustig wonen. En een fijne wandeling? Letterlijk om de hoek! Recreatiegebied Hitland en de Hollandsche IJssel liggen op 5 en 10 minuten lopen.
Indeling:
Entree in de hal met garderobe, meterkast en CV-kast met CV-ketel (2026) en de warmte-terugwin-installatie (2026).
Vanuit hier is er toegang tot de woonkamer.
De lichte woonkamer is inclusief de open keuken ca. 44m2. Er is een mooie lichtinval door de raampartij met schuifpui naar het hoofdbalkon. De woonkamer is voorzien van een mooie lichte laminaatvloer, doorgelegd naar de andere ruimtes.
Vanaf het balkon op het zuidwesten is er een leuk uitzicht op de groene binnenplaats.
De fraaie keuken, welke is geplaatst in 2025, is uitgevoerd met een ruime en moderne U-vormige opstelling met composiet aanrechtblad en greeploze lades. De keuken is van alle gemakken voorzien. Er is een brede inductiekookplaat met een designafzuigkap, een combi-oven, een vaatwasser, een hoge koelkast en een vriezer met 4 lades. Ook heeft de keuken luxe extra's zoals een wijnklimaatkast en een Quooker kraan.
Er zijn 3 ruime slaapkamers van ca. 9,5m2, 12m2 en 15m2. De hoofdslaapkamer heeft toegang tot een klein balkon gelegen op het zuidwesten. De naastgelegen kamer is ruim genoeg voor het plaatsen van een garderobekast of het inrichten van een thuiswerkplek.
De derde slaapkamer heeft een koof met spots en middels een schuifpui toegang tot het derde balkon. Deze kamer is in gebruik als werkkamer.
De moderne badkamer (2025) is in zijn geheel betegeld in een lichte kleurstelling en heeft een luxe uitstraling. Er is een dubbel wastafelmeubel met 2 kranen en twee spiegels met verwarming en verlichting. De douche heeft een regendouche en een glazen douchedeur en er is een verlaagd plafond met spots en een designradiator. Tevens zijn hier de aansluitingen voor de wasmachine en de droger aanwezig en is er mechanische ventilatie.
Naast de badkamer is een separate toiletruimte met toilet en fontein, welke ook modern is uitgevoerd met een hangend toilet en een hardstenen fonteintje.
Algemeen:
- De appartementen in "De Bergen” zijn gebouwd in 1975 en van 2001 tot 2003 volledig gerenoveerd. Vanwege de bijzondere architectuur heeft de Bergenbuurt de status van beschermd stadsgezicht;
- Bouwjaar CV en WTW 2026;
- Het complex heeft aluminium kozijnen en isolerende beglazing;
- De moderne centrale hoofdingang is voorzien van een videofoon-/belinstallatie;
- De binnentuin in de parkeergarage is geheel nieuw aangelegd in 2018;
- Eigen overdekte parkeerplaats in afgesloten parkeergarage met automatisch op afstand te bedienen roldeur;
- Actieve VvE met een bijdrage van € 235,- per maand;
- Oplevering in overleg, indicatie 1 juli 2026.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 380,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,086
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 235.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 93 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 295 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler and heat recovery unit
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2026, in ownership
Cadastral data
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL C 5524
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 235.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,597x
Viewed
54x
Saved
1-4-2026
On Funda
Neighborhood

Bergenbuurt
Capelle aan den IJssel- Residents
- 1,610
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 4,001
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



