Sold
Louis Couperusplaats 2612902 XG Capelle aan den IJsselDichtersbuurt
€ 309,000 k.k.
- 84 m²living area
- 3bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- July 31, 2025
- Date of sale
- August 22, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
*** NIEUW IN DE VERKOOP ***
Instapklaar 4-kamerappartement met panoramisch groen uitzicht
Op de elfde verdieping bevindt zich dit ruime en in 2021 volledig gerenoveerde 4-kamerappartement. De woning is direct te betrekken en biedt een prachtig vrij uitzicht over de groene omgeving. Dankzij de centrale ligging zijn alle dagelijkse voorzieningen eenvoudig bereikbaar.
Het appartement beschikt over een moderne keuken, een stijlvolle badkamer en drie comfortabele slaapkamers. Het royale balkon, gelegen op het zuidwesten en over de volledige breedte van de woning, is de ideale plek om te genieten van de middag- en avondzon.
Kortom, een smaakvol gerenoveerd appartement op een geweldige locatie, waar je zó in kunt trekken!
RUIM BEMETEN:
Dit appartement biedt volop wooncomfort met drie ruime slaapkamers en een lichte, zonnige woonkamer. Liever extra leefruimte? De woonkamer kan eenvoudig worden vergroot door de achtergelegen slaapkamer bij de ruimte te betrekken. Het brede balkon, dat zich uitstrekt over de volledige breedte van het appartement, ligt ideaal op de zon en vormt de perfecte plek om te genieten en te ontspannen.
GOEDE STAAT VAN ONDERHOUD:
Het appartement is keurig onderhouden en direct te betrekken. De nette keuken is praktisch ingericht en de badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en een aansluiting voor wasapparatuur, alles wat u nodig heeft om comfortabel te wonen.
CENTRALE LIGGING:
Een belangrijk onderdeel van het woongenot, is de ligging. Met het balkon op het zuidwesten en het centrum van Capelle aan den IJssel om de hoek, heb je hier geen klagen. In en nabij het centrum bevinden zich alle dagelijkse voorzieningen, zoals scholen, winkelcentrum (Koperwiek), kinderdagopvang en het openbaar vervoer.
SPECIFICATIES:
- Woonoppervlakte: circa 84 m2;
- Ruime gratis parkeergelegenheid rondom het gebouw;
- Aparte eigen berging van ca 5 m2;
- Woning breed balkon op het zuidwesten van ca 11 m2;
- Keuken in speelse opstelling voorzien van een koelvriescombinatie, oven en inductieplaat met vier kookzones;
- Drie slaapkamers;
- Badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en aansluiting voor wasmachine;
- Apart toilet;
- Voorzien van dubbelglas;
- Energielabel D;
- Actieve VvE met een maandelijkse bijdrage van circa € 240,- inclusief een voorschot van de stookkosten;
- Aanvaarding in overleg.
INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK!
Ons advies is om bij het kopen van je nieuwe huis je eigen NVM-makelaar mee te nemen.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 309,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,679
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 240.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 84 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 267 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 11th floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL C 2644
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 240.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,066x
Viewed
34x
Saved
31-7-2025
On Funda
Neighborhood

Dichtersbuurt
Capelle aan den IJssel- Residents
- 1,905
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 3,771
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




